Molyneux نام 5 بازی که در صنعت گیم انقلاب کردند نام برد

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

Molyneux-Natal.jpg

در اخر این هفته در سخنرانی مراسم BAFTA در لندن ، Peter Molyneux بازیساز افسانه ای صنعت گیم نام Top 5 خود را که در صنعت گیم انقلابی به وجود اورده اند را نام برد .

انها چه بازی هایی بودند ؟!!! طبق گزارش D’Toid لیست این 5 بازی به شرح ذیل است :

“ Dune 2 ، Super Mario 64 ، Tomb Raider ، Halo ، World of Warcraft "

همچنین در این سخنرانی Peter Molyneux باز هم تاکید کرد که Fable III از Natal پشتیبانی میکند .

همچنین در این همایش نمایشی از Milo نیز نشان داده شد .

منبع

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
مرسی بابت خبر البته در جایی دیگه ذکر هم کرده که چرا این بازی ها هست مثلا tomb raider به خاطر اینکه قهرمانش یک زن بود Dune 2 هم یادش بخیر :biggrin1: گفته به خاطر اینکه بازیی بود که تماما باید هوش خود بازی میکردید و با جنگ الکی کارتون راه نمیوفتاد و غیره

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
مرسی بابت خبر البته در جایی دیگه ذکر هم کرده که چرا این بازی ها هست مثلا tomb raider به خاطر اینکه قهرمانش یک زن بود Dune 2 هم یادش بخیر :biggrin1: گفته به خاطر اینکه بازیی بود که تماما باید هوش خود بازی میکردید و با جنگ الکی کارتون راه نمیوفتاد و غیره
کلا من این آقا رو خیلی دوست دارم
متواضع بود اسم fable رو نیاورد ;)
ولی کلا کارش درسته

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
لیست خوب نیست! جای Westland و Fallout ها به شدت خالیه. Deus Ex هم همینطور. FF هم نیست چون یک سبک رو به کلی متحول کرد.

متواضع بود اسم fable رو نیاورد

میشه بگی Fable در کدوم زمینه انقلاب به پا کرد؟

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
لیست خوب نیست! جای Westland و Fallout ها به شدت خالیه. Deus Ex هم همینطور. FF هم نیست چون یک سبک رو به کلی متحول کرد.

میشه بگی Fable در کدوم زمینه انقلاب به پا کرد؟
تو سبک خودش خیلی کارا کرد ولی منظور من با یک شکلک چشمک همراه بود که نشون میده منظور من این نبود که باید میگفت fable ( فهمیدنش سخت نیست )
بلکه گفتم شاید مثل برخی از بازی خودش هم تعریفی و تمجیدی کنه
طوری میگی fable چیکار کرد انگار داری میگی بازی نادرشاه چیکار کرد:p

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Peter Molyneux بازیساز افسانه ای صنعت گیم نام Top 5 که در صنعت گیم انقلابی به وجود اورده اند را نام برد .
من خیلی قبولش دارم در ساخت بازی ولی بهتر بود نظر شخص خودش رو میگفت . درسته این بازیها یک جورایی صنعت بازی رو متحول کردند ولی بازیهایی بودند که نامشون باید میبود و خیلی بیستر باعث متحول شدن صنعت گیم سازی بودند . در این لیست dune 2 رو میشه گفت کاملا درست هست

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
معلوم نیست Halo از نظر ایشون تو چه زمینه ای انقلاب کرده،چون همه می دونیم که قبل از Halo بازیهای اول شخص عالی زیادی اومده بودند...
Super Mario 64 رو هم نمی دونم رو چه حسابی انتخاب کرده!بنظرم Zelda نینتندو 64 بود که انقلاب کرد!
از MGS هم بدلیل بعضی محدودیتها اجازه نداشتن اسم ببرند...:)

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
Halo در FPS های روی کنسول انقلاب به پا کرد!
Super Mario 64 هم که نیازی به گفتن نداره تو زمان خودش از خیلی از بازی های اون وقت از نظر گیم پلی و ایده های استفاده شده جلوتر بود!یه بازی بلندپروازانه که با شکست همراه نشد!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من خیلی قبولش دارم در ساخت بازی ولی بهتر بود نظر شخص خودش رو میگفت . درسته این بازیها یک جورایی صنعت بازی رو متحول کردند ولی بازیهایی بودند که نامشون باید میبود و خیلی بیستر باعث متحول شدن صنعت گیم سازی بودند . در این لیست dune 2 رو میشه گفت کاملا درست هست

خب ایشون هم نظر شخصی خودش رو گفته . ایشون تو این سخنرانی Top 5 خودش رو گفته .
نظرش هم کاملا شخصیه .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب ایشون هم نظر شخصی خودش رو گفته . ایشون تو این سخنرانی Top 5 خودش رو گفته .
نظرش هم کاملا شخصیه .

اينحا دوستان به نظرات شخصيه مردم هم ايراد ميگيرن ! :biggrin1:

ياد Super Mario 64 بخير ! واقعا هنوز هم برام تازگي داره اين بازي !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
اينحا دوستان به نظرات شخصيه مردم هم ايراد ميگيرن ! :biggrin1:

ياد Super Mario 64 بخير ! واقعا هنوز هم برام تازگي داره اين بازي !
خب تقصیر مولینیو هست که قبل از اعلام نظر شخصی اش، با بچه های اینجا هماهنگ نکرده بود :D من هم با Super Mario 64 کلی خاطره دارم. یادش بخیر چه دورانی بود.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
MGS هم یک انقلاب بود. که باید میگفت
معنی کلمه عقیده رو میدونی ؟ عقیده شخصی .
این آقا اومده بنا بر عقیده شخصی خودش 5 تا بازی رو انتخاب کرده . ممکنه تو 5 تا بازی بگی ، منم بگم زمین تا آسمون با هم فرق داشته باشند .
این که دیگه بحث کردن نداره .

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
معنی کلمه عقیده رو میدونی ؟ عقیده شخصی .
این آقا اومده بنا بر عقیده شخصی خودش 5 تا بازی رو انتخاب کرده . ممکنه تو 5 تا بازی بگی ، منم بگم زمین تا آسمون با هم فرق داشته باشند .
این که دیگه بحث کردن نداره .

شما هم اینجا کلمه عقیده میبینی؟عقیده شخصی؟؟:confused:

نوشته 5 بازی که انقلاب کردن. نگفته که به نظر من یا عقیده من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر