Middle Earth: Shadow Of Mordor | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
لودینگهای پی در پی برای هر بار ورود و خروج از منوی آپگرید و مپ و قسمتهای جانبی بازی واقعا روی اعصابه و برای یک بازی اوپن ورد قابل تحمل نیست....:|

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
لودینگهای پی در پی برای هر بار ورود و خروج از منوی آپگرید و مپ و قسمتهای جانبی بازی واقعا روی اعصابه و برای یک بازی اوپن ورد قابل تحمل نیست....:|
حدایی لااااایک قبول دارم میری تو مپ بعد یه ساعت میکشه تو تا برگردی اصن نباید بره تو لودینگ چه برسه به طول کشیدن!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه جا گیر کردم:d
بعد از که اون ارک رفیقمون آزاد کردیم از طناب آویزون شده بود بعدش میریم زن او مرد رو نجات میدیم که قبلش باید گیاه جمع میکردیم دقیقا مرحله بعدش اونجا که میگه 4تا فرمانده ارک بکش میخواستم ببینم از کجا یفهمم کجان که برم بکشمشون؟یعنی علامتشون چیه تو نقشه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
قبول ولی 7 ثانیه لودینگ هیچ اعصاب خوردی نداره :)
بازیش انقدر زیباست که این لودینگ به چشمم اصلا نمیاد :)

حدایی لااااایک قبول دارم میری تو مپ بعد یه ساعت میکشه تو تا برگردی اصن نباید بره تو لودینگ چه برسه به طول کشیدن!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه جا گیر کردم:d
بعد از که اون ارک رفیقمون آزاد کردیم از طناب آویزون شده بود بعدش میریم زن او مرد رو نجات میدیم که قبلش باید گیاه جمع میکردیم دقیقا مرحله بعدش اونجا که میگه 4تا فرمانده ارک بکش میخواستم ببینم از کجا یفهمم کجان که برم بکشمشون؟یعنی علامتشون چیه تو نقشه؟
راهنمای کل بازی:
Middle-earth: Shadow of Mordor Game Guide & Walkthrough :)

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
دوستان تو منوی بازی پایین شروع بازی فک کنم یه مد دیگه هست که جنگ خرکیه که با دی ال سی باز میشه :D
دی ال سیش الان منتشر شده؟
قیمتش چقدره؟
محتویات دانلودی هم داره یا فقط یه آنلاک دانلود میکنه براش؟ :D

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلامت باشی :)
عکس به این قشنگی مرحله به مرحله گذاشته راحت میتونی متوجه بشی.

اینجایی: ؟
7: The Outcasts - Main missions - Middle-earth: Shadow of Mordor - Game Guide and Walkthrough
ن بعدش که میگه 4تا فرمانده ارک بکش میرم میکشم میگه باختی میرم تو ذهنش دستکاریش میکنم میام بیرون میگه باختی اصن نمیدوم چیکار کنم

- - -ویرایش - - -

سلامت باشی :)
عکس به این قشنگی مرحله به مرحله گذاشته راحت میتونی متوجه بشی.

اینجایی: ؟
http://guides.gamepressure.com/shadowofmordor/guide.asp?ID=27078
ن بعدش که میگه 4تا فرمانده ارک بکش میرم میکشم میگه باختی میرم تو ذهنش دستکاریش میکنم میام بیرون میگه باختی اصن نمیدوم چیکار کنم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

- - -ویرایش - - -

دقیق جمله ای که میگه رو بنویس که متوجه بشم چی میگه.
اسم مرحله رو هم بنویس
:)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
قبول ولی 7 ثانیه لودینگ هیچ اعصاب خوردی نداره :)
بازیش انقدر زیباست که این لودینگ به چشمم اصلا نمیاد :)

در این که بازی خوب و خوش دسته شکی نیست ولی همین 7 ثانیه رو که شما میگی برای چند بار پشت سر هم بخواهی هی بری داخل و بیای بیرون حساب کن ببین چقدر زمان میبره....

- - -ویرایش - - -

دوستان تو منوی بازی پایین شروع بازی فک کنم یه مد دیگه هست که جنگ خرکیه که با دی ال سی باز میشه :D
دی ال سیش الان منتشر شده؟
قیمتش چقدره؟
محتویات دانلودی هم داره یا فقط یه آنلاک دانلود میکنه براش؟ :D

DLC های بازی رو اگه کنسول جیتگ داری از XBOX360ISO بگیر که هم یدونه لباس جدید برای کاراکتر اضافه میکنه و هم اون قسمتی که قفل هست رو باز میکنه.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
در این که بازی خوب و خوش دسته شکی نیست ولی همین 7 ثانیه رو که شما میگی برای چند بار پشت سر هم بخواهی هی بری داخل و بیای بیرون حساب کن ببین چقدر زمان میبره....

- - -ویرایش - - -

DLC های بازی رو اگه کنسول جیتگ داری از XBOX360ISO بگیر که هم یدونه لباس جدید برای کاراکتر اضافه میکنه و هم اون قسمتی که قفل هست رو باز میکنه.
دیگه به ما که یاد نده که :D
منظورم اینه که اون قسمتی که قفله حجمش چقدره؟ و در کل چجوریاس؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
دیگه به ما که یاد نده که :D
منظورم اینه که اون قسمتی که قفله حجمش چقدره؟ و در کل چجوریاس؟

حجم DLC ها کیلوبایتی هست و اصلا زیاد نیست و اون قسمت بزن بکش هم همون حالت خرکی هست که خودت گفتی...:d

البته قبلش تایتل اپدیت بازی فراموش نشه...;)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
حجم DLC ها کیلوبایتی هست و اصلا زیاد نیست و اون قسمت بزن بکش هم همون حالت خرکی هست که خودت گفتی...:d

البته قبلش تایتل اپدیت بازی فراموش نشه...;)
ایول پس فقط دی ال سی ها نقش آنلاک رو ایفا میکنن :D
خدا خیرت بده ما رو از بی خبری در آوردی :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
خوب
دی ال سی ها رو گرفتم
هم اسکین جدیدش فوق العاده عالیه :D
هم اون مدی که آزاد میشه شاهکاره
پر از کاپیتانه
هر کی هم مارو بکشه کاپیتان میشه و اگه جا برای یه کاپیتان نباشه کاپیتان ها با هم میجنگن تا یکیشون بمیره :D
فوق العاده جذاب بود
من 1 ساعت تمام اون رو بازی کردم و خسته نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر