MoH: Warfighter و ادعای بهترین بودن Frostbite 2 در سبک FPS

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
medal_of_honor_warfighter1.jpg

بلاگ Medal of Honor: Warfighter که توسط EA منتشر خواهد شد، این ادعا را داشته که موتور بازی‌سازی Frosbite 2 بهترین موتور حال حاضر برای سبک FPS است.
تیتر بلاگ نیز" Medal of Honor: Warfighter و استفاده از بهترین موتور بازی‌سازی سبک FPS" عنوان شده است.
نوشته زیر متنی است که در بلاگ بازی قرار داده شده است: "Medal of Honor: Warfighter قرار است تا تجربه ای بی‌نظیر از جلوه های بصری و صداگذاری فوق العاده را در اختیار شما قرار دهد. به کمک موتور Frostbite 2 جزییات جلوه های بصری بسیار خوب شده و صداگذاری نیز عالی از کار در آمده است؛ باید خودتان این عنوان را تجربه کنید تا لذت اکشن واقعی و صحنه های خون و خونریزی بازی را بچشید؛ تمامی موارد ذکر شده نیز در مناطق واقعی و در سرتاسر دنیا اتفاق میافتند."
3 عکس جدید نیز در بلاگ نمایش داده شد که می‌توان در زیر مشاهده کنید:
نظر شما در رابطه با Frosbite 2 چیست؟ آیا واقعا بهترین موتور برای سبک FPS است یا موتور های دیگری نیز وجود دارند؟!
منبع

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اینکه فقط یه حرف تبلیغاتی هست، موتور‌های قوی زیادن، بیشتر به طرز کار کسایی‌ که ازش استفاده می‌کنن بستگی داره.
ولی‌ در کّل F2 هم موتور خوبی‌ هست :D، یه سری مشکل مثل پیش از حد سنگین بودن بازی هاش رو داره ولی‌ یه نفر بخواد رو PC با یه سیستم قوی بازی کنه، خیلی‌ عالی‌ هست :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلن FB2 رو نباید روی کنسول ها ازش انتظار داشته باشی :D.
من انتظارم از FB2 روی کنسول ها توی بازی BF3 کاملا بجا بود و راضی بودم. هنوز هنوزم که هست گرافیک بازی روی حالت مولتی پلیر خیلی خیلی زیباست.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
با این تخریب پذیری که این موتور داره، باید هم EA ادعای بهترین بودن رو بکنه! البته موتور id Tech هم موتور بسیار خوبی برای سبک FPS است.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
با این تخریب پذیری که این موتور داره، باید هم EA ادعای بهترین بودن رو بکنه! البته موتور id Tech هم موتور بسیار خوبی برای سبک FPS است.
id Tech 5 تو این نسل مثل Frostbite 2 , Cry Engine 3 قدرتمند ظاهر نشد.
جنگ اصلی بین Frostbite 2 و Cry Engine 3 هست.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
فراستبایت 2 موتور خوبی هست و خیلی هم قدرتمنده ولی تا زمانی که Cry Enigne هست Frostbite نمیتونه باهاش رقابت کنه!
بنظر من که فراستبایت نسل بعد هم با وجود Cry enigne نمیتونه کاری از پیش ببره

فقط یک بدی که انجینش داره اینه که خیلی سنگین هست و حتما باید یک گرافیک خیلی توپ داشته باشی تا خوب فریم بده و همین دلیل موجب نفرت من از این موتوره:|

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
حقی که راست گفته توی این 3 ماه گزشته تنها بازی که کردم همین bf3 انلاینش بوده یعنی خداییش تا قبل از این بازی فکر میکردم رو دست cod نیست ولی از نظر آنلاین ازش جلوتر هست و همه اینها را مدیون این موتور هست واقعا اون هیجانی که bf به آنلاین fps اورد تا الان من توی هیچ چیزی تجربه نکردم
گرافیک خیره کننده بروی کنسول ها
صدا گزاری و نحوه پردازش بهترین تقریبا در بین همه ی بازی ها
تخریب پزیری که خودش هزاران نوع استراتژی را در اختیار آدم میزاره
فیزیک بالا
نور پردازی
draw distance
و ...

bc2هم مولتیش بهتر بود ولی فراست بایت2 نبود.کلامولتی ربطی به انجین فراست بایت2 نداره.هنر سازندشه.

نظر شما در رابطه با Frosbite 2 چیست؟ آیا واقعا بهترین موتور برای سبک FPS است یا موتور های دیگری نیز وجود دارند؟!
cry engine-id tech5.فراست بایت2 بدرد کنسولای این نسل نمیخوره.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اپدیت اخر کرایسیز2 رو دانلود کنید.

این [h=3]MaLDoHD for Crysis 2[/h]ماد رو هم دانلود کنید برای کرایسیز2 که کلا تکسچرهای بازی و افکتها از بیخ تغییر میکنه و خیلی بهتر میشه.این ماد رو هم dev های خود کرایتک داخل ساختش نقش داشتن چون مدت طولانی بعد از رلیز بازی اماده شد و همچنین هر pc توانایی اجراش رو احتمالا نداشته چون حداقل 4 گیگ رم میخواد و بالای 1 گیگ رم گرافیک.

اینکه میگم تکسچرها خیلی میره بالا یعنی واقعا میره بالا و همینطور تسلایشن روی دیوار عالی کار شده یعنی اجرهای دیوار کاملا برجسته هستن خیلی بهتر از پچ مسخره dx11شون هست.

تا حدودی با قدرت کرای انجین3 اشنا میشید که اگر بخوان براحتی همه چیز رو میتونن ارتقا بدن منتها مراعات بعضی سیستمها رو میکنن.

من یکی که با دیدن این گرافیک کیف کردم تا حالا تکسچرهایی با این کیفیت ندیده بودم حتی مال گاد اف وار3.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Fard!n راس میگه منم بتا رو یکم بازی کردم خیلی مسخره بود ! BF3 روی کنسول بد نبود و یکی از بهترین MPها رو داشت با اینکه ازش خیلی خوشم نمیاد ! اما این یکی اصلا جالب نبود ! البته وقت دارن هنوز . در مورد بهترین موتور برای FPS هم که دیگه نیازی به صحبت نیست ... :d یعنی واقعا وقت نکردن Crysis رو ببینن ؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر