Middle Earth: Shadow Of Mordor | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
نسخه jtagrip بازی اصلا مشکل افت فریم نداره و به راحتی بافتهای گرافیکی محیط اطراف لود میشن حداقل که برای من اینجوری بود...

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
نسخه jtagrip بازی اصلا مشکل افت فریم نداره و به راحتی بافتهای گرافیکی محیط اطراف لود میشن حداقل که برای من اینجوری بود...
شما تنها کسی هستی که دیدم که میگه بازی مشکلی نداره تو فروم های خارجی همه مشکل دارن

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
دیسک 1 بازی فقط واسه اون 1 گیگ که باید نصب بشه،دیگه نیازی بهش نیست؟
بله فقط واسه اون 1.8 گیگ که باید نصب بشه

- - -ویرایش - - -

ي چيزي عجيبه!!
رسيدم مرحله 11 (كه ميره به ي مكان جديد) ديدم تكستچراي بازي درست وسالم شده سريع لود ميشن (حالا نه 100% حدوده 90% درست شده و ديگه خيلي به چشم نمياد )
برگشتم همون منطقه اول ديدم اونجام درست شده نميدونم داستان چيه ولي گرافيكش درست شد برا من :d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
شما تنها کسی هستی که دیدم که میگه بازی مشکلی نداره تو فروم های خارجی همه مشکل دارن

نمیدونم مشکل اصلی چیه ولی اگه کنسول جیتگ داری لینکها رو در پیغام خصوصی بدم خدمتتون خودتون دانلود کنید متوجه میشید.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
نمیدونم مشکل اصلی چیه ولی اگه کنسول جیتگ داری لینکها رو در پیغام خصوصی بدم خدمتتون خودتون دانلود کنید متوجه میشید.

البته من نمیدونم دقیقا چه ربطی داره ؟ ولی منم جی تگ دارم و اصلا مشکلاتی که دوستان میگن رو ندارم ... خیلی خوب و عالی اجرا میشه !

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من جیتگ دارم ولی نه حال نه وقت نه حجم دانلود بازی رو دارم . بهترین روش برای اجرای درست بازی چیه از روی دیسک ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر