Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

همین دو هفته که نظر شما چیزی نیست کلی روی فروش بازی و کنسول ها تاثیر داره
شاید خیلی ها برای این که این بازی را انجام بدن برن یه کنسول بخرن
دوست عزیز اخه چه تائیر کلی میتونه روی فروش کنسول داشته باشه چطور سال های پیش تائیر نداشت امسال داره؟اینا متاسفانه همین کار را کردند که شاید سودشون تو پی سی بیشتر بشه تائیر زیادی روی کنسول نداره .همین هم معلوم نیست 2 هفته تاخیر بیشتر نباشه

دوست عزیز اخه چه تائیر کلی میتونه روی فروش کنسول داشته باشه چطور سال های پیش تائیر نداشت امسال داره؟اینا متاسفانه همین کار را کردند که شاید سودشون تو پی سی بیشتر بشه تائیر زیادی روی کنسول نداره .همین هم معلوم نیست 2 هفته تاخیر بیشتر نباشه
خیلی از فن های بازی حاضرن برای اینکه زود تر بازی کنن برن یه کنسول بخرن
شما خودتو نبین
منم باشم بازی 2 ماهم تاخیر بخوره نمیرم کنسول بخرم
یکی هم کنسول خرید دلش برای پولش می سوزه و میره چند تا بازی هم برای کنسولش می خره و اروم آروم پی سی فرت!

خیلی از فن های بازی حاضرن برای اینکه زود تر بازی کنن برن یه کنسول بخرن
شما خودتو نبین
منم باشم بازی 2 ماهم تاخیر بخوره نمیرم کنسول بخرم
یکی هم کنسول خرید دلش برای پولش می سوزه و میره چند تا بازی هم برای کنسولش می خره و اروم آروم پی سی فرت!
نه دوست عزیز کسی نمیاد موس و کیبرد را ول کنه بره دسته بازی کنه کال اف دیوتی را برای 2 هفته
اتفاقا خودم را نمی بینم این حرف را میزنم پی سی گیمر ها ادمایی نیستند برای یه بازی پی سی را ول کنند اونم کال اف دیوتی

پی سی گیمر ها ادمایی نیستند برای یه بازی پی سی را ول کنند اونم کال اف دیوتی....
دقیقا;)
من تا همین دیشب هم تو سایت modern warfare 2 بودم و خبری از تائخیر نسخه ی Pc ندیدم.
v9kszn5wjddi11txs8jz.jpg

نه دوست عزیز کسی نمیاد موس و کیبرد را ول کنه بره دسته بازی کنه کال اف دیوتی را برای 2 هفته
اتفاقا خودم را نمی بینم این حرف را میزنم پی سی گیمر ها ادمایی نیستند برای یه بازی پی سی را ول کنند اونم کال اف دیوتی
دقیقا!!!!!!
من خودم به شخصه به هیچ عنوان هیچ وقت بخاطر یه بازی pc رو ول نمیکنم!
از کودکی هم عاشق pc بودم :laughing:

همین دو هفته که نظر شما چیزی نیست کلی روی فروش بازی و کنسول ها تاثیر داره
شاید خیلی ها برای این که این بازی را انجام بدن برن یه کنسول بخرن
واسه 2 هفته ؟
خفنترین فن ها هم ترجیح میدن بازی رو روی PC انجام بدن نه کنسول !! اونم بدون موس و کیبورد !

برای ما شاید!
منم حاضر نیستم نیم میلیون پول کنسول و بازی ارج بدم برای دو هفته زودتر ولی گفتم به خودمون نگاه نکنیم
چون ما نسبتا هیچ تاثیری در روند پیشرفت گیمینگ نداریم

زندگی یه چیز بیشتر نیست که دانشگاه کالج امریکا به این نتیجه رسیدن که هیچ کنسولی pc نمیشه این مطلب منبع نداره
بازی کالاو فقط با pc لذت بخشه و بس دیگه هم هیچ کنسولی رو با pc مقاسیه نکنید

یه سوال...اریج بگیرم dlc هاش رو چطوری تهیه کنم؟!:دی
با پوینت میشه؟!
یعنی چی با پوینت میشه ؟ :دی مگه XBL ـه؟! شما بازی رو اورجینال میخری...هر چی برای بازی میاد، به صورت Patch میاد...شما هم دانلود می کنی استفاده می کنی.(یعی به عبارتی مجانی خواهد بود :دی) غیر از اینکه برای بازی Exp عرضه بشه که بیاد باز اون Pack رو اورجینال بخری.

ویرایش :
PC version not confirmed for delay; Made-up stories developed on other websites

از مطمئن بودن سورس خبر ندارم... مثل اینکه خبر تاخیر بازی Fake بوده و بازی همراه با نسخه کنسولی عرضه میشه!!!
حالا می گردم ببینم منبع معتبر تر گیر میاد یا نه.
البته بازم گفتن خبر قطعی بعدا اعلام میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or