Mirror's Edge

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
سلام به همگی

هر کی بازیش رو گرفته بیاد تعریف کنه ببینیم چطوریه. به نظر من سازنده یه بازی مهمتر از اون ایده ساخت بازی هست. چون حتی اگر ایده کار هم عالی باشه ولی سازنده چندان جالب نباشه , اصلا عنوان خوبی از کار درنمیاد.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
من تا Chapter 3 رو رفتم دوستان فعلا .
گرافیک فوق العاده جالب ، جذاب و خوبی داره .
صدای بازی هم در حد خوبیه .
Gameplay بسیار خوبی داره ، خیلی سرگرم کنندست ، محیط بازی اصلا خسته کننده نیست .
دیگه چی بگم ؟

ضمنا به Gamespot اصلا اهمیت ندید ، Review هاش اصلا Score های مناسب بازی رو نداره .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من تا Chapter 3 رو رفتم دوستان فعلا .
گرافیک فوق العاده جالب ، جذاب و خوبی داره .
صدای بازی هم در حد خوبیه .
Gameplay بسیار خوبی داره ، خیلی سرگرم کنندست ، محیط بازی اصلا خسته کننده نیست .
دیگه چی بگم ؟

ضمنا به Gamespot اصلا اهمیت ندید ، Review هاش اصلا Score های مناسب بازی رو نداره .

دوست عزیز همش رو پشت بومها هست یا محیط ها عوض هم میشه؟
یه کم بیشتر توضیح میدادی خوب بود

اگر کسی دیگه از دوستان هم بازی رو انجام داده بیاد یه نقدی بکنه

ممنون

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
هم روی پشت بوماست ، هم توی ساختمون هاست ، هم روی کشتی ، هم روی زمین ، همه جا هست !

من رسیدم Chapter 8 ، دوستان کسی میدونی Chapter 8 اون Sniper رو که برداشتیم باید چی کار کنیم ؟

----------------

خوب دوستان بازی رو تموم کردم ، واقعا جذاب بود ، همگی بگیرید و بازی کنید .
داستانش خیلی خوب نبود ، احتمالا Gamespot سر همین مساله 7 داده ، وگرنه جذابیت بالا بود .

آخرین ویرایش:

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
بچه ها من هم این بازی رو گرفتم و فعلا chapter 5 هستم و کلا بازی اگه اشتباه نکنم 8 مرحله داره تا اینجا که واقعا بازی فوق العاده بوده و جذابیت شدید بازی ادم رو پای خودش مینشونه . موسیقی بازی مخصوصا موزیک متن فوق العادست و گرافیک هم که واقعا دیدنیه ولی تا اینجا یه کم رنگ بندی بازی و محیط ها تقریبا تکراری بوده ولی به نظر من اصلا به امتیازها توجه نکنید و در خرید این بازی شک نکنید . در ضمن فکر میکنم که به جز گیم اسپات از بقیه سایتها نمره بالایی گرفته و میانگین نمره ها بالای 8 بوده

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بازی 9 تا Chapter داره .
بابا بذار تو
spoiler.gif
دیگه, شما چرا.

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام

خوب منم این بازی رو خریدم و 2 تا از چپتر ها رو هم تموم کردم . در یک نگاه کلی می شه گفت :
گیم پلی بازی خیلی جذاب و هیجانی هست و ترکیب یک بازی اول شخص اکشن با یک بازی پلتفرمر یه چیز خیلی زیبا و جدیدی از اب در اومده که تجربش رو به همه پیشنهاد می کنم . واقعا با بازی متفاوت روبرو هستیم که اصلا نمی شه گفت چه سبکی هست این بازی !!
در زمینه نگرانی برای تکراری شدن محیط ها هم هیچ مشکلی وجود نداره و توی همین 2 تا چپتر توی همه جا اعم از پشت بوم و ساختمون و زیر زمین و چاه و ... رفتیم ! داستان بازی هم در کل خوب هست . خواهر شخصیت اصلی بازی که ما باشیم توسط پلیس دستگیر شده و پلیس دنبال ما هم هست . ضمن اینکه وظیفه ما تبادل بسته های اطلاعاتی به این ور و اون ور هست و به دلیل نا امنی منطقه نمی شه این اطلاعات رو ایمیل کنید :biggrin1: خلاصه داستان به نظر من مشکلی نداره ! گرافیک هم عالی هست . در کل در خرید بازی شک نکنید .

موفق باشید

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
واقعا این بازی حقش نیست مهم بشه ؟؟:confused:
...................
خب خدا رو شکر بقیه ی ریجن هاشو هم یکی دو تا از مغازه ها امروز اوردن !!
راستی دوستان در مورد درجه سختی با هم یه توضیحی اگه میتونن بدن...
(یکی از به ظاهر ظعف های بازی سختی بیش از هدش بوده ظاهرا !!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر