نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
جف کیلی یه نظرسنجی گذاشت که کدوم کنفرانس مورد انتظارتره که نتیجه رو میبینید:

yjfu_img_1287.jpg

پ.ن: هیچ خبری نیست! حتی یه شایعه ی ساده هم درز نکرده! دو حالت داره: 1. یا خبری نیست واقعاً 2. یا مایکرو درس گرفته از اشتباهات سال پیش من باب لیک شدن.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین

yjfu_img_1287.jpg

پ.ن: هیچ خبری نیست! حتی یه شایعه ی ساده هم درز نکرده! دو حالت داره: 1. یا خبری نیست واقعاً 2. یا مایکرو درس گرفته از اشتباهات سال پیش من باب لیک شدن.
نتایج منو یاد انتخابات خودمون میندازه :D!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

yjfu_img_1287.jpg

اما اگه واقعا چیزی باشه و لیک نشده باشه خوش بحال طرفدارای ایکس باکس میشه چون کنفرانس سراسر سوپرایز و هیجان میشه براشون :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad

yjfu_img_1287.jpg

عجله نکن پارسال هفته آخر همه چیز لیک شد:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
یادمه توی گف میگفتن اون نفری (اصلی) پارسال کنفرانس ماکروسافت را کلا لیک کرد محتوای کنفرانس سونی را هم میدونست ولی در یک حرکت عقده ای فقط کنفرانس ماکروسافت را لیک کرده بود.خوبه که کنفرانس سونی لیک نشد ولی این حرکت طرف واقعا چندش آور بود.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خداکنه این بازی ژاپنی ها رو نیارن اینور وقت الکی بگیرن اونا خواستگاهشون سونی و جاشونم همونجاست والله بلله این KH3 و نمیدونم FFXV تقریبا یک دهم فروششونم رو x1 یا اسکورپیو نیست اسپنسر بیخیال این حوصله سر بر ها بشه
دنبال حمایت از همین استودیو های داخلی ماکرو باشه برای بازی های جدید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
یادمه توی گف میگفتن اون نفری (اصلی) پارسال کنفرانس ماکروسافت را کلا لیک کرد محتوای کنفرانس سونی را هم میدونست ولی در یک حرکت عقده ای فقط کنفرانس ماکروسافت را لیک کرده بود.خوبه که کنفرانس سونی لیک نشد ولی این حرکت طرف واقعا چندش آور بود.
بعید میدونم همچین چیزی باشه :D طرف عکس Direct feed از چند تا بازی مختلف داشت، آخه چطور ممکنه به همه این اطلاعات دسترسی داشته باشه؟ مایکروسافت هر وقت کنفرانسش جذابیت کم داشته، اخبارش به شکل عجیبی قبل از کنفرانس لیک شدن، وگرنه سال 2015 که ip های جدیدی مثل Sea of Thieves و ReCore معرفی شد تا قبل از کنفرانس هیچ شایعه ای هم در موردشون نبود.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ما انحصاریامونو داریم ، تنها سوالم اینه از مایکرو ، با وجود TPهای غولی که دارن زارتو زورت :D چراغ سبزشونو برای کنفرانس سونی مثل FC5 روشن میکنن ، من بقیه شایعاتو مثل لارائو امثالهم هم کنار میزارم ، چطور بدون هایپ میخواد دل فناشو تا زمان E3 قرص کنه ، اینکه سکوت کنه و هایپ راه نندازه که چیز مسخره و چیپیه ، از الان باید یه حرکتی بزنه که فنهاش تا زمان E3 خبررسانیو انرژی مضاعف جمع کنن ، هایپ بشن . الان وقت چُرت زدن فنهاشون نیس:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بعید میدونم همچین چیزی باشه :D طرف عکس Direct feed از چند تا بازی مختلف داشت، آخه چطور ممکنه به همه این اطلاعات دسترسی داشته باشه؟ مایکروسافت هر وقت کنفرانسش جذابیت کم داشته، اخبارش به شکل عجیبی قبل از کنفرانس لیک شدن، وگرنه سال 2015 که ip های جدیدی مثل Sea of Thieves و ReCore معرفی شد تا قبل از کنفرانس هیچ شایعه ای هم در موردشون نبود.

تئوری منم اینه که اصولا چیزی به اسم لیک نداریم و خودشون اطلاعات رو میدن بیرون که یا ببینن واکنش مردم چه جوریه و یا افکار عمومی رو درگیر کنن، اما لیک پارسال مایکرو خیلی عجیب بود. یجورایی کنتاکتور برنامه رو داشت و به ترتیب میگفت چی به چیه! حتی آهنگی که موقع معرفی بازی ها پخش میشه! واقعا انگار یجورایی کنتاکتور رو گیر آورده بود و نامردی نکرد لو داد. در نتیجه بعید نیست واقعا برای سونی رو هم داشته باشه و صرفا از سر فن بازی گیر داده باشه به مایکرو!:D

من اگه جای اون شخص بودم و واقعا میدونستم برنامه هاشون چیه برای هر جفتشون رو لیک میکردم گند بخوره به همه برنامه هاشون!:D اصلا برای خودم از چند ساعت قبل کنفرانس اجرا میکردم!:D

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
تئوری منم اینه که اصولا چیزی به اسم لیک نداریم و خودشون اطلاعات رو میدن بیرون که یا ببینن واکنش مردم چه جوریه و یا افکار عمومی رو درگیر کنن، اما لیک پارسال مایکرو خیلی عجیب بود. یجورایی کنتاکتور برنامه رو داشت و به ترتیب میگفت چی به چیه! حتی آهنگی که موقع معرفی بازی ها پخش میشه! واقعا انگار یجورایی کنتاکتور رو گیر آورده بود و نامردی نکرد لو داد. در نتیجه بعید نیست واقعا برای سونی رو هم داشته باشه و صرفا از سر فن بازی گیر داده باشه به مایکرو!:D

من اگه جای اون شخص بودم و واقعا میدونستم برنامه هاشون چیه برای هر جفتشون رو لیک میکردم گند بخوره به همه برنامه هاشون!:D اصلا برای خودم از چند ساعت قبل کنفرانس اجرا میکردم!:D

کنفرانس سال پیش قشنگ 5 ساعت مونده به اجرا گند خورد به حالمون؛ همه چیز رو میدونستیم! مثلا اگه مشخصات وان اس از ظاهر بگیر تا قیمت لیک نمی شد، خیلی بیشتر غوغا میکرد تا معرفی تو کنفرانس. حتی معلوم نبود که خبری از اسکورپیو باشه یا نه ولی اون لیک همه چیز رو برد به اغما. سال پیش میتونست خیلی بهتر باشه.
از اون طرف سونی، سورپرایزهای خفنی رو مثل GOW و DG رو خفه نگه داشت که لول کنفرانس رو چند پله برد بالا.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
ما انحصاریامونو داریم ، تنها سوالم اینه از مایکرو ، با وجود TPهای غولی که دارن زارتو زورت :D چراغ سبزشونو برای کنفرانس سونی مثل FC5 روشن میکنن ، من بقیه شایعاتو مثل لارائو امثالهم هم کنار میزارم ، چطور بدون هایپ میخواد دل فناشو تا زمان E3 قرص کنه ، اینکه سکوت کنه و هایپ راه نندازه که چیز مسخره و چیپیه ، از الان باید یه حرکتی بزنه که فنهاش تا زمان E3 خبررسانیو انرژی مضاعف جمع کنن ، هایپ بشن . الان وقت چُرت زدن فنهاشون نیس:D
سطح هایپو آوردیم پایین ببینیم کسی پیدا میشه خودشو نخود آش کنه که خدا رو شکر پیدا شد :-w
امیدوارم یک عدد رایز 2 با توسط یک استودیو ی جدید یا همون کرایتک با تقویت در بخش گیم پلی ساخته بشه حیفه
در همین حال Mike Ybarra در توییتر در جواب یکی از کاربرا گفته:سازنده ها در بخش تک نفره اسکورپیو مختارن هر گونه فریم ریتی رو که دوست دارن نسبت به XO استفاده کنن اما در بخش مولتی به علت کراس پلی باید فریم ها یکسان باشه

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
امیدوارم عکسی که چند وقت پیش اسپنسر و ساکاگوچی کنار هم منتشر کردن، نتیجش ساخت لاست اودیسه 2 باشه و نمایش در E3
خدا از دهنت بشنوه. کلا هر چی از ساکا رسد نیکوست :x لاست اودیسی 2 که دیگه واویلاس [-o<>:D<

• Like
Reactions: Farh@d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر