MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام دوستان به نظر قسمت انلاین کرک شده :):laughing:

این کرک

و این دو 2 و 1 لینک هم اموزش تصویریش

اولی روش از طریق Garena و دویمن روش هم از طریق hamachi

یک تست بزنید ببینید کار میکنه

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام دوستان به نظر قسمت انلاین کرک شده :):laughing:

این کرک

و این دو 2 و 1 لینک هم اموزش تصویریش

اولی روش از طریق Garena و دویمن روش هم از طریق hamachi

یک تست بزنید ببینید کار میکنه
من امتحان کردم ولی موقعی که میخواد بره تو بازی قفل میکنه!!!شاید مشکل از کرکه.
من به روش garena امتحان کردم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خب بزرگترین مشکل اینه که وقتی Find Game رو میزنی هیچ چیز خاصی پیدا نمیشه :D تا حالا کسی تونسته بره توی بازی با این روش ؟

soheilsh

کاربر سایت
May 15, 2008
39
خب بزرگترین مشکل اینه که وقتی Find Game رو میزنی هیچ چیز خاصی پیدا نمیشه :D تا حالا کسی تونسته بره توی بازی با این روش ؟
خوب اقا جان شما به اموزش دقت کردی؟؟
روش غیر hamachi اصلا جواب نمی ده ، فقط باید با hamachi و به صورت lan بازی کنید .
من هنوز این بازی رو نگرفتم ، ولی فردا که دانلودش تموم شد به طور کلی اموزشش رو قرار می دم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب اقا جان شما به اموزش دقت کردی؟؟
روش غیر hamachi اصلا جواب نمی ده ، فقط باید با hamachi و به صورت lan بازی کنید .
من هنوز این بازی رو نگرفتم ، ولی فردا که دانلودش تموم شد به طور کلی اموزشش رو قرار می دم
شما خودت آموزش تصویری Hamachi رو نگاه کردی ؟ کل صفحه رو نوشتن این روش فعلا کار نمیکنه :smile:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
جالبه ها ، هنوز حتی بازیو ندیده اومده اینجا اظهار نظر میکنه . توی قسمت Find Game یه نکته ای هست که بازیکنان رو محدود کرده به پینگ 100 میلی ثانیه . دوما ، Friend ها گویا از توی Steam لود میشند و کلا من برام این ابهام هست که چجوری آخه با گارنا اینو میشه بازی کرد . بچه های Teknogods ، هک مخصوص رو آماده کردند ولی هنوز گویا منتشر نکردند روی نت ..

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
جالبه ها ، هنوز حتی بازیو ندیده اومده اینجا اظهار نظر میکنه . توی قسمت Find Game یه نکته ای هست که بازیکنان رو محدود کرده به پینگ 100 میلی ثانیه . دوما ، Friend ها گویا از توی Steam لود میشند و کلا من برام این ابهام هست که چجوری آخه با گارنا اینو میشه بازی کرد . بچه های Teknogods ، هک مخصوص رو آماده کردند ولی هنوز گویا منتشر نکردند روی نت ..

یعنی هیچ سروری که پینگت بالای 100 باشه رو نمیاره ؟ اگه اینطوری باشه ایرانی ها کلا نمیتونن بازی کنند :| چه org داشته باشند چه cracked

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مثل اینکه Teknogods کرک قسمت Multi رو عرضه کرده...(فقط قسمت Coop)
بازدید سایت انقدر بالا رفته که نمیشه رفت تو سایتشون...

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بله امروز تست کردم و کار کرد وارد بازی هم شدیم...خیلی هم لذت بخشه...فقط اینترنت دوستم مشکل داره لگ داریم فعلا :D

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
والا من 256 هستم دوستم 512...مشکل این بود اینترنت دوست من مشکل داره و الان پینگش روی 700-800 میچرخه :D به محض اینکه درست بشه بازی خواهیم کرد...
یه سری مشکل هم داشتیم موقع Join شدن که حل کردیم...

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
سلام به همگی, ببخشید بچه ها این بحث رو اینجا مطرح می کنم ولی راهی هست بشه بازی رو آفلاین و با LAN مثله COD4 بازی کرد؟ (توی تاپیکه اصلی بازی کسی جوابمو نداد! :(( )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر