نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
خوبه ،تا دو روز پیش ملت میخاستن کوچ کنن سمت سونی بخاطر فاجعه e3 ماکروسافت، سونی nتا انحصاری نشون داده و رکورد نمایشهای انحصاری رو زده اونوقت با گذشت چند روز همه چی برعکس شده و نظرات این ملت غیور همیشه در صحنه به سمت ماکروسافت برگشته:D
غیر از مشخصات سخت افزاری و چهارتا ایندی 4k که چیزی ازشون ندیدیم، حالا صبر کنید این ابرکنسول مینیاتوری! با اون قیمت خیلی معقول بیاد تو بازار و خودشو ثابت کنه، بعد بشینید بهبه چهچه کنید براش:D
دلیل این رفتار اینه همه قبول کردن که مایکروسافت خراب کرد و به نوعی دست و دل شستن و منتظر کنفرانس سونی نشستن چون هممون فکر میکردیم که کنفرانس سونی فوق العاده از آب در میاد و همه چه فن های سونی چه مایکروسافت با هزار شور و شوق نشستن به دیدن کنفرانس سونی باز هم توی کنفرانس سونی اتفاق خاصی نیوفتاد همه دیدن که سونی هم نتونست بدرخشه و شرایط اون طوری که فکر میکردن نیست که سونی فوق العاده عمل میکنه و مایکروسافت ضعیف،هر دو ضعیف عمل کردن یا به قول بعضی سونی متوسط مایکروسافت ضعیف.
بعد از کنفرانس سونی واکنش ها نسبت به کنفرانس مایکروسافت منطقی تر و ملایم تر شد.

• Like
Reactions: pbgame and Frobary

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
نمی‌دونم چقدر درگیر عدد و اسما شدید. یعنی از بازی غیر 4k native نمیشه لذت برد؟ یعنی هوایزن گرافیک پایینی داشت؟ لذت نبردید؟ بازی هزار المان داره واسه لذت بردن یکیش گرافیکه. مگه نداشتیم بازیایی که ایندی بودن و گرافیک حد سگا که به صد تا بازی AAA شرف داشتن. (SHOVEL KNIGHT)
خودتون درگیر چیزایی کردین که قراره شما رو حسابی بدوشن. شما تریلر GOW رو توی E3 نگاه کنید. تازه روی PS4 عادی اجرا شده. این هنر کمپانی هست که بهترین خروجی رو از سخت افزار بگیره.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
نمی‌دونم چقدر درگیر عدد و اسما شدید. یعنی از بازی غیر 4k native نمیشه لذت برد؟ یعنی هوایزن گرافیک پایینی داشت؟ لذت نبردید؟ بازی هزار المان داره واسه لذت بردن یکیش گرافیکه. مگه نداشتیم بازیایی که ایندی بودن و گرافیک حد سگا که به صد تا بازی AAA شرف داشتن. (SHOVEL KNIGHT)
خودتون درگیر چیزایی کردین که قراره شما رو حسابی بدوشن. شما تریلر GOW رو توی E3 نگاه کنید. تازه روی PS4 عادی اجرا شده. این هنر کمپانی هست که بهترین خروجی رو از سخت افزار بگیره.
عجب
این حرف های خوشگل در سال 2013 کجا بود؟یعنی اون موقع اعداد مهم بودن و الان مهم نیستن؟یا اون زمان اعدادش فرق می گرد؟
بزرگترین بلایی که بر سر نسل 8 اومد همین جنگ بر روی عدد بود که توسط یک کمپانی خاص راه انداخته شد.در این بین کمپانی های مفت خور بازیسازی بازی هاشونو به صرف اعداد منتشر کردن بدون وقت گذاشتن برای پولیش و بهینه سازی.در این بین هم یک سایت خاص با ذره بین افتاده بود تا فرق بین 900p و 760P پیاده کنه شده بود قبله گاه دوستان.اون زمان که همچین اتفاقاتی افتد چرا حرف های به این زیبایی زده نمی شد؟؟؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
دلیل این رفتار اینه همه قبول کردن که مایکروسافت خراب کرد و به نوعی دست و دل شستن و منتظر کنفرانس سونی نشستن چون هممون فکر میکردیم که کنفرانس سونی فوق العاده از آب در میاد و همه چه فن های سونی چه مایکروسافت با هزار شور و شوق نشستن به دیدن کنفرانس سونی باز هم توی کنفرانس سونی اتفاق خاصی نیوفتاد همه دیدن که سونی هم نتونست بدرخشه و شرایط اون طوری که فکر میکردن نیست که سونی فوق العاده عمل میکنه و مایکروسافت ضعیف،هر دو ضعیف عمل کردن یا به قول بعضی سونی متوسط مایکروسافت ضعیف.
بعد از کنفرانس سونی واکنش ها نسبت به کنفرانس مایکروسافت منطقی تر و ملایم تر شد.
کنفرانس سونی چی کم داشت که نمره متوسط گرفته!؟ چه چیزا

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
کنفرانس سونی چی کم داشت که نمره متوسط گرفته!؟ چه چیزا
براي من كه از مايكروسافت نااميد شدم با هزار شوق و ذوق نشستم ديدم متوسط بود.
من منتظر نمايش درست حسابي از CoD WW2،نمايش RDR2،Tlous 2 بودم يا DS ولي خبري نشد و تكرار مكررات بود.
حرف من غلط،باقي كاربرا تو تاپيك خود سوني ديگه چي ميگن؟لابد همه دارن اشتباه ميكنن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
انحصاری های سونی بسیار قوی هستن و با قدرت ولی باز قدرت X باعث میشه به نظر من طی دوسال اینده سونی باز از کنسول جدیدی پرده برداری کنه و احتمالا الانم ساختش کلید زدن کلا نسلی شده عجیب که پشت سر هم هی کنسول میدن از اول دو سال دیرتر جفتشون میومدن یک کنسول در حد قدرت Xbox x میدادن دیگه کنسول بین نسلی و. معنا نداشت البته رزولوشن 4k این نسل باعث شده کمپانی ها برن به این سمت و سو

• Like
Reactions: pbgame

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
عجب
این حرف های خوشگل در سال 2013 کجا بود؟یعنی اون موقع اعداد مهم بودن و الان مهم نیستن؟یا اون زمان اعدادش فرق می گرد؟
بزرگترین بلایی که بر سر نسل 8 اومد همین جنگ بر روی عدد بود که توسط یک کمپانی خاص راه انداخته شد.در این بین کمپانی های مفت خور بازیسازی بازی هاشونو به صرف اعداد منتشر کردن بدون وقت گذاشتن برای پولیش و بهینه سازی.در این بین هم یک سایت خاص با ذره بین افتاده بود تا فرق بین 900p و 760P پیاده کنه شده بود قبله گاه دوستان.اون زمان که همچین اتفاقاتی افتد چرا حرف های به این زیبایی زده نمی شد؟؟؟
در مورد من یکی اصلا این دلایل واسه خرید PS4 نبوده. من ابن کنسول رو انتخاب کردم چون از انحصاریاش بیشتر خوشم میومد. گیرز رو بازی نکردم ولی هیلو رو بینهایت بدم میاد. فوزا که ریسینگ هست و خب یکی از بهترین‌هاس ولی همین سهدتا مجاب من نمیشه واسه خرید. یکی دیگه از دلایل من احترام به مشتری بود. من نسل ۷ کنسول نداشتم ولی همه اطراف من داشتن اکثرن از ماکرو ناراضی بودن یکی بخاطر زودتر دادن کنسول و کنسول ناقص و پر از مشکل داشتن. همون موقع یادم هست خیلی که ۳۶۰ میخریدن سوال میکردن مادربوردش چیه؟ خب توPS3 این حرفا توش بود؟ یا مثلا قضیه کینکت که این همه تبلیغ و هیاهو آخرش به کجا رسید؟ یه بازی جدی اومد واسه کینکت؟ همش یه مشت دلقک بازی. حالا که اصلا پورتش رو برداشتن، خب این یعنی جی؟ اون بدبخت‌هایی که پول دادن واسه این دستگاه باید چی کار کنن؟ بزارن کوچه طاقچه یا دم‌کوچه؟ سونی از اون طرف هنوز واسه VR که خوبم فروش نکرده داری بازی میسازه. واسه همین من اصلا اعتماد ندارم چیزی که قراره بیرون بیاد همون ادعایی هست که ماکروسافت ادعا میکنه. خود فورزایی که نشون دادن تو E3 خوب بود ولی اصلا مو به تن سیخ کن نبود. حرفای اون کسی که حرف میزد هم خیلی جالب بود، غروب خورشید رو میتوانید ببینید. من اگه اونجا بودم میگفتم مرسی که هستی آخه ما تا حالا غردب خورشید ندیدیم تو ریسینگ.:))
من قبلا هم الان هم میگم خروجی هر چی بهتر باشه برنامه‌نویسی بیشتر حجم بیشتر هزینه بیشتری داره. و هر چی بازی با گرافیک‌تر باشه وقت و هزینه بیشتری میبره. برای همین اصلا فکر نکنید از الان همه کمپانی‌ها حاظر بشن همچین ریسکی کنن و هزینه‌ای بکنن. این هم فکر هر بازی بزاری توONE X قراره 4K خروجی بده باید خود بازی هم تنظیم شده باشه واسه این خروجی. فکر کردی واسه جی همه بازیای E3 ماکرو بازیای ایندی و کم حجم بودن؟ چون راحت‌تر میشه به 4K تبدیلشون کرد تا بازیای AAA. و همینجا پیش‌بینی میکنم بعد از اومدن ONE X هم این رویه ادامه داره.
حرف آخر اینکه اگه همین الان بهم بگن یه کنسول انتخاب کن من SWITCH رو انتخاب میکنم. درسته گرافیک کمتری داره ولی بازیای فوق‌العاده‌ای توش هست که میتونم بازی کنم. و همچنین اینکه هم قابل حمل هست هم خونگی یه تجربه ناب میده.:wink:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اینطور که من تو توییتر خوندم ، اقبال عمومی نسبت به کنفرانس مایکروسافت نسبتا مثبت بوده ... نمیدونم چرا تو وب فارسی اینطور نیست ...:؟

• Like
Reactions: pbgame and Fratos

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Phil Spencer یه مصاحبه با Waypoint کرده که یه قسمتیش راجع به بازی های انحصاریه :

گفته که وقتی ۳ سال پیش کار رو به عنوان رئیس Xbox شروع کرده تمرکز اصلی براشون سخت افزار بوده چون احساس میکردن که به کار بیشتری تو اون بخش نیازه .
همچنین تمرکز دیگشون Xbox Live بوده تا اون رو روی سیستم عاملای دیگه هم بیارن برای اینکه براش مهمه که مردم بتونن اونجایی که دوست دارن بازیشون رو انجام بدن .
ادامه داده که Fisrt-Party براشون حیاتیه و میدونه که مردم دوست داشتن تو E3 بازی های جدیدی ببینن و توصیح داده که رو بازیهای جدیدی سرمایه گزاری کردن و اخیرا قراردادهای جدیدی بستن اما چون اطلاع داشته که این بازیها تا ۲.۵ یا ۳ سال دیگه منتشر نمیشن ترجیح داده که اونا رو نمایش نده .
خواسته که مردم مطمئن باشن این قضیه براشون مهمه و حتی مثال میزنه که اگه از Satya Nadella هم بپرسین بهتون میگه که باید برای محتوای بخش گیمینگ سرمایه گزاری کنن .
اشاره میکنه که یک سری بازی مثل Ori ، Sea of Thieves و ... دارن میان اما میدونه که چیزی که مردم میخوان بازی AAA بزرگه و خودش رو به آوردن اینجور بازیا متعهد میدونه .

When I started this job three years ago, hardware was a real focus for us because I thought we had more work to do there. Xbox One S shipped last year, the X is shipping this year, I love our hardware line. Xbox Live was something I wanted to focus, coming on Android, iOS, Windows PC because I really want people to play games on the place they want to go play.
Our first party is a critical part of that equation. Yesterday, I know people want to see what we’re investing in new.
We are investing in new things, we signed things just recently that I thought, ‘Hey, from a PR standpoint it would be really easy for me to put a trailer on screen’, but then I know the game is not coming for another two and half or three years, so I didn’t want to do that.
I understand some people would say, ‘Hey, that would give me confidence in the future of Xbox’…
This is a cheesy line, but I’ll just say, trust that this is important to us as a platform. From the top CEO of the company down, if you talked to Satya [Nadella, Microsoft’s CEO] he would say ‘I understand, we need to invest in content in the gaming space’.
That is important and we are going to invest. We have Sea of Thieves, Crackdown 3, State of Decay 2, Lucky’s Tale, Ori and the Will of the Wisps…But I know what you’re asking about. Big, triple A console games, I hear that and I’m committed to that. Today I wanted to talk about things that if you’re going to buy the console you will be able to play, but I’ll continue to work to deliver games. We did on hardware, we did on platform and [backward] compatibility and we will do this on first-party as well. It is critically important.​

Spencer: We Have Just Signed Exclusives That Won't Be Ready for 2-3 Years, No Point in Showing Them

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Phil Spencer یه مصاحبه با Waypoint کرده که یه قسمتیش راجع به بازی های انحصاریه :

گفته که وقتی ۳ سال پیش کار رو به عنوان رئیس Xbox شروع کرده تمرکز اصلی براشون سخت افزار بوده چون احساس میکردن که به کار بیشتری تو اون بخش نیازه .
همچنین تمرکز دیگشون Xbox Live بوده تا اون رو روی سیستم عاملای دیگه هم بیارن برای اینکه براش مهمه که مردم بتونن اونجایی که دوست دارن بازیشون رو انجام بدن .
ادامه داده که Fisrt-Party براشون حیاتیه و میدونه که مردم دوست داشتن تو E3 بازی های جدیدی ببینن و توصیح داده که رو بازیهای جدیدی سرمایه گزاری کردن و اخیرا قراردادهای جدیدی بستن اما چون اطلاع داشته که این بازیها تا ۲.۵ یا ۳ سال دیگه منتشر نمیشن ترجیح داده که اونا رو نمایش نده .
خواسته که مردم مطمئن باشن این قضیه براشون مهمه و حتی مثال میزنه که اگه از Satya Nadella هم بپرسین بهتون میگه که باید برای محتوای بخش گیمینگ سرمایه گزاری کنن .
اشاره میکنه که یک سری بازی مثل Ori ، Sea of Thieves و ... دارن میان اما میدونه که چیزی که مردم میخوان بازی AAA بزرگه و خودش رو به آوردن اینجور بازیا متعهد میدونه .

Spencer: We Have Just Signed Exclusives That Won't Be Ready for 2-3 Years, No Point in Showing Them

تا اون موقع همین بازاری هم که داره از دست می ده!!!
نینتندو بر خلاف نسل قبل، دوباره به رقابت برگشته
سونی هم طوفانی شروع کرده و داره همینطور ادامه می ده

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کار درستی هم هست یک نکته نسبتا منفی که تو کنفرانس سونی بود اکثر نمایش ها مال 2018 بود.. باید فعلا بازی های که تا تاریخ 2017 و نزدیک انتشارن بیشتر نمایش داده بشن اگه واقعا تا 2-3 سال دیگه AAA نمیان لزومی هم نداره از الان بخوان نشون بدن..

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
نماییش این همه بازی که رلیزشون نزدیکه فقط می تونه یه معنی داشته باشه، مایکرو قراره سال بعد به خاک و خون بکشه. فقط امیدوارم کولیشون رو به مرض 343 دچار نکنه که خوب امیدم الکیه :)
تا وقتی خرج نکنی ریسک پذیری نداشته باشی تو این روزای صنعت گیم به جایی نمی رسی که ماشالله اسپنسر بابای احتیاط رو آورده جلو چشم هممون. ریسک کن اسپنسر . می زاشتی اسکیل باند تموم می شد. می زاشتی فیبل میومد. لاین هد یه بازی دیگه می ساخت بعد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر