Miyamoto : لطفا هر چه زودتر یک Wii U بخرید

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
این ترجمه چکیده مصاحبه جناب Miyamoto با سایت ژاپنی 4Gamer است.

003.jpg

بله، خیلی چیزها برای نینتدو خوب پیش نمی رود و کنسول Wii U خیلی خوب نمی فروشه (خنده)،Wii U مانند یک مرورگر وب که دارای دو صفحه است، این می تواند بسیار مفید واقع شود، حتی زمان دیدن یک ویدئو در یوتیوب، اما واقعا هیچ کس به این طریق از آن استفاده نمی کند، این موضوع هیچ کمکی به روند رو به رشد سیستم ما نمی کند.

در واقع Pikmin 3 و Wii Fit U قسمتی از لاین آپ بودند که قرار بود بین ماه ژانویه و مارس عرضه شود، سال گذشته قصد نداشتم در این بازه زمانی عرضه شوند، مشکلات زیادی سایه زنی در تصاویر HD وجود داشت، حالا یاد گرفتم که چطور از آن استفاده کنم، من باید در آینده بهتر عمل کنم.

در همان زمان، توسعه سخت افزاری به تعویق افتاد. به خاطر این تاخیر، کل محیط توسعه به تعویق افتاده بود، همچنین روی روند تولید بازی ها نیز تاثیر گذاشت، وقتی شما یک بازی تولید می کنید، نباید روند تا به این حد تحت تاثیر سخت افزار قرار بگیرد، اما این همزمانی مشکلات تاثیر زیادی بر روند پیشرفت توسعه بازی ها گذاشت.

بعد از Pikmin 3، می توان بازی های Lego City Undercover و The Wonderful 101 را نام برد، ما همچنین Super Mario 3D World ،Donkey Kong Country: Tropical Freeze و Mario Kart 8 را در آینده داریم.بنابراین لطفا هر چه زودتر یک Wii U بخرید، من منتظرم تا میزان فروش را در تابستان امسال ببینم.

منبع 1
منبع 2
4Gamer

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
جلل الخالق اينجوريشو ديگه نديده بوديم :d
البته شايد اين لحن صحبت كردن تو زبان ژاپني عادي باشه فقط ترجمش انگليسي و فرهنگ اونا و ما يه خورده ضايست

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
نگفته هرچه زودتر گفته بزودی.
واقعا متاسفم تو بازی سنتر ادعای گیمر بودن می‌کنند ولی یکی از مشاهیر صنعت گیم رو مسخره می‌کنند
چشم ، چون مشاهیر صنعت گیم هست براش یه امامزاده درست میکنیم و هر روز ایشون رو پرستش میکنیم و کلا انتقاد و منتقاد هم در رابطه باهاش تعطیل میکنیم که یه موقع به ساحت مقدسشون توهین نشه !!
لازم نمی‌دونم افتخارات ایشون رو متذکر بشم الان من بگم سرنی فلان کل بازی سنتر می‌ریزند سرم پس حق دارم. کسی هم نمی‌تونه به ایشون یا کسایی مثل کارمک انتقاد کنه چون سابقه شون این اجازه رو نمی‌ده شما اصلا حداقل انقتاد می‌کنید حرمت برخی چیزها رو نگه دارید

آخرین ویرایش:

Luther

کاربر سایت
Jul 12, 2013
40
نگفته هرچه زودتر گفته بزودی.
واقعا متاسفم تو بازی سنتر ادعای گیمر بودن می‌کنند ولی یکی از مشاهیر صنعت گیم رو مسخره می‌کنند

چشم ، چون مشاهیر صنعت گیم هست براش یه امامزاده درست میکنیم و هر روز ایشون رو پرستش میکنیم و کلا انتقاد و منتقاد هم در رابطه باهاش تعطیل میکنیم که یه موقع به ساحت مقدسشون توهین نشه !!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
ما همچنین Super Mario 3D World ،Donkey Kong Country: Tropical Freeze و Mario Kart 8 را در آینده داریم.بنابراین لطفا هر چه زودتر یک Wii U بخرید، من منتظرم تا میزان فروش را در تابستان امسال ببینم.
این بازیایی که میخواد براش بیاد خیلی خوبه ولی قیمتُ بیارن پایین تر بهتر نیست آیا؟ :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
اون از اعتراف های کوجیما اینم از التماس های میاموتو!!قبول عناوین خفن اند.ما پذیرفتیم(علیالخصوص زلدا که من همین WW HD شم خیلی میخوام)اصلاً امضای خودت خورده پاش که یعنی حتماً عناوین قابلی اند(من به شخصه SSS رو به KZ SF ترجیح میدم)ولی مشکل قیمته اگه قیمت 50 دلار بیاد پایین تر حتماً اوضاع بهتر میشه.اگه 100 دلار بیاد پایین که شک ندارم طبق معمول کنسولتون افسانه ای میشه.همین طوری اینجا ما پول PS4 نداریم بعد Wii U بخریم!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر