MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان یه سوال !

میشه من بازی اورجینال خودم روبدم به یکی دیگه نصب کنه ولی با ID Steam من بازی رو update کنه بعد که بازی آپدیت شد Steam رو long off کنه و با استیم خودش که سریال نداده بهش بازی کنه ؟ یا کیک میکنه یا اصلا باید سریالی که به استیم میدم در طول بازی اون سریال هم باشه ؟
میخوای Steam رو دور بزنی؟!

نخیر نمیشه،وقتی سریال بازی با ID شما ثبت شده باشه،دیگه با هیچ ID نمیشه بازیش کرد،حتی اگر نصب و آپدیت باشه(البته با کرک میشه Single رو بازی کرد)

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
میخوای Steam رو دور بزنی؟!

نخیر نمیشه،وقتی سریال بازی با ID شما ثبت شده باشه،دیگه با هیچ ID نمیشه بازیش کرد،حتی اگر نصب و آپدیت باشه(البته با کرک میشه Single رو بازی کرد)

نه منظورم این نبود که یکی دیگه همو سریال من رو وارد کنه ! منظورم این بود که با همون ID استیم من آنلاینبشه و بازی رو آپدیت کنه و بعد با آی دی خودش که سریال نداره بره بازی کنه !!!

من غلط بکنم استیم رو دور بزنم:d (دیگه از PB که سخت تر نیست 1ساله پیچوندمش :d )

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
نه منظورم این نبود که یکی دیگه همو سریال من رو وارد کنه ! منظورم این بود که با همون ID استیم من آنلاینبشه و بازی رو آپدیت کنه و بعد با آی دی خودش که سریال نداره بره بازی کنه !!!

من غلط بکنم استیم رو دور بزنم:d (دیگه از PB که سخت تر نیست 1ساله پیچوندمش :d )

نه عزيزم نمى شه!
فقط مى تونيد بطور غير هم زمان با يک id سريال دار بازى کنيد!
مرسى باشيد

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
چه حالی داد امروز رفتیم با خارجه ها گروهی بازی کردیم... البته چون سرعت اونها پایین بود ما خیلی پینگمون کم بودا !!! :)

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام:
steam id : maximum_gamer6

id of steam: 2survival

Steam ID:Hooshang_dg
XFire ID:Hooshimasterchief

Steam ID : Gamer_Boy1988

اکانت استیمم هم اینه : Axiniar
با نیک نیم : A X I N I A R

Steam ID: nanonima

منم لطفا add کنین
ID:herandy

منم ادد کنین Msiavashi

/QUOTE]

ID من Farshidstar2012i هست.

اکانت من Sinaevil هست هرکی می خواد Add کنه

ایدی استیم:mohammadgamer

org p steam id id من faga91 اددم کنید

ID Steam : theverycoolboy

خودم ادی استیم Triangels هستم ;)
این هم id بچه ها
دوستان اADD کنید
:biggrin1:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
خب اگرم کار کنه ، با یه آپدیت دیگه براحتی غیر فعال میشه،اصلا به این Patch ها اطمینانی نیست.
هر چند که سازندش ادعا میکنه روی آپدیتهای بعدی بازی هم کار خواهد کرد،اما فقط برای نسخه ی اورجینال!

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
ببین ، حساب و کتابی روش نیست . هزارتا پچ هم براش بیاد آخر اینا فهمیدن چجوری کانسول رو بیارن و اینکه چجوری با کانسول جوین بازی بشند و سرور بزنند . نکته اینجاست ، اگر IW بخواد تغییری هم بده حداقل 1 ماه طول میکشه چون باید یه پچ عظیم بده که نوع برقراری ارتباط بازیکن با سرور ، سرور با بازیکن ، اجرای کانسول و .. اینا رو تغییر بده که اگر دوباره هک کنند IW شاید از این عمل باز بمونه .. کلا باید صبر کنیم تا پس فردا ریلیز کنند ببینیم تا چقدر صحت داره گفتشون ..

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان اگه واسه نسخه PC خب! DLC بیاد..از Steam میشه تهیه کرد؟

بله،میشه، اما گفتن که پولی هست،احتمالا برای هر DLC باید 10 دلار بدیم!

ببین ، حساب و کتابی روش نیست . هزارتا پچ هم براش بیاد آخر اینا فهمیدن چجوری کانسول رو بیارن و اینکه چجوری با کانسول جوین بازی بشند و سرور بزنند . نکته اینجاست ، اگر IW بخواد تغییری هم بده حداقل 1 ماه طول میکشه چون باید یه پچ عظیم بده که نوع برقراری ارتباط بازیکن با سرور ، سرور با بازیکن ، اجرای کانسول و .. اینا رو تغییر بده که اگر دوباره هک کنند IW شاید از این عمل باز بمونه .. کلا باید صبر کنیم تا پس فردا ریلیز کنند ببینیم تا چقدر صحت داره گفتشون ..

بله،اما مشکل اینجاست که IW با آخرین آپدیتی که روی بازی انجام داد کلا کنسول رو حذف کرد(قبلا توی DLL ها بهش دسترسی بود،که با Hack دوباره فعالش کردن،اما الان کلا از فایلها حذف شده!)
برای آپدیت هم الان که IW میتونه هر تغییر کوچیکی رو برای ناسازگار کردن با Loader های غیر رسمی به سرعت و از طریق Steam روی کلاینت ها اعمال کنه و احتیاج به Patch بزرگ نیست ،همینطور که تا الان سه بار بازی رو با تغییرات جزیی آپدیت کرده.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بله،میشه، اما گفتن که پولی هست،احتمالا برای هر DLC باید 10 دلار بدیم!

بله،اما مشکل اینجاست که IW با آخرین آپدیتی که روی بازی انجام داد کلا کنسول رو حذف کرد(قبلا توی DLL ها بهش دسترسی بود،که با Hack دوباره فعالش کردن،اما الان کلا از فایلها حذف شده!)
برای آپدیت هم الان که IW میتونه هر تغییر کوچیکی رو برای ناسازگار کردن با Loader های غیر رسمی به سرعت و از طریق Steam روی کلاینت ها اعمال کنه و احتیاج به Patch بزرگ نیست ،همینطور که تا الان سه بار بازی رو با تغییرات جزیی آپدیت کرده.
اصلا قرار نیست با این Loader بتونی به سرور های اصلی بازی وصل بشی.(چون دفعه قبلی این اتفاق می افتاد و IW میتونست جلوش رو بگیره ولی الان دیگه اینطور نیست.)
همونطور که توی عکسش هم مشخص این ورژن، ورژن ابتدایی بازی هست. فقط کاری که انجام شده مثل اینکه یه شخص خاصی میتونه سرور بشه و بقیه بهش Connect بشن...مثل اتفاقی که الان داره توی CoD4 می افته. همون Dedicated server خودمون :) این سیستم چون قرار نیست به استیم وصل بشی...IW نمیتونه کار خاصی انجام بده.
حالا باید صبر کنیم ببنیم چه کردن اینا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر