MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
این Matchmaking جنایته... آدم باید 8329478293478293742394 سال نوری صبر کنه... یاد زمانی بخیر که یه آی‌پی میدادیم میرفتیم سرورای UK با پینگ خوب بازی میکردم... هی روزگار

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
خب یه خبر خوب!
آقای Robert Bowling از روابط عمومی IW اعلام کرد که اولین آپدیت رسمی بازی یه آپدیت بزرگ خواهد بود، او در رابطه با اینکه این آپدیت بزرگ چه اضافه ها، Fix ها و یا بهینه سازیهایی رو شامل خواهد شد توضیح نداد.
منبع

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
coop بازی عالیه
http://www.xfire.com/video/19f8ff/

869eae8fc9660e460ebce439d4156e96b93c7616.png
:eek:

Last edited by a moderator:

brash

کاربر سایت
Dec 1, 2007
17
it's true!

آقا منم همین مشکلو دارم ، این همه دارن حال میکنن یکی بهم بگه منم بیام :cheesygri
نمیدونم با سرعت 96 هم میشه بازی کرد یا نه :blushing:
یکی راهنماییم میکنه ؟
من همه چیزم درسته وقتی مثلا روی free for all میزنم همینجور تو حال search میمونه و اینترنتم اصلا سند و رسیو نداره یعنی الکی وایسادم تو بازی ، مشکل چیه ؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
آقا منم همین مشکلو دارم ، این همه دارن حال میکنن یکی بهم بگه منم بیام :cheesygri
نمیدونم با سرعت 96 هم میشه بازی کرد یا نه :blushing:
یکی راهنماییم میکنه ؟
من همه چیزم درسته وقتی مثلا روی free for all میزنم همینجور تو حال search میمونه و اینترنتم اصلا سند و رسیو نداره یعنی الکی وایسادم تو بازی ، مشکل چیه ؟
خب 96Kbps که خیلی با Dial up فرقی نداره،اما شاید قابل تحمل باشه.
ولی اینکه میگی توی Search میمونه باید یه کم بیشتر صبر کنی تا بره توی پیدا کردن Pingهای بالای 150(حداقل 200 یا 250 !!!) بعد کم کم پیدا میکنه و به Lobby اضافه میکنه

البته حتما نسخه ی اصلی رو خریدی و Steam هم اجرا شده دیگه.

brash

کاربر سایت
Dec 1, 2007
17
خب 96Kbps که خیلی با Dial up فرقی نداره،اما شاید قابل تحمل باشه.
ولی اینکه میگی توی Search میمونه باید یه کم بیشتر صبر کنی تا بره توی پیدا کردن Pingهای بالای 150(حداقل 200 یا 250 !!!) بعد کم کم پیدا میکنه و به Lobby اضافه میکنه

البته حتما نسخه ی اصلی رو خریدی و Steam هم اجرا شده دیگه.

متاسفانه نه نسخه ی اصلی نیست ، سرعت دانلودم 11 کیلوبایت هستش ، من امیدوارم بودم که با کرک و path هایی که معرفی می کنن بشه بازی کرد :(

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
متاسفانه نه نسخه ی اصلی نیست ، سرعت دانلودم 11 کیلوبایت هستش ، من امیدوارم بودم که با کرک و path هایی که معرفی می کنن بشه بازی کرد :(
ای کاش قبل از پست دادن اسم تاپیک رو می خوندی دسته کم.;)
(مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بعله... آقا من و تنی چند از دوستان بشدت با مشکلات عجیب و غریب روبرو هستیم (تنی چند از دوستان ایرانی و خارجی) که شایع‌ترینش Blue Screenـه. یه چند مورد دیگه هم تو کامیونیتی‌های دیگه دیدم که گفتند ویروسه،‌ کسی میدونه چه مرگشه ؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
بعله... آقا من و تنی چند از دوستان بشدت با مشکلات عجیب و غریب روبرو هستیم (تنی چند از دوستان ایرانی و خارجی) که شایع‌ترینش Blue Screenـه. یه چند مورد دیگه هم تو کامیونیتی‌های دیگه دیدم که گفتند ویروسه،‌ کسی میدونه چه مرگشه ؟
خب Blue Screen بعیده که به بازی مربوط باشه،از ویروس هم نمیتونه باشه

یا مشکل نرم افزاری با درایورهای گرافیک یا غیره داری،یا سخت افزاریه(مثلا رم سیستم مشکل داره)
مشخصات سیستم رو میگفتی بهتر بود.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی بالاخره امروز Modern Warfare 2 اورجینال ما هم رسید . اومدیم به جمع آنلاین بازها میدونم اکثرا منو ادد کردید ازتون ممنونم بازم اگر کسی منو ادد نکرده اینم آی دی استیم من

Gamer_Boy1988

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب Blue Screen بعیده که به بازی مربوط باشه،از ویروس هم نمیتونه باشه

یا مشکل نرم افزاری با درایورهای گرافیک یا غیره داری،یا سخت افزاریه(مثلا رم سیستم مشکل داره)
مشخصات سیستم رو میگفتی بهتر بود.

نه خب مشکل سخت‌افزاری نیست چون یه همچین اروری اصلا وجود خارجی نداره وقتی میاد :D با AVG حل شد مشکل...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان چرا من با اسلحه که زوم میکنم مشکل گرافیک پیدا میکنم تصویر میریزه به هم تو مولتی پلیر فقط این مشکل رو دارم یکی کمک کنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر