Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
Modern Warfare 2

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

این سری از بازی دیگه با نام call of duty عرضه نمیشه وبازی با نام modern warfare 2 عرضه میشود لطفا اسم call of duty رو از اسم تاپیک بردار ممنون

http://www.gamespot.com/pc/action/callofduty6/index.html?tag=result;title;2

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
چرا اسم cod رو از رو بازی برداشتن:confused:
مگه همون شرکتی که نسخه های قبلی رو عرضه کرده این نسخه رو عرضه نمیکنه؟

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
چرا اسم cod رو از رو بازی برداشتن:confused:
مگه همون شرکتی که نسخه های قبلی رو عرضه کرده این نسخه رو عرضه نمیکنه؟

بله همون شرکت قبلی بازی رو عرضه میکنه Infinity Ward در مورد اسم هم نمیدونم بهتره از خودشون پرسید ولی به نظر من بهتر شد سری مدرن رو باید از call of duty جدا میکردن

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
خیلی سخته یه ذره مرتب تر اسم تاپیکا رو بنویسیم؟
Modern Warfare 2 الان این بهتره یا MODERNWARFARE2 خوب آدم گیج میشه! زشت هم میشه نوشته!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
با سلام
من كه خيلي به اين بازي اميدوارم!
بلكه مثل شماره يكش عالي باشه.
دموي جالبي هم داشت!
ظاهرا تو اين بازي پيشرفته تريد...

يا حق

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
برو بچ::biggrin1:
همانطور که خیلی از شما در جریان هستید قرار است بازی Modern Warfare 2 تا پایان سال میلادی به بازار بیاید . حال در این رایطه تریلری در نمایشپاه GDC به نمایش در آمده که کاملا واضح نیست ولی اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهد .

حال شرحی از این تریلر :
بعد از اعلام بازی Fallout 3 به عنوان بهترین بازی پرده ها بالا میرود . لوگوی Infinity Ward نمایان می شود . آسانسور در حال بالا رفتن است .طبقات یکی پس از دیگری طی میشوند . صداهایی به گوش میرسد که در آن بین جمله ای بدین صورت شنید می شود Remember , No Russian .معلوم نیست این اتفاق در کجا رخ میدهد شاید در یک فروشگاه بزرگ و شاید هم در یک فرودگاه . زیپ کیف ها باز میشد و صدایی همانند مسلح شدن اسلحه به گوش می رسد . به طبقه دوم میرسیم مردم در حال گفت و گو هستند که ناگهان صدای تیر اندازی به گوش میرسد . بله شک نکنید این یک حمله ی تروریستی است .
همانطور که می دانید در شماره ۴ این بازی روسیان جزو مهمترین دشمنان شما بودند و در این شماره نیز چنین است . با توجه به تاریخی که در پایان تریلر درج شد این بازی قرار است در سه شنبه نوزدهم آبان ماه به بازار بیاید . پس ما هم به انتظار می نشینیم .:(
منبع:

http://p30games.ir/1388/01/08/زمان-عرضه-call-of-duty-modern-warfare-2-اعلام-شد.html#more-447
با تشکر:love:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
برای اطلاع شما باس بگم که انجین بازی همون Id tech 3 یا همون انجین Quake 3 و CoD1 , CoD2 , CoD3 , CoD4 , CoD5 هست و منم خیلی دوستش دارم :D همچین میگید از انجین قبلی استفاده نکنن که انگار یادتون رفته تریلر های CoD4 رو دیده بودید فکتون چسبیده رو زمین...IW همیشه کارش درسته.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
برای اطلاع شما باس بگم که انجین بازی همون Id tech 3 یا همون انجین Quake 3 و CoD1 , CoD2 , CoD3 , CoD4 , CoD5 هست و منم خیلی دوستش دارم :D همچین میگید از انجین قبلی استفاده نکنن که انگار یادتون رفته تریلر های CoD4 رو دیده بودید فکتون چسبیده رو زمین...IW همیشه کارش درسته.
اینو هستم
------------------------------
کلا نمیدونم activision چه مرضی داره بازی رو کلا به IW نمیده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر