ModNation Racers PSP Version

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خب امروز هم رسما نسخه ی PSPـی Modnation Racers تایید شد. همونطور که در نسخه ی PS3 بازی مشاهده کردید بازی ترکیبی از 2 سبک Kart Racing و Costomizible Focus (نمونه ی آن عنوان LBP است) می باشد. بازی همانند نسخه ی PS3 دارای تعداد بسیاری Itemـهای Unlockable است و همچنین گیمر ها میتونند ماشین و راننده ی خود را به هر شکلی تغییر داده و آن رو به شکل مورد علاقه ی خود درآورند. نسخه ی PSP بازی ModNation Racers هر دو بخش Single Player و Multiplayer را داراست که در بخش Single Player گیمر ها مراحل مختلف بازی رو طی کرده و در نهایت با Boss پایان هر چند مرحله روبرو خواهند شد. در بخش Multiplayer گیمر ها میتوانند از تجربه ی آنلاین همراه با 6 بازیکن لذت ببرند. همچنین Map مورد نظر خود را ساخته و آن را در دنیای بازی Upload کنند.(Upload And Downloadـی که مشابه آن در Little Big Planet بود) همچنین SCEA ساخت بازی رو برعهده ی استودیوی SCEA San Diego گذاشته و موتور استفاده شده برای بازی Liverpudlian engine است که در ساخت Wipeout بکار رفته. با توجه به گرافیک Wipeout میتوان امید به پیشرفت گرافیک بهتری نسبت به گرافیک هم اکنون بازی داشت. هر دو نسخه ی PS3 و PSP بازی در بهار امسال عرضه خواهند شد.

تصاویری از بازی:

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی جالبی به نظر میاد یه چیزی تو مایه های اون CRASHقدیمی هاست که برای پی اس1 ساخته بودند. اگه مثل کرش باشه من حتما میخرم:love:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من دقایقی پیش داشتم میلم رو چک میکردم دیدم 2 هفته پیش یک عدد کد دمو ی این بازی (نسخه psp ) برام ارسال شده!

اگر کسی می خواد بهم pm بده یا توی پروفایلم بگه تا بهش بدم! (نمی دونم هنوز تاریخ داره یا نه ولی احتمالا داره :d )

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
کد دموی قابل بازی این برای من اومد دانلود کردم خیلی جالب بود گرافیک خیلی خوبی داره مثل کراش هم میشه دریفت
و توربو یا (نیترو) بزنی کلن خیلی باحاله:smile:
توی هوا هم حرکات انجام میدی:biggrin1: کلن دقیقا عین سبک کراش ریسینگ خودمونه باید ببینیم نسخه ی کاملش چی میشه!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این بازی هم منتشر شد و حجم بالایی هم داره ( 1.57 گیگ ) .
دوستان برن تو کاره دانلود بعد بیان بگن بازی چی از آب دراومده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر