نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
عجب به نظر میرسه کار نوسازی قطار داره به مراحل پایانی میرسه :D
در خبرها اومده بود اسپنسر گفته ما آی پی جدید رو می کنیم باید ببینیم چی از آب در میاد با این سیاست معرفی قبل از مراسم فکر نمی کنم مگاتنی برای خود کنفرانس باقی بمونه اما با این وجود قیمت اسکورپیو حکم گیگاتن با اسم رمز فت من رو داره و باید ببینیم چطوری رهاسازی میشه!:Dاگر درست رهاسازی بشه شاهد خسارت به طرف مقابل خواهیم بود اما اگر اشتباه رهاسازی بشه شاهد نابودی مایکی خواهیم بود:D

• Like
Reactions: The Fade

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
امسال کلی خبر ریز و درشت در امده از کنفرانس مایکروسافت ولی مهمترین شون به نظرم اینکه 343 تایید کرده Halo 6 تو کنفرانس نیست ولی خب یک چیز کوچکی برای نمایش دارند که احتمال های مختلف میره مثل H3A و یا HW 2 DLC که امیدوارم هیچکدوم شون نباشه :D چون همین الان هیلو 3 با کیفیت 1080 شصت فریم روی وان هست و DLC هیلو وارز هم حقیقتا هیجان برانگیز نیست :D

به نظرم از این جهت قابل توجه هست چون به نظر میاد مایکروسافت دستش اینقدر برای رونمایی از بازیهای جدید پر هست که دیگه نیازی به هایپ هیلو 6 ندیده :think:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
خب خب خب داریم میرسیم به E3 طبق معمول هم به شدت هایپ میباشیم :D
این E3 که معلومه ستاره ی اصلیه نمایش اسکورپیوـه که میتونه با یه قیمت 400$ مراسمو بترکونه !
قاعدتا هم هر نمایشی که داشته باشیم از بازیا باید رو سخت افزار اسکورپیو اجرا شده باشه که خودش صبر کردن رو سخت تر میکنه چون معلوم میشه که آیا اسکورپیو هم هدفش مثل PRO هست یا نه اومده که یه ارتقای چشم گیر تو سطح بصری/فنی بازیا داشته باشیم .
اما بعد این مدت که از مدیریت اسپنسر گذشته دیگه به نظرم وقتشه که انحصاریایی که از زمان اومدنش راه انداخته رو نشون بده ( قبلیا رو میشه گفت ساختشون قبل از اسپنسر کلید خورده بود )
خودش هم که تو کنفرانس Build گفت راجع به موج بعدی بازی های بزرگمون رو تو E3 بیشتر حرف میزنیم @-)
تنها مشکل کوچیکی که میتونه باشه تمرکزشون روی بخش آنلاین محور و گسترش XBL ـه که یکم میتونه خطری باشه تا همینجاش هم به نظرم امثال GeOW 4 و HALO 5 از بخش کمپین ضعیفشون ضربه خوردن امیدوارم واسه بازیای بعدیشون این تکرار نشه 8-|
کلا میشه گفت این کنفرانس شاید کلیدی ترین کنفرانس مایکرو تو این نسل ( به غیر کنفرانس اول نسل ) باشه ! اگه مایکرو خوب کار کنه میتونه به ادامه ی نسل امیدوار باشه با اسکورپیو و ... ولی اگه خراب کنه دیگه ....
بریم سراغ انتظارات از کنفرانس :
۱. اول از همه که معرفی اسکورپیو ( قیمت / تاریخ عرضه و ... )
۲. اعلام همکاری با ناشرای ترد پارتی برای پشتیبانی کامل از اسکورپیو ( نه مثل PRO که بازی ها روش فرق آنچنانی با نسخه ی معمولی ندارن )
۳.نشون دادن گیم پلی از بازی های First Party که برای امسال تائید شدن مثل Sea of Thieves , State of Decay 2 , Forza 7 و مخصوصا Crackdown 3 که میتونه یه نمایش فوق العاده برای نشون دادن قدرت اسکورپیو داشته باشه .
۴.نمایش گیم پلی نهایی بازیهایی مثل Cuphead و Below و اعلام تاریخ انتشار .
۵.نمایش بازی های Third Party که محتوای انحصاری و ... دارن مثل AC Origins و Shadow of War چون از این نظر دست طرف مقابل به شدت پره با امثال Destiny , COD , Starwars , RDR 2 و ... برای همین مایکرو باید یکم تلاش بیشتری بکنه و انتظار دارم اگه Splinter Cell جدید و Cyberpunk 2077 قرار باشه نمایش داشته باشن اینور باشه همینطور اگه یکی دو تا از بازی های Bethseda هم باشه خیلی خوبه :D EA هم اگه قصد معرفی IP جدید نداشته باشه امسال یدونه FIFA شاید نمایش داشته باشه تو کنفرانس مایکرو .
6.معرفی سرویس جدید Game Pass و اعلام لیست بازیهایی که تو این سرویس حضور دارن ( البته فکر کنم این سرویس قرار بود قبل از E3 اجرایی بشه ) .
۷. و بالاخره نمایش بازی های انحصاری جدید که حداقل ۱ یا ۲ تا لازمه تو این E3 مخصوصا اگه لانچ اسکورپیو باشن که خیلیم بهتر و تاثیرش بیشتره !
تو این مورد به نظر میاد نمیشه به First Party ها امید چندانی داشت با توجه به اینکه تمرکزشون رو روی فرانچایز های معروف مایکرو گذاشتن که قرار نیست نمایشی داشته باشن البته 343 گفته یه چیز کوچیک برا نشون دادن دارن و با توجه به اینکه HALO 6 نیست یا باید محتوای جدید برای HALO wars 2 باشه یا با توجه ۱۰ امین سالگرد HALO 3 خبری راجع به اون یه احتمال رویایی هم وجود داره که Spin off از سری HALO باشه !! به غیر از این مورد یه ریمستر Phantom Dust میمونه (:| درکل میشه مایکرو با IP های جدید از استودیو های First Party به شدت سوپرایزمون کنه و بالاخره به این بنده خدا ها هم یکم آزادی عمل بده :D
در مورد Second Party ها Ori 2 بیشترین احتمال رو داره نسبت به بقیه و Sunset 2 هم به شخصه خیلی امیدوارم حتی با اینکه Insomniac داره اونور انحصاری میسازه :p
به غیر از اینا جای خالیه Remedy به شدت حس میشه :( ( بزنه یه معجزه ای بشه AW 2 معرفی بشه من غش میکنم :D ) تیم جدید Playground هم بازی جدیدشون خیلی بعیده به حدی رسیده باشه که بخوان چیزی ازش نشون بدن .
و اما Third Party مایکرو این نسل به شدت تو این مورد بد کار کرد و رابطشو با یه سری از استدیو ها مثل Platinum و Crytek خیلی بد کرد :| اوجشم کنسل شدن Scalebound بود ولی با وضع موجود به نظرم بهترین گزینه ی Phil همینه ! که تو این مورد استدیوهای زیادی هستن نمیشه هیچ حدسی زد :D شاید بتونه RYSE 2 باشه که از مایکرو بعیده 8-| Shadow of Tomb Raider هم که تائید شد نیست تو E3 ( اگه انحصاری باشه اصلا ) ولی امیدوارم مگاتن باشه هرچی که قراره باشه [-o<
به شخصه امیدوارم یه بازی تو سبک RPG یا Hack and Slash ببینیم :D و همچنین از بازی های سازنده های ژاپنی هم به شدت استقبال میشه که تو این مورد واقعا بد بوده مایکرو !
پ.ن : شرمنده طولانی شد :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
خب خب خب داریم میرسیم به E3 طبق معمول هم به شدت هایپ میباشیم :D
این E3 که معلومه ستاره ی اصلیه نمایش اسکورپیوـه که میتونه با یه قیمت 400$ مراسمو بترکونه !
قاعدتا هم هر نمایشی که داشته باشیم از بازیا باید رو سخت افزار اسکورپیو اجرا شده باشه که خودش صبر کردن رو سخت تر میکنه چون معلوم میشه که آیا اسکورپیو هم هدفش مثل PRO هست یا نه اومده که یه ارتقای چشم گیر تو سطح بصری/فنی بازیا داشته باشیم .
اما بعد این مدت که از مدیریت اسپنسر گذشته دیگه به نظرم وقتشه که انحصاریایی که از زمان اومدنش راه انداخته رو نشون بده ( قبلیا رو میشه گفت ساختشون قبل از اسپنسر کلید خورده بود )
خودش هم که تو کنفرانس Build گفت راجع به موج بعدی بازی های بزرگمون رو تو E3 بیشتر حرف میزنیم @-)
تنها مشکل کوچیکی که میتونه باشه تمرکزشون روی بخش آنلاین محور و گسترش XBL ـه که یکم میتونه خطری باشه تا همینجاش هم به نظرم امثال GeOW 4 و HALO 5 از بخش کمپین ضعیفشون ضربه خوردن امیدوارم واسه بازیای بعدیشون این تکرار نشه 8-|
کلا میشه گفت این کنفرانس شاید کلیدی ترین کنفرانس مایکرو تو این نسل ( به غیر کنفرانس اول نسل ) باشه ! اگه مایکرو خوب کار کنه میتونه به ادامه ی نسل امیدوار باشه با اسکورپیو و ... ولی اگه خراب کنه دیگه ....
بریم سراغ انتظارات از کنفرانس :
۱. اول از همه که معرفی اسکورپیو ( قیمت / تاریخ عرضه و ... )
۲. اعلام همکاری با ناشرای ترد پارتی برای پشتیبانی کامل از اسکورپیو ( نه مثل PRO که بازی ها روش فرق آنچنانی با نسخه ی معمولی ندارن )
۳.نشون دادن گیم پلی از بازی های First Party که برای امسال تائید شدن مثل Sea of Thieves , State of Decay 2 , Forza 7 و مخصوصا Crackdown 3 که میتونه یه نمایش فوق العاده برای نشون دادن قدرت اسکورپیو داشته باشه .
۴.نمایش گیم پلی نهایی بازیهایی مثل Cuphead و Below و اعلام تاریخ انتشار .
۵.نمایش بازی های Third Party که محتوای انحصاری و ... دارن مثل AC Origins و Shadow of War چون از این نظر دست طرف مقابل به شدت پره با امثال Destiny , COD , Starwars , RDR 2 و ... برای همین مایکرو باید یکم تلاش بیشتری بکنه و انتظار دارم اگه Splinter Cell جدید و Cyberpunk 2077 قرار باشه نمایش داشته باشن اینور باشه همینطور اگه یکی دو تا از بازی های Bethseda هم باشه خیلی خوبه :D EA هم اگه قصد معرفی IP جدید نداشته باشه امسال یدونه FIFA شاید نمایش داشته باشه تو کنفرانس مایکرو .
6.معرفی سرویس جدید Game Pass و اعلام لیست بازیهایی که تو این سرویس حضور دارن ( البته فکر کنم این سرویس قرار بود قبل از E3 اجرایی بشه ) .
۷. و بالاخره نمایش بازی های انحصاری جدید که حداقل ۱ یا ۲ تا لازمه تو این E3 مخصوصا اگه لانچ اسکورپیو باشن که خیلیم بهتر و تاثیرش بیشتره !
تو این مورد به نظر میاد نمیشه به First Party ها امید چندانی داشت با توجه به اینکه تمرکزشون رو روی فرانچایز های معروف مایکرو گذاشتن که قرار نیست نمایشی داشته باشن البته 343 گفته یه چیز کوچیک برا نشون دادن دارن و با توجه به اینکه HALO 6 نیست یا باید محتوای جدید برای HALO wars 2 باشه یا با توجه ۱۰ امین سالگرد HALO 3 خبری راجع به اون یه احتمال رویایی هم وجود داره که Spin off از سری HALO باشه !! به غیر از این مورد یه ریمستر Phantom Dust میمونه (:| درکل میشه مایکرو با IP های جدید از استودیو های First Party به شدت سوپرایزمون کنه و بالاخره به این بنده خدا ها هم یکم آزادی عمل بده :D
در مورد Second Party ها Ori 2 بیشترین احتمال رو داره نسبت به بقیه و Sunset 2 هم به شخصه خیلی امیدوارم حتی با اینکه Insomniac داره اونور انحصاری میسازه :p
به غیر از اینا جای خالیه Remedy به شدت حس میشه :( ( بزنه یه معجزه ای بشه AW 2 معرفی بشه من غش میکنم :D ) تیم جدید Playground هم بازی جدیدشون خیلی بعیده به حدی رسیده باشه که بخوان چیزی ازش نشون بدن .
و اما Third Party مایکرو این نسل به شدت تو این مورد بد کار کرد و رابطشو با یه سری از استدیو ها مثل Platinum و Crytek خیلی بد کرد :| اوجشم کنسل شدن Scalebound بود ولی با وضع موجود به نظرم بهترین گزینه ی Phil همینه ! که تو این مورد استدیوهای زیادی هستن نمیشه هیچ حدسی زد :D شاید بتونه RYSE 2 باشه که از مایکرو بعیده 8-| Shadow of Tomb Raider هم که تائید شد نیست تو E3 ( اگه انحصاری باشه اصلا ) ولی امیدوارم مگاتن باشه هرچی که قراره باشه [-o<
به شخصه امیدوارم یه بازی تو سبک RPG یا Hack and Slash ببینیم :D و همچنین از بازی های سازنده های ژاپنی هم به شدت استقبال میشه که تو این مورد واقعا بد بوده مایکرو !
پ.ن : شرمنده طولانی شد :D
رسما هرچی میخواستم بگم گفتی.
اینم اضافه کنم که ip جدید نده رسما دوستان جفت پا قطار رو میبریم روی فیل اسپنسر عزیز:D:D

آخرین ویرایش:

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
به نام خدا فقط cyberpunk رو روی اسکورپیو نشون بده من چیزی نمیخوام :D

Sent from my Gooshi using Tapatalk
خیلیا خیلی وقته بعد تیز معرفی سایبرپانک منتظرشن من خودم میخوام دوره گیمریمو بعد بازی کردن اون به پایان برسونم. ب خدا اگه تو کنفرانس مایکرو بیاد و حتی اگه بلفرض انحصاری اسکورپیو باشه(ک اصلا نیست چون این بازی مولتی پلتفرمه احتمالا) ب خدا حاضرم ب خاطرش اسکورپیو رو بخرم! میدونی همین ی بازی دوباره نمایش داده بشه چه انفجاری تو کل e3 ایجاد میکنه؟
من اگه اینو ببینم با یکی دوتا ip درست درمون داستانی از مایکرو ب خدا هیچی ازشون نمیخوام دیگه!

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
عملکرد مایکروسافت هر چه نسل پیش خوب بوده الان افتضاحه.باز اول نسل یک کیلراینستک و بعدش گیرز4 ای بودند.الان دیگه چی یعنی چی هر سال فورزا و هالو.

• Like
Reactions: mahdi-ps4

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
عملکرد مایکروسافت هر چه نسل پیش خوب بوده الان افتضاحه.باز اول نسل یک کیلراینستک و بعدش گیرز4 ای بودند.الان دیگه چی یعنی چی هر سال فورزا و هالو.
فورزا سالانس این درست ولی هیلو سالانه نیست از سری اصلی دو سال پیش هیلو5 اومد و از سری هیلو وارز که چندین سال بود اصلا ازش نسخه ای نیومده بود هیلو وارز2 در 2017 اومد
نسل قبل هرچی بود ب لطف کارای خوب این پیتر مور بود ک برنامه ریزی های درست درمونی داشت بعد متریک اومد و ذره ذره گند زد به ایکس باکس360(خوشبختانه نتونست زیاد کاری از پیش ببره) ولی اوج گند کاری هاش معرفی وان با بدترین سیاست های ممکن بازیای ن چندان مشخص و خوب زمان عرضه بود. جوری انداخت عقب ک اگه تریلر معرفی هیلو5 و کوانتوم و اومدن موتواسپورت5 برا لانچ نبود نابود میشد ایکس باکس. هرچی بدبختیه از اون متریک میکشیم. هنوزم داریم تقاص پس میدیم.

• Like
Reactions: mehran3500

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
خیلیا خیلی وقته بعد تیز معرفی سایبرپانک منتظرشن من خودم میخوام دوره گیمریمو بعد بازی کردن اون به پایان برسونم. ب خدا اگه تو کنفرانس مایکرو بیاد و حتی اگه بلفرض انحصاری اسکورپیو باشه(ک اصلا نیست چون این بازی مولتی پلتفرمه احتمالا) ب خدا حاضرم ب خاطرش اسکورپیو رو بخرم! میدونی همین ی بازی دوباره نمایش داده بشه چه انفجاری تو کل e3 ایجاد میکنه؟
من اگه اینو ببینم با یکی دوتا ip درست درمون داستانی از مایکرو ب خدا هیچی ازشون نمیخوام دیگه!
اگه قراره نمایشی داشته باشه که ۹۹٪ تو کنفرانس مایکروئه چون رابطشون با مایکروسافت خیلی بهتره فکر میکنم یکی از دلایلی که ویچر ۳ برای پرو آپدیت نداد همین قضیه اسکورپیو باشه وگرنه آپدیت دادن کاری نداره فقط دعا میکنم نمایش داشته باشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
به نام خدا فقط cyberpunk رو روی اسکورپیو نشون بده من چیزی نمیخوام :D

اوه اوه! من اصلا حواسم به سايبرپانك نبود! اينقدر كه توى سكوت خبرى اند. بازى Gwent هم فكر كنم توى كنفرانس مايكروسافت رونمايى كردن. يعنى احتمال هم داره چيزى نشون ندن از بازى؟! نميشه كه:(

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا این ps4 pro که منم خریدم دریغ از تفاوت خاصی در بازی ها کلا فقط 500 بیشتر افتادم حتی سونی برای بازی های خودشم رسما کار خاصی تا الان نکرده تازه من 4k hdr هم دارم با این حال فعلا که کار نمیاد حتی کیفیت ساختشم کمتر شده(در کنار صدا و حرارت بیشترش) اما به جاش ظاهرا رقیبش قراره هم 4k native بده هم برای 1080p بازها گرافیک بهتری یا فریم بیشتری بده ظاهرا این کارم قراره برای همه ی بازی هاش باشه بدین ترتیب برای عشاق 60 فریم هایپ خیلی خوبی هست. اما بازم با همه ی این حرف ها معرفی چندین انحصاری خوب از ضروریات e3 هست.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این تیم بدبخت Coaltion هدر ندین بزارن روی یک شوتر دیگه کار کنن با این حرکت احمقانه ای که ماکرو برای تولید انبوه و رگباری Geow و Halo به کار بسته هم کیفیت اینا رو میاره پایین و فقط کمیت میشن هم برای مردم دیگه واقعا سورپرایزی ندارن و عادی میشه همون کیفیتی که pg برای FH3 به کار گرفت و نتیجش شد اون متای درخشان و فروش فوق العاده که هنوزم تو چارت ها میاد بالا باید برای Geow و Halo پیاده سازی کنه با برگردوندن متای بالای ۹۰ برای هر دو این ip های مهم

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
این تیم بدبخت Coaltion هدر ندین بزارن روی یک شوتر دیگه کار کنن با این حرکت احمقانه ای که ماکرو برای تولید انبوه و رگباری Geow و Halo به کار بسته هم کیفیت اینا رو میاره پایین و فقط کمیت میشن هم برای مردم دیگه واقعا سورپرایزی ندارن و عادی میشه همون کیفیتی که pg برای FH3 به کار گرفت و نتیجش شد اون متای درخشان و فروش فوق العاده که هنوزم تو چارت ها میاد بالا باید برای Geow و Halo پیاده سازی کنه با برگردوندن متای بالای ۹۰ برای هر دو این ip های مهم
کلا هدف مایکروسافت از تاسیس کوالیشن فقط برای ساخت گیرز بوده حتی اون پروژه ای که قبل خریدن ای پی گیرز داشتن روش کار میکردن هم کنسل کردن زمانی که بلک تاسک بود امتیاز گیرز نخریده بودن .. تا اینکه مایکروسافت امتیاز گیرز رو خرید اسم استدیو هم عوض کرد گذاشت کوالیشن توجه کنی لوگوی chainsaw لنسر رو کوالیشنه ... که مثل هیلو گیرز هم یه استدیو اختصاصی داشته باشه .. همینطور که 343 چیزی جز هیلو نمیسازه .پس فک نکنم همچین چیزی اتفاق بیوفته

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
خب برای سونی را نوشتم میخام نظرم را در مورد نکات مثبت و منفی کنفرانس سال قبل ماکروسافت بگم و در ادامه انتظارم از کنفرانس امسال .

به طور کلی کنفرانس 2016 ماکروسافت در ادامه کنفرانسهای 2014 و 2015 بود و تقریبا به لحاظ کلی در یک سطح کیفی قرار داشت و برخلاف سونی که به نظرم کنفرانس 2016 اش خیلی پیشرفت داشت کنفرانس ماکروسافت تقریبا در سطح کیفی ثابتی مونده بود.

نکات مثبت :
1- موسیقی های انتخاب شده برای معرفی بازی ها به شدت خوب بود.من هنوزم به بهانه موسیقی های پخش شده کنفرانس را تماشا میکنم.گرچه در حد اجرای زنده سونی نبود ولی در بین موسیقی های پخش شده از بهترین کنفرانسهای ماکروسافت و شاید تاریخ بود.
2- معرفی XBOX One S به شدت خوب و جمع و جور با یک تریلر عالی انجام گرفت.
3-تقریبا اکثر نمایشها برای بازی هایی بود که در تاریخ بسیار نزدیکی عرضه شدند.تا E3 امسال فقط یکی دوتا بازی میمونه که عرضه نشده از بین معرفی شده های سال قبل.
4- اکثر نمایش های بازی های Ingame بود.
5- معرفی زود هنگام اسکورپیو هم با یک پیام شفاف انجام گرفت و گرچه چیز زیادی برای نمایش وجود نداشت ولی همون چند دقیقه بهتر از کل مراسم PS4 Pro که بعدا برگذار شد بود.
6- بازی های ایندی نمایش داده شده عناوین تاپ بودند. (inside و We happy Few)

نکات منفی :
1-Minecraft. واقعا از صمیم قلب امیدوارم بازم ماکروسافت این بازی را به نمایش نیاره چون اصلا چیز جالبی برای تماشا نیست و کلا اون بخش به شدت رو مخم بود.
2- بازی های ثردپارتی نمایش داده شده اصلا خوب نبودند. Battlefiled که همون تریلری پخش شد که چند روز قبل پخش شده بود و حتی یک گیم پلی درست حسابی نبود. Tekken هم باز بازی بود که قبلا معرفی شده بود و چیز جدید نبود.درسته کنفرانس سونی هم ثردپارتی خوب زیاد نداشت ولی حداقل اونجا RE7 یک معرفی جدید بود و COD هم اولین تریلر گیم پلی ازش پخش شد.اون بخش GWENT و لوس بازی های اون یارو هم به شد بد و نچسب بود.نمایش Final Fantasy هم تازه یادم افتاد که افتضاح بود.
3- بخش های مربوط به حرف زدن در مورد امکانات جدید لایو هم بهتر بود نباشه.اینجور چیزها رو میشه بعد کنفرانس در موردش بحث کرد.
4-انحصاری تاپ خوبی معرفی نشد. Dead Rising و 2 State of decay که معرفی شدند اصلا در حد معرفی های سونی نبودند.
5- تقریبا کل کنفرانس یکی دو روز قبل لیک شده بود.

انتظاراتم :
1- یک معرفی اجمالی و سریع از اسکورپیو و اعلام قیمت مثل Xbox One S
2- جلوگیری از لیک شدن کنفرانس
3- اجتناب از حرف زدن های اضافی در مورد امکانات لایو، یا در مورد بازی های معرفی شده (کلا نفر کم بیاد روی استیج)
4-جلوگیری از لوس بازی های مثل جریان GWENT یا معرفی Bloodstained
5-معرفی حداقل دوتا بازی AAA و دوتا AA.تو این بخش ماکروسافت به شدت عقبه و باید خودشو بالا بکشه. ( کشیدن بیرون از Halo و Gears، یک ip جدید از هریک از این دو استدیو میتونه این جو منفی را از بین ببره،معرفی بازی های Single Player محور یا بازی هایی که کمپین خوبی دارن)
6- نمایش بازی های Third Party خوب. امیدوارم این مورد را اسپنسر یکم اصلاح کنه. واقعا داغون شده این بخش ماکروسافت و جایی که همیشه بهترین Third Party ها معرفی میشدن الان شده جای بخش تریلر دست چندم از یک سری بازی که قبلا معرفی شدن و کلی نمایش داشتن بعضا.

خب امسال یکم هایپم در کل برای کنفرانس ماکروسافت پایینه و شاید از معدود سالهایی هست که بیشتر منتظر کنفرانس سونی هستم.کلا به جز Scorpio و نمایشش که هیجان دارم براش در بخش بازی حقیقتا زیاد امیدوار نیستم.امیدوارم اسپنسر خلاف این را ثابت کنه.

• Like
Reactions: armin_shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر