MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم اولا لینک که دادم سالم بود هنوز محدودیتش تموم نشده بود و دوما کرک rozor1911من که تست کردم فایده نداشت.:blushing:بهتره بگم خدا پدر کرک صفحه قبل را بیامرزه.:biggrin1: حداقل تو بازی می رفت اما بعد از چند دقیقه ارور می داد.:(
مشكل من انجاست كه با اون كرك صفحه ي قبلم حتي همون چند دقيقم نميره داخل بازي همش ميگه استيم بستس كسي ميتونه مشكل منو حل كنه؟:(:((

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
مشكل من انجاست كه با اون كرك صفحه ي قبلم حتي همون چند دقيقم نميره داخل بازي همش ميگه استيم بستس كسي ميتونه مشكل منو حل كنه؟:(:((

مشکل من و شما را گروه های کرک می توانند حل کنند و باید وقت بسیار زیادی بگذارند تا برای60دلاار هر روز به فکر ساخت کرک باشند چون بعد از مدت نه چندان زیاد سازنده بازی پچ همش می ده بیرون که اگه اینطوری بشه ما باید هر روز دنبال کرک باشیم یعنی کرک نیست که بتونه برای مدت زیادی روش حساب کرد مثل کرکی چند روز پیش امد اما یکی دو روز بیشتر دوام نیاورد مطمئن باش بازم کرک بدن که بتونی راحت بازی کنی چند روز بیشتر دووم نمیاره خلاصه بگم باید رو به نسخه اورج..........................:eek:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
اونایی که اوریج دارن لطف کنن پچ هاشونو آپ کنند برای ما :D
از طریق Steam بصورت اتوماتیک Patch دانلود میشه،مثل نسخه های دیگه Installer نداره که شما بخوای از اوریج دارها بگیری نصب کنی

باید نسخه های Repack شده ی معتبر رو از Rapid یا Torrent دانلود کنی،اگه دوستان لینکی پیدا کرده باشن قرار میدن.

sami_1985

کاربر سایت
Jun 10, 2009
3
سلام دوستان.من سؤالم درباره قسمت سينگل پلير هست.
اول قسمت ACT3 ميپره بيرون!!وقتی داره لود ميکنه اين قسمت رو.:(:((
تورو خدا يکی راهنمايی کنه.درضمن نسخه من 4 dvd هست که کرک هم نداشت توش

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
سلام دوستان.من سؤالم درباره قسمت سينگل پلير هست.
اول قسمت ACT3 ميپره بيرون!!وقتی داره لود ميکنه اين قسمت رو.:(:((
تورو خدا يکی راهنمايی کنه.درضمن نسخه من 4 dvd هست که کرک هم نداشت توش
اينو بگير http://www.boysteampc.com/game/download/news/COD6.exe از فايل رار خارجش كن يه فايل زرد رنگ بهت ميده اجراش كن نكست بزن تا جايي كه ازت مسير ميخاد مسيرم فولدري كه بازيرو انداختيرو بيار بعد قسمت zone بعد قسمت english بعد نكستو بزن وايسا تا كارشو انجام بده

NanoNima

کاربر سایت
Jan 17, 2008
33
خوب در جواب اون دوست جوان عزیزی که میگن این بازی ارزش خریدن نداره و شماها نوبید و اینا باید بگم که خوب ما که اصراری نداریم فدات شم ، شما نخر. در ضمن Creeping Death سخن نغزی فرمودند که عبارت بود از اینکه بعد از دو سال COD4 بازی کردن که 1 سال کامل اون بدون مود بود و بعد از پشت سر گذاشتن مشکلات و مصائب زیاد و دعواها و کلن ها و مسابقات و چیترهای بی تربیت و ... امروز میخوایم بشینیم و این بازی رو اوریج بازی کنیم و حال کنیم. اینم بگم که راه کمک به ارتقای PC Gaming در ساپورت نکردن نیست. بلکه در امضا کردن اون Petition ای میباشد که اون دفعه لینکشو گذاشتم. و مطمئنم که این بازی با کمی صبر دچار تغییرات زیادی میشه. همونطور که COD4 شد. و من الله گود لاک :D

sami_1985

کاربر سایت
Jun 10, 2009
3
اينو بگير http://www.boysteampc.com/game/download/news/COD6.exe از فايل رار خارجش كن يه فايل زرد رنگ بهت ميده اجراش كن نكست بزن تا جايي كه ازت مسير ميخاد مسيرم فولدري كه بازيرو انداختيرو بيار بعد قسمت zone بعد قسمت english بعد نكستو بزن وايسا تا كارشو انجام بده

دمت گرم داداش.مشکل رفع شد.خيلی اساسی حال دادی.ايشالا جبران:blushing::love:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
خوب در جواب اون دوست جوان عزیزی که میگن این بازی ارزش خریدن نداره و شماها نوبید و اینا باید بگم که خوب ما که اصراری نداریم فدات شم ، شما نخر. در ضمن Creeping Death سخن نغزی فرمودند که عبارت بود از اینکه بعد از دو سال COD4 بازی کردن که 1 سال کامل اون بدون مود بود و بعد از پشت سر گذاشتن مشکلات و مصائب زیاد و دعواها و کلن ها و مسابقات و چیترهای بی تربیت و ... امروز میخوایم بشینیم و این بازی رو اوریج بازی کنیم و حال کنیم. اینم بگم که راه کمک به ارتقای PC Gaming در ساپورت نکردن نیست. بلکه در امضا کردن اون Petition ای میباشد که اون دفعه لینکشو گذاشتم. و مطمئنم که این بازی با کمی صبر دچار تغییرات زیادی میشه. همونطور که COD4 شد. و من الله گود لاک :D

انشاالله زود اين تغييرات انجام بشه!
و اينکه هميشه برا آنلاين بازى کردن اوريج يعنى دردسر کمتر !
يا حق

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
دوستان یکی از دوستان:D یادتون باشه دیروز گفت 10 تا 12 بازی میکرد free for all برید ببینین الان درست بود شاید...

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
نه نیست ! صبح تست کردم . نمیشه که همینجوری درست شه بدون کرک :biggrin1:

بله،بدون کرک جدید نمیشه آنلاین رو دوباره بازی کرد،الان داشتم تست میکردم،از این به بعد هم فک نمی کنم هر کرک بیشتر از چن روز دوام بیاره،چون تمام نسخه های MW2 رو میشه از طریق Steam -حتی روزانه -راحت آپدیت کرد تا اونایی که فایل کرک دارن از دور آنلاین بیرون بیفتن!

اگر steam نبود که به این سرعت نمیشد آپدیت بده و کرک های بازی هم دوام بیشتری داشتن.

بالاخره نفهمیدیم اوریج بازی رو از کی از کجا بگیریم.
لطفا یکی یه ادرس، شماره تلفن مطمعن معرفی کنین.
ممنون
پیام خصوصی رو چک کنید.

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
درود بر همه لطفا يكي به من كمك كنه من همه ي كرك هارو امتحان كردم ولي بازم نميتونم 2 نفره آنلاينو بازي كنم همش ميگه استيم بستس در صورتي كه من استيمم بازه و روي صفحست plz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر