Miyamoto : لطفا هر چه زودتر یک Wii U بخرید

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
این ترجمه چکیده مصاحبه جناب Miyamoto با سایت ژاپنی 4Gamer است.

003.jpg

بله، خیلی چیزها برای نینتدو خوب پیش نمی رود و کنسول Wii U خیلی خوب نمی فروشه (خنده)،Wii U مانند یک مرورگر وب که دارای دو صفحه است، این می تواند بسیار مفید واقع شود، حتی زمان دیدن یک ویدئو در یوتیوب، اما واقعا هیچ کس به این طریق از آن استفاده نمی کند، این موضوع هیچ کمکی به روند رو به رشد سیستم ما نمی کند.

در واقع Pikmin 3 و Wii Fit U قسمتی از لاین آپ بودند که قرار بود بین ماه ژانویه و مارس عرضه شود، سال گذشته قصد نداشتم در این بازه زمانی عرضه شوند، مشکلات زیادی سایه زنی در تصاویر HD وجود داشت، حالا یاد گرفتم که چطور از آن استفاده کنم، من باید در آینده بهتر عمل کنم.

در همان زمان، توسعه سخت افزاری به تعویق افتاد. به خاطر این تاخیر، کل محیط توسعه به تعویق افتاده بود، همچنین روی روند تولید بازی ها نیز تاثیر گذاشت، وقتی شما یک بازی تولید می کنید، نباید روند تا به این حد تحت تاثیر سخت افزار قرار بگیرد، اما این همزمانی مشکلات تاثیر زیادی بر روند پیشرفت توسعه بازی ها گذاشت.

بعد از Pikmin 3، می توان بازی های Lego City Undercover و The Wonderful 101 را نام برد، ما همچنین Super Mario 3D World ،Donkey Kong Country: Tropical Freeze و Mario Kart 8 را در آینده داریم.بنابراین لطفا هر چه زودتر یک Wii U بخرید، من منتظرم تا میزان فروش را در تابستان امسال ببینم.

منبع 1
منبع 2
4Gamer

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ترجمه اصلا خوب نبود رسیدگی بشه یکی دیگه ترجمه کنه جمله بندی ها انگار داری با یک ژاپنی که تازه فارسی یاد گرفته صحبت میکنید
اما در رابطه با خبر رسما اعلام شکست کردن رفت

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
ترجمه اصلا خوب نبود رسیدگی بشه یکی دیگه ترجمه کنه جمله بندی ها انگار داری با یک ژاپنی که تازه فارسی یاد گرفته صحبت میکنید
اما در رابطه با خبر رسما اعلام شکست کردن رفت
دوست عزیز اگه شما متوجه نشدید ، دلیل بر بد ترجمه شدن خبر نیست ! این خلاصه خبر انگلیسی در همین حد بود، هر جوری ترجمش کنی مطمئن باش بهتر از این در نمیاد . لطفا به جا انتقاد برید منبع رو یه نگاه بندازید. باتشکر.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
تا دیروز می گفتید 150 دلار امروز می گید 99 دلار حتما تا روز های اینده اصلا ارزشی نخواهد داشت:|
شما تا 2014 صبر کن ارزشش رو درک می کنی;)
الان رو میگم چی کار به سال های آینده دارم؟
اگه بازی خوب زیاد روش بیاد 300 تا هم ارزش خرید داره

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان رو میگم چی کار به سال های آینده دارم؟
اگه بازی خوب زیاد روش بیاد 300 تا هم ارزش خرید داره
خب سوال من اینه که امسال که کلی بازی براش میاد چرا انقدر کم ارزش داره از نظر شما و هی ارزشش کمتر می شه
بله کاملا صحیح

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
فک کنم اصلا کسی متن رو نخونده فقط عنوان رو دیدید اومدید نقل قول کردید و شروع کردید به مسخره کردن
بعد از Pikmin 3، می توان بازی های Lego City Undercover و The Wonderful 101 را نام برد، ما همچنین Super Mario 3D World ،Donkey Kong Country: Tropical Freeze و Mario Kart 8 را در آینده داریم.بنابراین لطفا هر چه زودتر یک Wii U بخرید، من منتظرم تا میزان فروش را در تابستان امسال ببینم.
گفته بازی های زیادی رو در حال ساخت داریم پس بهتره هر چی زودتر یه wii u بخرید
یجوری به طرفدارای نینتندو مژده بازی های بهتر داده
درکش اینقد سخته؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
در ضمن یک چیزی هست من چندین منبع رو دیدم فقط سایت gonintendo زده plase buy wiiu soon !
تو تمام منابع اینو ندیدم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
فرقش چیه؟
plase buy wiiu soon
plase buy wiiu soon
اصلا همچین چیزی نگفته گفته بازی های جدیدمون داره میاد و تا الانم فروش Wiiu بد بوده و با اومدن بازیهای جدید روند فروشش خوب خواهد شد
میگه منتظرم تا تابستون ببینم فروش کنسول چجوری میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر