نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
طبق رسم هر سال من منتظرم Banjo یا Conker جدید معرفی بشه. امیدوارم بالاخره امسال طلسم بشکنه.

منم دستام رو به آسمونه سم لیک لحظه ای از اون گوشه موشه ها بپره بیرون و Alan Wake 2 یا حتی یه دنباله ای چیزی رو معرفی کنه.
ولی خب جفتمون میدونیم این اتفاقات خیلی بعیدن متاسفانه:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
منم دستام رو به آسمونه سم لیک لحظه ای از اون گوشه موشه ها بپره بیرون و Alan Wake 2 یا حتی یه دنباله ای چیزی رو معرفی کنه.
ولی خب جفتمون میدونیم این اتفاقات خیلی بعیدن متاسفانه:|

AW2 که نه ولی بعید نیست سم لیک و رمدی بازی بعدی رو معرفی کنن. البته به نظر من کنفرانس سونی محتمل تره!:D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
AW2 که نه ولی بعید نیست سم لیک و رمدی بازی بعدی رو معرفی کنن. البته به نظر من کنفرانس سونی محتمل تره!:D
برادر اسمتو بگو نمی دونم:|:D خدایی از همون اوان تاسیس رمدی اینا با مایکرو رابطشون خوب بوده:D:D چرا توی کنفرانس مایکرو پراجکت7 معرفی نشه؟:-w:D

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
امشب به طور کلی بازخورد ها به کنفرانس به شدت تحت تاثیر قیمت گذاری اسکورپیو خواهد بود. 499 دلاری قیمت گذاری هرچه قدر هم که محتوا خوب باشه به نظرم در مجموع نمیتونه واکنش خیلی خوبی به جا بذاره. 449 دلار قیمت گذاری هم بیشتر بازخوردها را وابسته با بازی های معرفی شده میکنه.بازی ها خوب باشه بازخورد هم خوب میشه.

399 دلار ولی فارغ از هر بازی که معرفی بشه به شدت به نظرم جو مثبت ایجاد میکنه برای ماکروسافت.349 هم که دیگه عرش را به لرزه درمیاره.:D

به شخصه امیدوارم قیمت گذاری دیگه نهایت 449 دلار باشه. فارغ از قدرتی که کنسول ارائه میده برای نیمه نسل دیگه قیمت بالاتر واقعا غیرقابل قبوله چون همون بازی ها رو هستند کنسولهایی که با قیمت 200 دلار ران بکنن.

499 که خوبه، نسبت به چیزی که ارائه میدن 499 خیلی خوبه، ولی بخوان بترکونن باید 449 بدن و 399 هم که عمرا ! حدس من 449 هست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی

فردای روزی که سم لیک تو یه مصاحبه گفت بازیامون از این به بعد مولتی پلتفرم عرضه میشن تقریبا میشد حدس زد معرفی بازی بعدی رمدی اگر قرار باشه تو E3 باشه، تو کنفرانس سونی سر و کلش پیدا میشه.
در کل اینو میخواستم بگم. مایکروسافت کلا خیلی بد با فرنچایزهای قدیمیش برخورد میکنه. خصوصا اونایی که پتانسیل آنلاین و مولتی شدن رو ندارن. در این زمینه سیاست هاش نفرت انگیزه:|

• Like
Reactions: sadegh93 and G4m3rr

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ادامه Ori با نام «Ori and the Will of the Wisp» لیک شد!

تبریک به تمام طرفداران این بازی مخصوصا خودم که واقعا یکی از شاهکارهای این نسل بود لذتی که این بازی به من داد بعضی از ای پی های به مثال AAA به من نداد دل تو دلم نیست که امشب تریلر گیم پلیش رو ببینم

• Like
Reactions: Ali Venom

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
برادر اسمتو بگو نمی دونم:|:D خدایی از همون اوان تاسیس رمدی اینا با مایکرو رابطشون خوب بوده:D:D چرا توی کنفرانس مایکرو پراجکت7 معرفی نشه؟:-w:D

بحث خوب یا بد بودن رابطه نیست. بحث مارکتینگه. الان دو نسله که رمدی فقط برای برند Xbox بازی ساخته. وقتی بازی بعدیشون قراره برای PS هم بیاد یعنی در درجه اول فن های این کنسول هستن که باید به ایشون و بازی هاشون علاقه مند بشن. در نظر بگیرید که همه گیمرها دنیا متشکل از نردهایی نیستن که شماره شناسنامه سازنده هارو هم بلدن. در نتیجه اصولا این مدل بازی ها مارکتینگشون روی کنسول تازه هست.

مثلا بانجی زیرمجموعه سونی بود اما بازی جدیدش تو کنفرانس سونی معرفی شد. MGS یکی از انحصاری های بزرگ سونی بود اما MGSV نمایش هاش تو کنفرانس مایکرو بود.

در کل اینو میخواستم بگم. مایکروسافت کلا خیلی بد با فرنچایزهای قدیمیش برخورد میکنه. خصوصا اونایی که پتانسیل آنلاین و مولتی شدن رو ندارن. در این زمینه سیاست هاش نفرت انگیزه:|

برخوردش با IP های خفن خودشم بده چه برسه به اینا!:D

• Like
Reactions: sadegh93

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یواش یواش داریم به وقت کنفرانس نزدیک میشیم :D
میدونم نیازی نیست بگم ولی خواستم از این تریبون اعلام کنم که اگه خدایی نکرده امشب Splinter Cell جدید معرفی شد، کسی زحمت زدن تاپیکش رو نکشه، من خودم میزنم :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یواش یواش داریم به وقت کنفرانس نزدیک میشیم :D
میدونم نیازی نیست بگم ولی خواستم از این تریبون اعلام کنم که اگه خدایی نکرده امشب Splinter Cell جدید معرفی شد، کسی زحمت زدن تاپیکش رو نکشه، من خودم میزنم :D
B-):>:D:D
حالا اجازه می دم بخش کنسولی رو بزنی :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
499 که خوبه، نسبت به چیزی که ارائه میدن 499 خیلی خوبه، ولی بخوان بترکونن باید 449 بدن و 399 هم که عمرا ! حدس من 449 هست
jaguar و polaris توی سال ۲۱۷ ؟ قیمت اسکورپیو ۱۰۰٪ همون ۴۰۰ دلاره. مایکروسافت اگر میخواست قیمتی بالاتر از ۴۰۰ دلار روی کنسولش بزاره یکسال منتظر نمیموند و ازین معماری‌های نسل قبلی توی ساخت گرافیک و پردازنده کنسول استفاده نمی‌کرد. اگر ۲۰۱۶ عرضه میشد آره میتونست ۵۰۰ دلار باشه اما سال به سال هزینه yield کاهش پیدا میکنه و تکنولوژی پیشرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر