MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
من بعد از کمی گشت و گذار در نت بالاخره پچ را با کرک پیدا کردم. :love:البته هنوز خودم وقت نکردم تست کنم.شما یک تست بکنین.فراموش نکنید قبل از انجام هر کاری یک بکاپ از فایل هاتون بگیرید.
پچ1.0.66با کرک:
http://rapidshare.com/files/309107179/COD6_MW2_1.0.66_Update___Crack.rar.html
حجم:8مگ

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
من بعد از کمی گشت و گذار در نت بالاخره پچ را با کرک پیدا کردم. :love:البته هنوز خودم وقت نکردم تست کنم.شما یک تست بکنین.فراموش نکنید قبل از انجام هر کاری یک بکاپ از فایل هاتون بگیرید.
پچ1.0.66با کرک:
http://rapidshare.com/files/309107179/COD6_MW2_1.0.66_Update___Crack.rar.html
حجم:8مگ

دانلود نکنید کار نمیکنه.اول تست کن بعد به عموم معرفی کن.;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
منم که سفارش دادم فقط 1 سوال اگه org بگیریم steam و patch چجوریه از file خود org dvd میگیریم؟
آره...steam داره...بازی رو steam نصب میشه دیگه...خود steam هم آپدیت هاش رو اتوماتیک انجام میده...
اریج بگیری هیچ مشکلی نخواهی داشت!:smile:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
دوستان من هم پچ با کرکش را تست کردم و بازکنان را به خوبی جستجو می کند و داخل سرور هم می رود اما!!!!بعد از چند دقیقه ارور steam conected falied.را متاسفانه می دهد.:(

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
دوستان گرامی !!!

قیمت این بازی 59.90$ هست و فعلا هم پایین نیومده. اونایی هم که قیمت الکی میدن لطف کنن یه search بکنن بعد اعلام کنن. البته DC گفته قیمت نهایی بین 55 تا 65 واسه ما در میاد که خوب تا شنبه معلوم میشه.

در ضمن اشخاصی هم که میخوان 15 تومن واسه این گیم بدن یا اینکه نسخه PC رو با PS3 مقایسه میکنن ، همون بهتر که منتظر کرک باشن.

به هر حال دوستانی که اوریج میگیرن لطف کنن یه تاپیک راه اندازی کنن که همدیگرو تو استیم add کنیم تا بتونیم با هم بازی کنیم. HF ;)

من که با همين قيمتى که گفتم خريدم!
ولى هنوز بدستم نرسيده!
در مورد تايپيک جدا هم موافقم و هم مخالف!
موافق چون هم ديگه رو بهتر پيدا مى کنيم
مخالف هم چون حجم انجمن بالا مى رود!
نظرتون با کلاب چيه؟

yeki

کاربر سایت
Nov 13, 2007
85
عجب دنیای جالبیه این دنیای pc gaming .
همه pc فن های دنیا این بازی را تحریم کردن !!!!
ما ایرانی ها که کل عمر مون بازی کپی بازی می کنیم حالا original می خریم .
شما که mw2 اصلی می خرید حتما cod4 را با dedicated server یا pro mode و... بازی نکردید وگرنه هیچ وقت با این شرایط بازی را نمی خریدید!!!
من الان شرایط خرید بازی را دارم ولی بدون dedicated server اصلا ارزش خرید نداره.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
عجب دنیای جالبیه این دنیای pc gaming .
همه pc فن های دنیا این بازی را تحریم کردن !!!!
ما ایرانی ها که کل عمر مون بازی کپی بازی می کنیم حالا original می خریم .
شما که mw2 اصلی می خرید حتما cod4 را با dedicated server یا pro mode و... بازی نکردید وگرنه هیچ وقت با این شرایط بازی را نمی خریدید!!!
من الان شرایط خرید بازی را دارم ولی بدون dedicated server اصلا ارزش خرید نداره.
من خودم جز کسایی هستم که CoD4 اورجینال دارم و بالای 1600 ساعت بازی کردم طی 2 سال گذشته با بهترین تیم ها بازی کردم.
الان خیلی ها اینجا جو گیرن...میگن میخریم ولی نمیخرن.
من تجربه 2 سال پیش خودم از اولین باری که CoD4 زدم رو با اولین لحظه ای که MW2 آنلاین زدم مقایسه می کنم... به مراتب این تجربه برام لذت بخش تر بود.
درسته من خودم به دید Match making نگاه میکنم که لازمه اش وجود Mod و DS هست..ولی من فعلا دوست دارم MW2 رو Fun بازی کنم همونطور که CoD4 رو نزدیک 1 سال به صورت Fun توی سرور های HC و Normal بازی کردم.
درک احساس من و امسال من مثل نیما عزیز (nanonima) واسه خیلی ها سخته چون ما 2 سال داریم با CoD4 زندگی میکنیم و MW2 یه تجربه جدید برای ما هست.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
فكر كنم اين همون كرك چند صفحه قبل باشه در هر صورت اگه كار كرد بگيد تا ماام بگيريم:confused:
نه دوست عزیز من این کرک دانلود کردم با کرک صحفه قبل فرق دارد اما باید خدمتون عرض کنم گروه rozor1911 مثل اینکه فعلا نتونسته از غولی که به عنوان پچ برای بازی منتشر شده بر بیاد!!!!:blushing:من که خودم از صبح تا شب دنبال کرک بودم اما هر کرکی گرفتم نتیجه بخش نبود.من فکر کنم کار به جایی بکشه که گروه کرک ها بگن به درک بریم 60 دلار بدیم نسخه اورجینال بخریم.:p نه شوخی کردم نمی خوام نا امیدتون کنم.بالاخره کرک خوب میاد دیر و زود داره البته کمی سوز هم داره!!!:biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
فكر كنم اين همون كرك چند صفحه قبل باشه در هر صورت اگه كار كرد بگيد تا ماام بگيريم:confused:

نه اون نیست اون برای پچ 1.0.166 بود این برای 1.0.167 هست ! هر روز دارن یک پچ میدن :biggrin1:
این اصلا کرک جدید نیست همون کرک اولیه بازی یعنی 1.0.159 هست !!

-

قبل از اینکه این پچ بیاد و همه چیز خراب شه تعداد Player ها 75000 تا بود اما الان30000-40000 تاست:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
کرک Fake هست خودتون رو اذیت نکنید.
مطمئن باشید اگر کرکی در کار باشه اول توی سایت های بزرگ میاد، بعد اینجا.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
نه اون نیست اون برای پچ 1.0.166 بود این برای 1.0.167 هست ! هر روز دارن یک پچ میدن :biggrin1:
راستی این محدودیت دانلودش تموم شده کسی میتونه اپلود کنه ؟؟

دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم اولا لینک که دادم سالم بود هنوز محدودیتش تموم نشده بود و دوما کرک rozor1911من که تست کردم فایده نداشت.:blushing:بهتره بگم خدا پدر کرک صفحه قبل را بیامرزه.:biggrin1: حداقل تو بازی می رفت اما بعد از چند دقیقه ارور می داد.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر