Molyneux نام 5 بازی که در صنعت گیم انقلاب کردند نام برد

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

Molyneux-Natal.jpg

در اخر این هفته در سخنرانی مراسم BAFTA در لندن ، Peter Molyneux بازیساز افسانه ای صنعت گیم نام Top 5 خود را که در صنعت گیم انقلابی به وجود اورده اند را نام برد .

انها چه بازی هایی بودند ؟!!! طبق گزارش D’Toid لیست این 5 بازی به شرح ذیل است :

“ Dune 2 ، Super Mario 64 ، Tomb Raider ، Halo ، World of Warcraft "

همچنین در این سخنرانی Peter Molyneux باز هم تاکید کرد که Fable III از Natal پشتیبانی میکند .

همچنین در این همایش نمایشی از Milo نیز نشان داده شد .

منبع

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
شما هم اینجا کلمه عقیده میبینی؟عقیده شخصی؟؟:confused:

نوشته 5 بازی که انقلاب کردن. نگفته که به نظر من یا عقیده من.
جدیدا مولینیو تعیین میکنه کدوم بازیها انقلاب کردند ؟!!!!
شما اگه چند پست بالاتر رو هم میخوندی من گفتم این نظر شخصی ایشون هست .
یعنی حدس زدنش اینقد سخته که این یه عقیده شخصیه .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش

جمله ای از منبع خبر :
eter Molyneux shared his top five revolutionary games ever released.
از دیدگاه من و شما نگفته که ، از دیدگاه خودش گفته .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102

خوب این Top 5 ـی که گفته از طرف حق تعالی بهش وحی نشده که!!
خبر گفته مولینیو 5 بازی انقلابی رو نام برد. مجری که نیست بهش یه متن بدن بگن تو برو بگو.:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
معلوم نیست Halo از نظر ایشون تو چه زمینه ای انقلاب کرده
Halo بازی که در سال 2001 عرضه شد و حدود 30 امتیاز 100 ( Perfect ) داره و میانگین امتیازش از 65 نقد 97 ـه. تا قبل از Halo ژانر Fps حکم جُک رو داشت روی کنسول ها. نمیدونم شما از کجا در اوردید که :arrowd::
چون همه می دونیم که قبل از Halo بازیهای اول شخص عالی زیادی اومده بودند...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا بی خیال نظرش رو گفته تموم شد رفت به قول خیلی از دوستان که تو هر سبکی یه نظر دارن برای انقلاب بازی ها خوب ایشون هم نظرش رو داده حالا من با یکی دو مورد موافقم با بعضی هاش نه اما در کل نظر خودش هستش .

RPG:warcraft

JRPG:FF

RACING:NFS

SIMO RACING :GT

FPS: HALF-LIFE

FLY SIMO : AC

S: MGS 1

SIMO LIFE : SIMS

RE 1

به نظر من بازی های بالا بیشترین تعصیر رو روی بازی های امروزی داشتن حالا شاید نشه بهشون گفت انقلاب ی اما بازی های هستن که بیشترین تعصیر رو روی صنعت گیم گذاشتن .

همیشه اولین بازی با بهترین حالت استفاده از اون نوع بازی میشه گفت انقلابی ترین بازی هستش .

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
این بنده خدا نظرشو گفته، دیگه گیر دادن نداره!
البته تو بازیسنتر کم افرادی نداریم که نظراتشون از لحاظ فنی از Peter Molyneux هم معتبرتره!:smartass1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
Halo بازی که در سال 2001 عرضه شد و حدود 30 امتیاز 100 ( Perfect ) داره و میانگین امتیازش از 65 نقد 97 ـه. تا قبل از Halo ژانر Fps حکم جُک رو داشت روی کنسول ها. نمیدونم شما از کجا در اوردید که :arrowd::
صد البته Halo یکی از بهترین fps هاییه که بازی کردم فریدون جان،ولی نظرم همونی بود که گفتم...
منظورم از اون جمله دوم هم بازیهای مثل turok : dinosaur hunter و golden eye کنسول نینتندو 64 که بودن که فکر کنم نمراتشون رو بدونید...
پس قبل Halo سبک fps روی کنسولها زیاد حکم جک نداشته...

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
خوب این Top 5 ـی که گفته از طرف حق تعالی بهش وحی نشده که!!
خبر گفته مولینیو 5 بازی انقلابی رو نام برد. مجری که نیست بهش یه متن بدن بگن تو برو بگو.:biggrin1:
همه دوستان درست ميگن. منه بدبخت بي نوايه ..... :biggrin1: هم تو صفحه قبل گفتم خيلي حيف شد كه ايشون نامي از MGS نبرده اند كه يهو موردضرب و شتم دوستان قرار گرفتم و الان هم ابراز (چه جوري نوشته ميشه؟) پشيموني ميكنم.
جووني كرديم اقا

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
همه دوستان درست ميگن. منه بدبخت بي نوايه ..... :biggrin1: هم تو صفحه قبل گفتم خيلي حيف شد كه ايشون نامي از MGS نبرده اند كه يهو موردضرب و شتم دوستان قرار گرفتم و الان هم ابراز (چه جوري نوشته ميشه؟) پشيموني ميكنم.
جووني كرديم اقا
دیگه کار از کار گذشته باید 10 بار بگی غلط کردم .
بابا این بنده خدا اومد نظر شخصیش رو بگه
به هیچ کس ربطی نداره تو نظر شخصی استاد دخالت کنه :biggrin1:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
صد البته Halo یکی از بهترین fps هاییه که بازی کردم فریدون جان،ولی نظرم همونی بود که گفتم...
منظورم از اون جمله دوم هم بازیهای مثل turok : dinosaur hunter و golden eye کنسول نینتندو 64 که بودن که فکر کنم نمراتشون رو بدونید...
پس قبل Halo سبک fps روی کنسولها زیاد حکم جک نداشته...

turok : dinosaur hunter میانگین نمراتش تو metacritic هست 85 و golden eye هم هست 96 !!

http://www.metacritic.com/games/n64/scores/

اما Halo نمرش 97 هست !! باز مثلاً Perfect Dark رو میگفتید که امتیاز اون هم 97 هست !

http://www.metacritic.com/games/xbx/scores/

چرا داشت ! در مقابل نسخه های PC در همون زمان حتماً حکم جک داشتن ! مثل بازیهای شبیه ساز ریسینگ که تا قبل از Forza 3 حکم جک داشته مقایسه کردنشون با نمونه های موجود روی PC !! چه برسه به اینکه از خیلی هاشون بهتر هم باشه !

مقایسه بین بازیها با PC معلوم میکنه که چه بازیی در چه حدی بوده و هست ! نه مقایسه نمراتشون روی کنسولهای متفاوت و با قدرتهای پردازش متفاوت و سالهای متفاوت و ... ;)

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
به مولینکس بگم از این به بعد هر وقت خواست نظرش رو بگه اول با فن بوی های ps3 مشورت بکنه اگه علما صلاح دیدن بیاد نظرش رو بگه چه معنی داره بدون اجازه سونی و فن بویانش حرف بزنه ؟؟؟ lol

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
turok : dinosaur hunter میانگین نمراتش تو metacritic هست 85 و golden eye هم هست 96 !!

http://www.metacritic.com/games/n64/scores/

اما Halo نمرش 97 هست !! باز مثلاً Perfect Dark رو میگفتید که امتیاز اون هم 97 هست !

http://www.metacritic.com/games/xbx/scores/

چرا داشت ! در مقابل نسخه های PC در همون زمان حتماً حکم جک داشتن ! مثل بازیهای شبیه ساز ریسینگ که تا قبل از Forza 3 حکم جک داشته مقایسه کردنشون با نمونه های موجود روی PC !! چه برسه به اینکه از خیلی هاشون بهتر هم باشه !

مقایسه بین بازیها با PC معلوم میکنه که چه بازیی در چه حدی بوده و هست ! نه مقایسه نمراتشون روی کنسولهای متفاوت و با قدرتهای پردازش متفاوت و سالهای متفاوت و ... ;)
من خودم هم turok : dinosaur hunter رو بازی کردم و هم golden eye رو ، از نظرم جفت این بازیها تفاوت گرافیکی چندانی با بازیهای اول شخص PC زمان خودشون ندارند...
البته خودتون باید این دو تا بازی رو روی n64 و با دسته خودش انجام بدید تا به حرف من برسید...;)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من خودم هم turok : dinosaur hunter رو بازی کردم و هم golden eye رو ، از نظرم جفت این بازیها تفاوت گرافیکی چندانی با بازیهای اول شخص PC زمان خودشون ندارند...
البته خودتون باید این دو تا بازی رو روی n64 و با دسته خودش انجام بدید تا به حرف من برسید...;)

گرافیک رو نمیگم ! گیم پلی رو میگم ! گیم پلی این بازی ها با دسته در حد بازی های PC بود ! یا اصلاً قابل مقایسه بود ؟ من بازی نکردم اینها رو ! شما که بازی کردید بگید ! :biggrin1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
گرافیک رو نمیگم ! گیم پلی رو میگم ! گیم پلی این بازی ها با دسته در حد بازی های PC بود ! یا اصلاً قابل مقایسه بود ؟ من بازی نکردم اینها رو ! شما که بازی کردید بگید ! :biggrin1:
turok : dinosaur hunter رو یکم طول کشید تا به کنترلش عادت کردم البته گرافیکش حرف نداشت...
ولی golden eye هم گیم پلیش با دسته روون بود (طوری که به جرات می تونم بگم گیم پلیش از night fire که بعدا" رو PC بازی کردم هم روون تر بود) و هم گرافیک و صداگذاریش شاهکار بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر