MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
دوست عزیز این سریال را من وارد کردم و موفقیت امیز بود اما این برنامه200مگابایتی بنامzerogearچی هستش که داره می گیره اصلا چه ربطی به کال اف6 داره؟:biggrin1:
اصلا این سریال که داد یک سریال کلی بود و اسمی از بازی ای نیاورد!

:arrowd::arrowd::arrowd:

خوب باید بگم که اون سایت در واقع به شما یه بازی اورجینال هدیه میده که البته خود بازیش مهم نیست و صرفاّ به این دلیل استفاده میشه که چون اگه داخل استیم شما هیچ گیمی نباشه شما نمیتونی Friend اد کنی و دوستان Pirate این روش رو ابداع کردن که بتونن همدیگرو add کنن که البته دیکه به هیچ دردی نمیخوره چون بازی کرک نیست.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
این روش که دوست مون سریال هم پیدا کرد فکر نمی کنم الان فایده داشته باشه چون که کرک درست و حسابی نیمده و دوما اینقدر استیم سخت گیر است و زیاد هم پچ می ده که من به شخصه دیگه خسته شدم. :mad:
بریم همون بازی اورجینال بخریم خیلی بهتر و راحت تر است و این همه دردسر نداره و اینکه دم به دقیقه از کار و زندگی بزنیم دنبال پچ و کرک و فلان باشیم.(چشم بسته غیب گفتم ها!) :blushing::biggrin1:
حالا 10-15 روز طول کشید به جهنم! :cool: هر که طاووس خواهد جر هندوستان کشد. :biggrin1:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
...
دوستان من يک مشکل دارم
موقع بازى مخصوصا جاهاى شلوغ يارو به طور اتومات بلند ميشه و يا سينه خيز مى شه!
دکمه هم سالمه!
چيکار کنم درست شه؟ حالم گرفته شد!

کسی نیست جواب بده؟
...
منو اد کنید!
نیاز به بازی دارم!
2survival

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من اکثر ID هايی که اينجا گفته شده رو Add کردم
حالا اگه کسی مونده منو Add کنه خواهشاً
Steam ID:Hooshang_dg
XFire ID:Hooshimasterchief

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
دوستان من توی public که میخوام برم بازی کنم. بعد از اینکه با کلی بدبختی رفتم توی بازی اصلا نمی تونم راه برم یا کلی جون میگیره تا بتونم حرکت کنم ! خیلی مسخره است! فکر کنم چون پینگ ام کمه اینجوری میشه. با بدختی بسیار و خف کردن تونستم یک کم XP بگیرم ! میگم حالا که اورجینال دارها تو ایران زیاد هستیم بیایم یک ایمیل به این شرکتشون همه بزنیم بگیم بابا برای ما ایرانی ها هم سرور نزدیک بزارید دیگه !!!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
دوستان من توی public که میخوام برم بازی کنم. بعد از اینکه با کلی بدبختی رفتم توی بازی اصلا نمی تونم راه برم یا کلی جون میگیره تا بتونم حرکت کنم ! خیلی مسخره است! فکر کنم چون پینگ ام کمه اینجوری میشه. با بدختی بسیار و خف کردن تونستم یک کم XP بگیرم ! میگم حالا که اورجینال دارها تو ایران زیاد هستیم بیایم یک ایمیل به این شرکتشون همه بزنیم بگیم بابا برای ما ایرانی ها هم سرور نزدیک بزارید دیگه !!!
ای بابا، اینهمه دعوا مرافعه این چن روزه سر چی بوده پس؟؟!
چن تا صفحه ی قبلی رو میخوندی متوجه میشدی که این نسخه ی بازی دیگه Server نداره و همه فقط P2P وصل میشن و Host هم از خود بازیکنا انتخاب میشه،پس اگه زیرساختهای شبکه ی دیتای کشور خوب نباشه(که البته افتضاحه در عوض!) دیگه Ping های وطنی بین خودمون هم زیاد تعریفی نخواهد داشت.

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
چن تا صفحه ی قبلی رو میخوندی متوجه میشدی که این نسخه ی بازی دیگه Server نداره و همه فقط P2P وصل میشن و Host هم از خود بازیکنا انتخاب میشه،پس اگه زیرساختهای شبکه ی دیتای کشور خوب نباشه(که البته افتضاحه در عوض!) دیگه Ping های وطنی بین خودمون هم زیاد تعریفی نخواهد داشت.
یعنی ما ایرانی ها با نسخه اورجینال هم آنلاین نمیتونیم بازی کنیم؟؟ :((

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آقا منم به DC سفارش دادم یه اورجینال برام بیاره خلاصه ما هم اومدیم تو جمع اورجینال دارهای Modern Warfare 2 ( هر چی که باشه باز اورجینال داشتن همچنین بازی یه چیز دیگس تا کپی )البته به امید خدا تمام مشکلات هم حل میشه برای آنلاین;) به امید خدا 10 الی 15 روز دیگه تو جمع شما هستیم
منم میخوام بازی اورجینال رو تو استیم با این نام کاربری فعال کنم

Steam ID : Gamer_Boy1988

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
یعنی ما ایرانی ها با نسخه اورجینال هم آنلاین نمیتونیم بازی کنیم؟؟ :((
چرا ،میتونیم،اگر لینک همه ی بچه ها خوب باشه
امشب که بازی کردیم خیلی خوب بود،مشکلی هم پیش نیومد.

به امید خدا 10 الی 15 روز دیگه تو جمع شما هستیم
منم میخوام بازی اورجینال رو تو استیم با این نام کاربری فعال کنم

Steam ID : Gamer_Boy1988

پس زود بیا که هر چی بیشتر بشیم بهتره.

Axiniar

کاربر سایت
May 26, 2009
3
اگه قرار نذاریم که نمیشه که:eek:
اقایون مثل اینکه اشتباهاتی شده و کسایی که منو ادد کردن گویا به لیستشون اضافه نشدم و اونا هم اضافه نشدن من خودم شمارو ادد میکنم
سلام به همه همه رنجرای COD 6 ::mad:
آقایون(و احیاناً خانمها!!)/:)
باطلاع برسونم که من میتونم اکثر شبا... از ساعت 11 تا 12:30 بصورت سرور در خدمتتون باشم!:angel:
کامپیوترم هم قابلیت سرور شدن تا 16 نفر رو قبلاً به اثبات رسونده!:boxing:
تنها مشکل من اینه که نمیدونم چطور باید اینوایتتون کنم!!؟:-"
اگه قابل بدونینو منم اد کنین ممنون میشم!:blushing:
پیشنهادمم فراموش نکنین!:victory:
اکانت استیمم هم اینه : Axiniar
با نیک نیم : A X I N I A R
منتظر جوابتون هستم....

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی

خوب یعنی چی؟ ببینید من وقتی توی بازی های public میرم میتونم XP بگیرم. اما توی سرور هایی که با بچه ها با هم می سازیم به هیچ کی XP نمیده ! چه جوری میشه همچین سروری داشت که بشه XP هم گرفت...
نمیشه براش سرور اجاره کرد Dedicated راه انداخت ؟

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام به همه همه رنجرای COD 6 ::mad:
آقایون(و احیاناً خانمها!!)/:)
باطلاع برسونم که من میتونم اکثر شبا... از ساعت 11 تا 12:30 بصورت سرور در خدمتتون باشم!:angel:
کامپیوترم هم قابلیت سرور شدن تا 16 نفر رو قبلاً به اثبات رسونده!:boxing:
تنها مشکل من اینه که نمیدونم چطور باید اینوایتتون کنم!!؟:-"
اگه قابل بدونینو منم اد کنین ممنون میشم!:blushing:
پیشنهادمم فراموش نکنین!:victory:
اکانت استیمم هم اینه : Axiniar
با نیک نیم : A X I N I A R
منتظر جوابتون هستم....

اول بايد بقيه رو تو استم اد کرده باشى!
بعدش وقتى سرور رو زدى و وارد شدى esc رو مى زنى و بعد مى زنى رو اينويت!
اسم دوستان رو مى بينى و جلوشون نوشته اينويت!
به همين سادگى!
...
ساعت 11 تا 12 برا من فعلا ديره!
چون هم ميان ترمام شروع شده و هم اون موقع دسترسى به نت ندارم!
البته تا بهمن ماه اينجوريه!

NanoNima

کاربر سایت
Jan 17, 2008
33
سلام.

از دوستان خواهش میکنم که وقتی کسی رو add میکنن ID شونو بزارن که اون طرف هم addشون کنه وگرنه تو فرندلیست یارو نشونشون نمیده باو.

امروز مثلا Mafi3 و david منو add کردن که چون IDهاشون رو نداشتم الان تو فرندلیست من نیستن.

از دو دوست گرامی Cap survivor و Elvis خواهش میکنم بنده رو add کنن ( لعنت به تو ای IW و Activision که ما رو سر پیری تو این هچل انداختی)... چون من add کردم و اونا منو add نکردن انگار که مثلا accept نکردن ... :-w

Steam ID: nanonima

خوب یعنی چی؟ ببینید من وقتی توی بازی های public میرم میتونم XP بگیرم. اما توی سرور هایی که با بچه ها با هم می سازیم به هیچ کی XP نمیده ! چه جوری میشه همچین سروری داشت که بشه XP هم گرفت...
خوب در جواب باید بگم که عزیز دلم. تمام بدبختی ما اینه که IW و Activision واسه جلوگیری از دزدی یکدفعه تصمیم گرفتن که Dedicated server رو حذف و به جاش Peer to peer رو راه اندازی کنن که این باعث میشه که هر دفعه که شما میری داخل بک بازی .. در واقع یکی از اشخاصی که داره بازی میکنه سرور باشه که البته مشخصا هم معلوم نیست کیه. البته این کاملا هم بد نیست چون اونا هرکی سرور میشه پینگاشون خفن خوبه و فقط ما جهان سومی ها و تروریستها هستیم که از همه دنیا جداییم و پینگمون ریده. البته خوب ارزش داره چون ما چیزهایی داریم که اونا ندارن لابد :) مثل حجاب مثلا که باعث میشه همه بریم بهشت و اونا همه برن جهنم :)

و البته این هم اضافه کنم که Private Game ها Ranked نیستن (یعنی XP نمیدن) ولی خوب میتونیم سرور Ranked بزنیم ولی فرقش اینه که نمیتونیم Rules و Map ی رو که میخوایم رو اعمال کنیم...

در انتها بگم که من تاحالا کلی بازی کرم و درست یاد اون یک سالی میافتم که cod4 رو با پینگ 250 به بالا بازی میکردیم. پس زیاد سخت نگیرید و حالشو ببرید. گودبای نگهدار شما باشد...

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
فعلا که قابلیت Dedicate Servers رو نداره
من که دیشب با دوستان همین تاپیک بازی میکردم و XP هم گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر