MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
دوستان من جستجویی کردم و فهمیدم از انتشار بازی11روز نگذشته سه تا پچ دادن بیرون با ورژن های 1.0.59و1.0.66و1.0.67یعنی میانگین هر سه روز و نیم یک پچ دادن.:cheesygri:evil:
پس قطعا هر سه روز یکبار باید کرک بدند بیرون که اصلا با عقل جور در نمیاد.:cool:
حتما می گین مگه گروه ها کرک کار و زندگی ندارند.:cheesygri

yeki

کاربر سایت
Nov 13, 2007
85
خوب در جواب اون دوست جوان عزیزی که میگن این بازی ارزش خریدن نداره و شماها نوبید و اینا باید بگم که خوب ما که اصراری نداریم فدات شم ، شما نخر. در ضمن Creeping Death سخن نغزی فرمودند که عبارت بود از اینکه بعد از دو سال COD4 بازی کردن که 1 سال کامل اون بدون مود بود و بعد از پشت سر گذاشتن مشکلات و مصائب زیاد و دعواها و کلن ها و مسابقات و چیترهای بی تربیت و ... امروز میخوایم بشینیم و این بازی رو اوریج بازی کنیم و حال کنیم. اینم بگم که راه کمک به ارتقای PC Gaming در ساپورت نکردن نیست. بلکه در امضا کردن اون Petition ای میباشد که اون دفعه لینکشو گذاشتم. و مطمئنم که این بازی با کمی صبر دچار تغییرات زیادی میشه. همونطور که COD4 شد. و من الله گود لاک :D

من به کسی توهین نکردم هیچ کس نوب نیست.
مشکل این که کمپانی pcرا هیچی حساب نمی کنه و ما حمایتش کنیم!!!
402isalive2.jpg

ببین دوست عزیز 402 هم اعتراف کرده که mw2 موفق ترین شماره سری cod روی pc بوده اما مشکلی که من با این بازی دارم که iw این بازی را کنسولیزه کرده
به قول gamespot
Costs more, has fewer multiplayer features than other PC shooters
بازی lan نداره ،
اصلا روی version pc کار نشده این عکس را ببین
script-runtime-error.jpg

بازی که dev console نداره !!!!
قیمت بازی 10$ بیشتره!
هر DLC قراره 10$ قیمت داشته باشه!
انگار که اصلا نسخه pc برای iw ارزش نداشتن به عبارتی pc بازها را ............. حساب نکردن.

آخرین ویرایش:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
ببخشید بین بحث‌های ارجینالتون می‌پرم :D
کرک نیومد؟ :D :D
فکر کنم با وجود Steam نشه زیاد به مالتی‌پلیر کرک شده فکر کرد، میتونه هر روز یه آپدیت 5 مگابایتی بده که باز کرک را از کار بندازه :D

بالاخره یکی این وسط کم میاره :p

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
درود بر همه لطفا يكي به من كمك كنه من همه ي كرك هارو امتحان كردم ولي بازم نميتونم 2 نفره آنلاينو بازي كنم همش ميگه استيم بستس در صورتي كه من استيمم بازه و روي صفحست plz

دلیلش اینه که تا یه محصول پولی رو از Steam نخریده باشی یا توش Active نکرده باشی،نمیتونی دوستای دیگه رو به لیست Steam اضافه کنی،این یکی اصلا به کرک هم ربطی نداره،ترفند steam هست که ماها زیاد خوشبحالمون نشه!
سلام

با خرید بازی ارجینال این نسخه دیگه مشکلات کاملا حل میشه دیگه ؟

حالا از کجا باید تهیه کرد ؟

ممنون
بله،حل میشه،از همون جایی که دوستان دیگه تهیه کردن

تو رو خدا الکی حجم انجمنو بالا نبرید همتون حرفتون یکیه...برید الان کد 4 بازی کنید :D

خب اونا هم مثل من و شما کلافه میشن میبینن نمیشه بی دردسر بازی کرد دیگه

اگه همش صحبت کرک و نسخه ی خوب و بد کپی بازی نبود،الان همه داشتیم از قلقای بازی و قرار بازی آنلاین گذاشتن... صحبت میکردیم!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
هر چی کراک میاد 3سوته میزنن تو برجک کراک البته این کراکا همه Fake هست حالا خدا کنه یه کراک درست بیاد راستی دوستان هیچ راهی واسه شبکه کردنش نیست پوکیدیم ما آخه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
هر چی کراک میاد 3سوته میزنن تو برجک کراک البته این کراکا همه Fake هست حالا خدا کنه یه کراک درست بیاد راستی دوستان هیچ راهی واسه شبکه کردنش نیست پوکیدیم ما آخه
کراک همونه که معتداد استعمال می کنن(!) این یکی کرک هست!!

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
دوستان من تو Garena هم نمی تونم بازی کنم. وقتی multiplayer رو می زنم ازوز می ده میگه Coul not run mw2mp_ceg.exe می دونین چیکار باید بکنم ؟ اصلا" می شه؟

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
Call Of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer Guide

cv6629ha0rvdtfzmpans.jpg

سلام ! قصد دارم ویژگی های قسمت Multiplayer بازی رو اینجا معرفی کنم :biggrin1: این پست هم برای لینک و لیست مطالب است !

لیست مطالب :

Perks :

Perk Slot 1
Perk Slot 2
Perk Slot 3
Death Streak

-------------------------------------

KillStreaks :

3 -4 kills
5-6-7 Kills
8-9 Kills
11-15-25 Kills

-------------------------------

Weapons:

Primary
Secondary
Other

-------------------------------

Maps

Accolades

Callsign

آخرین ویرایش:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
ببخشید بین بحث‌های ارجینالتون می‌پرم :D
کرک نیومد؟ :D :D
فکر کنم با وجود Steam نشه زیاد به مالتی‌پلیر کرک شده فکر کرد، میتونه هر روز یه آپدیت 5 مگابایتی بده که باز کرک را از کار بندازه :D

بالاخره یکی این وسط کم میاره :p
به نظر من پولتون رو جمع کنید!!!
برید زود بخرید!
:biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
Perk Slot 1

Perk ها یک سری قابلیت های ویژه هستند که به شما امکانات بیشتری میدهند . هر کلاس میتواند 3 Perk و یک Death Streak داشته باشد که نوع Perk های هر Slot فرق میکند.

تفاوت این قسمت با Modern Warfare 1 این است که در اینجا Perk ها میتوانند ارتقا پیدا کنند که در این صورت دارای یک قابلیت اضافه میشود و به نام Perk یک Pro اضافه میشود.

--------------------------------

Marathon | Marathon Pro

hxar22lp4oi31k3a3ryq.jpg

قابلیت : دویدن نامحدود . با استفاده از این perk میتوانید به صورت نامحدود Shift را نگه دارید بدون خستگی !

قابلیت Pro : میتوانید با سرعت بیشتر از موانع بالا بروید و عبور کنید.

روش ارتقا دادن به Pro : مسافت 26 Mile را با استفاده از Marathon بدوید .

Sleight Of Hand | Sleight Of Hand Pro

lt89yd86lcnt9fmz5auq.jpg

قابلیت : سرعت خشابگزاری را افزایش میدهد.

قابلیت Pro : سرعت هدف گیری و زوم کردن اسلحه را افزایش میدهد.

روش ارتقا دادن به Pro : تعداد 120 دشمن را با استفاده از Sleight Of Hand بکشید .

ُScavenger | Scavenger Pro

7bowakecxms8pfy0g6u7.jpg

قابلیت : میتوانید از لاشه دشمنان مهمات خود را به طور کامل پر کنید.

قابلیت Pro : خشاب های بیشتر !

روش ارتقا دادن به Pro : تعداد 100 دفعه با استفاده از Scavenger مهمات خود را پر کنید.

ُBling | Bling Pro

muviwdyafu957x3z11ny.jpg

قابلیت : میتوانید برای اسلحه Primary خود 2 قطعه اضافه انتخاب کنید (دوربین ، پایه و ..)

قابلیت Pro : میتوانید برای اسلحه Secondary خود 2 قطعه اضافه انتخاب کنید.

روش ارتقا دادن به Pro : تعداد 200 دشمن را با یک اسلحه مجهز به 2 قطعه بکشید.

ُOne Man Army | One Man Army Pro

yt5yo3bjksui80jm1m9j.jpg

قابلیت : به شما اجازه میدهد در هر زمانی که میخواهید Class خود را عوض کنید !! البته 5 ثانیه طول میکشد .

قابلیت Pro : سریع تر Class را عوض میکند.

روش ارتقا دادن به Pro : تعداد 120 دشمن را با استفاده از One Man Army بکشید.

aydintt

کاربر سایت
Jun 5, 2007
20
من به کسی توهین نکردم هیچ کس نوب نیست.
مشکل این که کمپانی pcرا هیچی حساب نمی کنه و ما حمایتش کنیم!!!
402isalive2.jpg

ببین دوست عزیز 402 هم اعتراف کرده که mw2 موفق ترین شماره سری cod روی pc بوده اما مشکلی که من با این بازی دارم که iw این بازی را کنسولیزه کرده
به قول gamespot
Costs more, has fewer multiplayer features than other PC shooters
بازی lan نداره ،
اصلا روی version pc کار نشده این عکس را ببین
script-runtime-error.jpg

بازی که dev console نداره !!!!
قیمت بازی 10$ بیشتره!
هر DLC قراره 10$ قیمت داشته باشه!
انگار که اصلا نسخه pc برای iw ارزش نداشتن به عبارتی pc بازها را ............. حساب نکردن.

درسته !!
فقط همین
برای مالتی هم زیاد عجله نکنید
2 قرون پول دادین بازی 60 دلاری خریدین می خواین سریع مالتی هم بازی کنین ؟!

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
همچین میگی برید بخرید انگار از مغازه سرکوچه میخوای بخری.

خرید بازی اورجینال تو ایران خیلی راحت هست.به شرح زیر دقت کنید:
1-ابتدا به کیوسک روزنامه فروشی سر محلتون مراجعه می کنی!:cool:
2-متصدی کیوسک بهت یک جدول با طله می ده و باید توش بنویسی اینجناب بازی اورجینال....فلان می خوام.:smile:
3-یک ماه بعد از درخواست از اداره پست منطقه تون بهتون زنگ می زنند می گن بسته تون را می خواین بگیری باید به دفترشون مراجعه کنید.:biggrin1:خلاصه50-60تومن پیاده می شی.:eek:
4-بعد از یک مدت طولانی که بازی را می ری می گیری بعد می ذاری دیسک را داخل داریو.:p

5-بعد از اینکه دیسک را گذاشتی می بینی یک پوشه تو دی وی دی بازی هست بنام کرک بعد می ری روش کلیک می کنی می بینی خالی هست.:cheesygriلا کردار برای سود کرک هم نذاشته!!!!!
6-خلاصه بغضت داره می ترکه بعد نصب بازی تموم شد بعد اجرا می کنی می بینی کرک می خواد!!!!!!:cheesygri:cheesygri:cheesygri
7-حالا بغضت می ترکه و گریت می گیره.اون موقع قیافه ادم دیدن داره.:blushing:
والسلام.شرح ما تمام(تماس فرت)
دوستان شوخی کردم.امیدوارم برای هیچ کسی هچنین اتفاقی نیفتد.;)

من نمیدونم ،شما چرا فک می کنید خرید اوریج اینقد سخته که واسش داستان میسازید؟!
شما هم مثل بقیه میتونید به یکی از کاربرای همین فروم PM بدید و تا دو هفته ی دیگه بازی اوریج رو درب منزل بگیرید،خیلی سخت نیستا (پولشو نمیگما!)

خودتون حساب کنید،واسه خرید کپی های معیوب توی سال چقد پول به جیب این دار و دسته ی بز تیم ریختید که حالا خرید اوریجش اینقد سخته آخه...

عنوانای دیگه رو هم قبلن همینطوری خریدن،اونایی که فک می کنید حالا حالا ها ارزش بازی کردن رو دارن بخرید راحتترید(بدون توجه به Hype ها و انتقادهای حواشی بازی)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
من نمیدونم ،شما چرا فک می کنید خرید اوریج اینقد سخته که واسش داستان میسازید؟!
شما هم مثل بقیه میتونید به یکی از کاربرای همین فروم PM بدید و تا دو هفته ی دیگه بازی اوریج رو درب منزل بگیرید،خیلی سخت نیستا (پولشو نمیگما!)

خودتون حساب کنید،واسه خرید کپی های معیوب توی سال چقد پول به جیب این دار و دسته ی بز تیم ریختید که حالا خرید اوریجش اینقد سخته آخه...

عنوانای دیگه رو هم قبلن همینطوری خریدن،اونایی که فک می کنید حالا حالا ها ارزش بازی کردن رو دارن بخرید راحتترید(بدون توجه به Hype ها و انتقادهای حواشی بازی)

من به صحبت های شما احترام می گذارم و قبول دارم دیگه اینقدر هم خرید بازی اورجینال خیلی سخت نیست راحت است.من حرف هایی که زدم برای شوخی و مزاح بود.:cool:
گفتم دوستان از نبود کرک خوب یکم اذیت می شن یک ذره شادشون کنیم.:cheesygri

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
من به صحبت های شما احترام می گذارم و قبول دارم دیگه اینقدر هم خرید بازی اورجینال خیلی سخت نیست راحت است.من حرف هایی که زدم برای شوخی و مزاح بود.:cool:
گفتم دوستان از نبود کرک خوب یکم اذیت می شن یک ذره شادشون کنیم.:cheesygri
می دونم عزیز،خوب کاری میکنی
اینکه این حساسیتها و سردرگمی ها برای این بازی ایجاد شده هم جذابیت و کشش خود بازی هست و هم اینکه سیستم آپدیت و کنترل بازیبازای آنلاینش طوری تغییر کرده که دیگه کرک کردن یه نسخه ی بازی هم مثل سابق چاره گشای نسخه های کپی نیست.(از طریق سیستم Steam مرتب آپدیتای جدید براش میاد و بدون آخرین نسخه هم نمیشه آنلاین بازی کرد)

دوستان دیگه هم که از این بحث شاکین دقت کنن که این بحث بخاطر پیداکردن یه راهکار و راهنمایی دوستانی هست که میخوان آنلاین بازی کنن،اینجا هم تاپیک آنلاین هست،خب وقتی این مشکلات باشه بحث ناخواسته به اینجا هم کشیده میشه دیگه،

شما که آنلاین بازید بگید با این وضعیت الان باید راجع به چی صحبت کنیم پس؟ الان کدوممون میتونیم آنلاین بزنیم؟

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
این پچ هایی که استیم هر روز داره نامرد منتشر می کنه مجبورت می کنه بری یک نسخه اورجینال از خودش یا جای دیگه بخری.الان دوستان لطفا نگید دوباره چرا گفتی بازی اورجینال.دیگه ادم چیکار می تونه بکنه وقتی در حال حاضر به هر دلیلی نمی شه انلاین بازی کرد.دیگه جزء گفتن خرید بازی اورجینال.......:blushing:
من نمی خوام نا امیدتون کنم.فکر کنم کمی منتظر بمونیم بالاخره یک کرک میاد بتونیم چند روز یک دل سیر بازی کنیم.:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر