نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم قیمتش بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ تخمین میزنم بالاتر از این بزاره با شکست سختی روبرو میشه ۴۰۰ دلارم میتونه سورپرایز بزرگی باشه

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Rand al Thor 19 و Jez Corden یه پادکست دیروز رو یوتیوب منتشر کردن که توش راجع به E3 صحبت میکنن .
تیکه ی جالب این پادکست قسمتیه که دارن راجع به این صحبت میکنن که سونی کراس پلی بین PS4 و X1 ـو قبول نمیکنه و ... Jez Corden با خنده میگه که :
'' جالبیش اینه که من میدونم یکی از داغترین بحثای هفته ی دیگه همین مشکله کراس پلی بین PS4 و X1 میشه . نمیتونم بگم چرا ، ولی میدونم که بحث خیلی بزرگی میشه و جالبه ببینی واکنش مردم نسبت بهش چی قراره باشه ؟؟ ''
یعنی چی میتونه باشه که باعث داغ شدن موضوعه کراس پلی بین این دوتا کنسول به این شدتی که Jez Corden میگه بشه ؟؟ :-?
پادکست : (برای شنیدن این قسمت باید از دقیقه ی 24:30 تا 25:10 رو گوش کنین )

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
مایکروسافت چند روز پیش یعنی 2 June یه Trademark ثبت کرده به اسم Direct Reality که مربوط به بخش بازی میشه !
این Trademark جزو بخشای Computer Game Software و Computer Software for holographic applications ـه .
همچنین بخش Online Computer Game Software هم پوشش میده .

Ahead Of E3, Microsoft Trademarks "Direct Reality" And It Might Be Related To Gaming

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
Rand al Thor 19 و Jez Corden یه پادکست دیروز رو یوتیوب منتشر کردن که توش راجع به E3 صحبت میکنن .
تیکه ی جالب این پادکست قسمتیه که دارن راجع به این صحبت میکنن که سونی کراس پلی بین PS4 و X1 ـو قبول نمیکنه و ... Jez Corden با خنده میگه که :
'' جالبیش اینه که من میدونم یکی از داغترین بحثای هفته ی دیگه همین مشکله کراس پلی بین PS4 و X1 میشه . نمیتونم بگم چرا ، ولی میدونم که بحث خیلی بزرگی میشه و جالبه ببینی واکنش مردم نسبت بهش چی قراره باشه ؟؟ ''
یعنی چی میتونه باشه که باعث داغ شدن موضوعه کراس پلی بین این دوتا کنسول به این شدتی که Jez Corden میگه بشه ؟؟ :-?
پادکست : (برای شنیدن این قسمت باید از دقیقه ی 24:30 تا 25:10 رو گوش کنین )
شاید مابکروسافت داره این امکان رو فراهم میکنه که همه بازیهای One با PC یتونن به راحتی کراس پلی داشته باشن چه رو Steam, Origin یا Windows Store و همین باعث ایجاد بحث در مورد PS4 بشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
قیمت کنسول اگه زیر ۵۰۰ دلار باشه یعنی ماکروسافت داره به ازای هر کنسول ضرر میده. و این ضرر رو از فروش بازیا جبران میکنه. همون اتفاقی که واسه PS3 افتاد.
نمی‌تونم بگم موافقم یا مخالف ولی ماکروسافت داره ریسک بزرگی میکنه که یا به عرش میره یا فرش. شاید هر شرکت دیگه‌ای غیر از ماکروسافت با این بنیه مالی قوی بود همچین ریسکی رو جرات نداشت بکنه.
شما از کجا میدونی قیمت تمام شده برای مایکرو چقدر هست که آیا میخواد ضرر بده یا نه؟
تا اعلام رسمی خودش و یا آنالیز قیمت توسط سایتهای تخصصی که نمیشه همچین نظری داشت.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یه درصد فکر کنید موقع معرفی بزنه 349$ Xbox Folan, Starting at، یعنی کنفرانس میره تو آسمون! :D البته اگر هم بزنه 499$ کنفرانس میره تو زیرزمین :))

350 دیگه خیلی تخیلیه. همینطور 500. قطعا 400 خواهد بود!:D

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
شاید مابکروسافت داره این امکان رو فراهم میکنه که همه بازیهای One با PC یتونن به راحتی کراس پلی داشته باشن چه رو Steam, Origin یا Windows Store و همین باعث ایجاد بحث در مورد PS4 بشه
به شخصه از وقتي Cross Play و Cross Platform تو اين نسل معرفي شد و جا افتاد منتظر چنين اتفاقي بودم
چون به نفع همه هست و گيمر ها از هم جدا نميشن و جامعه گيمر رو به هم نزديك تر ميكنه...
اميدوارم چنين خبري رو تو ايتري امسال ببينيم چون تازگي مايكروسافت خيلي دنبال اين Cross Play هست...
_________
در خصوص قيمت كنسول هم بنظرم ٤٥٠ دلاره
اگر ٤٠٠ باشه كه بسيار رويايي ميشه و مطمعنم كنفرانس ميره رو هوا...
بين كنسول ها به صرفه ترين و قدرتمند ترين كنسول براي تجربه مولتي پلت ها با بهترين كيفيت...
تاريخ لانچ هم يحتمل همون November هست

نسبت به قبل خيلي بيشتر اميدوار شدم به كنفرانس
مطمعنم بازي هاي زيادي رو نمايش ميدن منم بيشتر از هرچيزي منتظر AoE جديد
پشتيباني از نسل ٦
Ashen
Cup head
بازي جديد استوديو Playdead
و يك نمايش خفن از SoT،CD3 و SoD2
هستم
در مورد بازي جديد هم دوست دارم يك بازي Rpg گولاخ ببينم
اگر هم قراره هيلويي معرفي شه اميدوارم يه اسپين اف در حد هيلو ريچ باشه نه Halo 5 ODST
چند روز پيش هم به يه گيرز تو سبك RTS
فكر ميكردم با اينكه عمرا چنين چيزي ببينيم ولي گيرز تو سبك RTS بازي جالب و خيلي خشني ميشه:دي
نصف اين ليست هم برام كافيه:دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیدونم خبر دارید یا نه ولی تاریخ عرضه God of War مشخص شده و 7 اذر امسال عرضه میشه :D مشخصا سونی وحشتناک داره با دست پر میاد چون علاوه برای خدای جنگ، سری پرفروش GT هم داره برای چندین ماه دیگه، تبلیغات با بازیهای ترد پارتی هم بماند.
به نظرم در شرایط فعلی واقعا سخت شده مایکروسافت از این سد سونی بگذره :think:

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
نمیدونم خبر دارید یا نه ولی تاریخ عرضه God of War مشخص شده و 7 اذر امسال عرضه میشه :D مشخصا سونی وحشتناک داره با دست پر میاد چون علاوه برای خدای جنگ، سری پرفروش GT هم داره برای چندین ماه دیگه، تبلیغات با بازیهای ترد پارتی هم بماند.
Cd3
Forza 7
State Of Decay 2
اينا يحتمل ٢٠١٧ ميان
شايد يه اي پي تريپل ا جديد هم كه هنوز معرفي نشده اين پاييز بياد (با توجه به اون حرفي كه اسپنسر تو مصاحبه زد)
بنظرم خيلي هم اوضاع امسال خراب نيست
من بيشتر نگران ٢٠١٨ هستم كه هيچي نداره اكس باكس
فقط از نظر TP خيلي وضع خرابه :دي هچي نداره مايكروسافت
Days Gone
هم جا انداختي مطمعن هستم اونم ٢-٣ ماه بعد كنفرانس مياد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اون که معلومه قشنگ تاخیر میخوره از این تاریخ های شونه تخم مرغی عین RDR2

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اسپنسر برای چای خوری نرفته ژاپن اینا که با کپکام رابطه گل و بلبلی دارن صدرصد ونکوور داره یک انحصاری میسازه براشون از اونور NG انحصاری بعیده یکم زمانی ولی چرا میتونه درست باشه اینا با ژاپنی ها یکسری قرارداد بستن ..

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Cd3
Forza 7
State Of Decay 2
اينا يحتمل ٢٠١٧ ميان
شايد يه اي پي تريپل ا جديد هم كه هنوز معرفي نشده اين پاييز بياد (با توجه به اون حرفي كه اسپنسر تو مصاحبه زد)
بنظرم خيلي هم اوضاع امسال خراب نيست
من بيشتر نگران ٢٠١٨ هستم كه هيچي نداره اكس باكس
فقط از نظر TP خيلي وضع خرابه :دي هچي نداره مايكروسافت
Days Gone
هم جا انداختي مطمعن هستم اونم ٢-٣ ماه بعد كنفرانس مياد

وضعیت اینطرف بد نیست ولی خب سونی اونطرف نهایت تلاشش برای مهار هایپ اسکورپیو داره انجام میده. یکی از حرکت های مخوفی که مایکروسافت میتونه بزنه معرفی Age of empires هست محبوبیت این Ip عجیب غریب بالاست. حالا قابلیت بازی با موس کیبورد هم روی One مختص بازیهای استراتژیک اضافه بشه واقعا خوبه چون مدت ها بحث ش مطرحه

اون که معلومه قشنگ تاخیر میخوره از این تاریخ های شونه تخم مرغی عین RDR2

من بعید میدونم تاخیر بخوره چون خیلی وقت پیش کوری بارلوگ اعلام کرد صفر تا صد گیمپلی قابل بازی هست. تاریخ عرضه هم خیلی عجیب غریب نیست

• Like
Reactions: Spartan AR

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569

کجا گفت تاریخ انتشار GOW رو؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
وضعیت اینطرف بد نیست ولی خب سونی اونطرف نهایت تلاشش برای مهار هایپ اسکورپیو داره انجام میده. یکی از حرکت های مخوفی که مایکروسافت میتونه بزنه معرفی Age of empires هست محبوبیت این Ip عجیب غریب بالاست. حالا قابلیت بازی با موس کیبورد هم روی One مختص بازیهای استراتژیک اضافه بشه واقعا خوبه چون مدت ها بحث ش مطرحه

من بعید میدونم تاخیر بخوره چون خیلی وقت پیش کوری بارلوگ اعلام کرد صفر تا صد گیمپلی قابل بازی هست. تاریخ عرضه هم خیلی عجیب غریب نیست
AOE II: HD روی استیم بیشتر از 4 میلیون نسخه فروش داشته :| البته مسلما این بازی روی PC خیلی بیشتر از کنسول محبوبیت داره ولی بازم مایکروسافت نسخه جدیدش رو معرفی کنه، خیلی از اونایی که X1 دارن هم میرن سراغش و کلا وزنه سنگینی محسوب میشه که مایکروسافت به زیبایی هر چه تمام تر بی خیالش شده تا الان! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر