نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
خب دقیقا همون چیزی شد که فکرش رو میکردم . بازی های X1 رو به صورت Native 4K اچرا میکنه و تجربه واقعی VR بدون افت کیفیت.
یعنی واسه اونایی که میخوان از VR استفاده کنن و TV 4K دارن چیز خوبیه .

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
هورایزون مثل همیشه شاکار بود. گیرز خب انصافا از اون نمایشای اولش صدها بار بهتر شده. هیلو وارز2 هم خیلی خوب بود.
ولی من یه آی پی جدید می خواستم. ضمنا هنوز هم این انحصاری بودن جذابیت داره. این همه ورژن از یه کنسول هم گیج میکنه آدم رو. من که آخرم نفهمیدم چرا باید این جدیدا معرفی میشدن. مثل این میمونه که شما یه بازی بین نسلی داشته باشی. طبیعتا روی نسل جدید بهتر هست دیگه
7.25/10

• Like
Reactions: LeBron James 6

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
واقعا کل کنفرانس همین بود؟
سوپرایزی، بازی جدیدی، چیزی؟؟؟!!

داشت، لو رفته بود! Horizon 3 و DR4 مثلا. منتها همه میدونستیم. حتی برنامه کنفرانس هم لو رفته بود و مشخص بود الان چی میاد معرفی میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
کنفرانس سورپرایز نداشت، اما همه چی عالی ترین حد خودش بود.
حتما که نباید سورپرایز داشته باشه مراسم.اینهمه بازی رو زمین مونده بود، بازی جدید دیگه خیلی زور داشت واقعا.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
انصافا این هوایزن 3 یه چیزی میشه ماورای تصور ، واقعا عالی بود عالییی ، امیدوارم اسلیم این وان بیاد زود بخرم کنسولو قیمتشم بالا نباشه : (
گرز 4 هم خیلی فان و باحاله . اما هورایزن 3 یه چیزی فرای تصورم بود D :

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
کنفرانس خیلی عالی ای بود هیجان انگیز با ضرب بالا ولی بازهم میگم این نسل داره از نبود خلاقیت تو بازی ها رنج میبره! 90 درصد بازی ها ادامه بازی های قبلی. چیزی که حتی most powerful console ever هم نمیتونه درستش کنه ... ولی خوشبینم :D.

• Like
Reactions: Mr. Children

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خب اینا اگه خیلی وقته رو این پروژه کار میکنن برای چی کنسول مشکل داری مثل ps4 یا x1 عرضه میکنن؟همین قدرت رو نمیتونستن بزارن برای کنسولای الان؟
هیچ بهونه ای نداره واقعا!کم کاری خودشونو ما بدبختا باید جواب بدیم با دوباره پول دادنی که تضمین نیست فردا دوباره سخت افزار جدید معرفی کنن

• Like
Reactions: LeBron James 6

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
نمایش هورایزن بی نظیر بود، من هنوز تو شوک هستم :D Gears هم عالی بود، همین طور Sea of Thieves. ولی خب سورپرایز بازی واقعا کم داشت، امیدوار بودم یه چیز خفن معرفی کنن. ولی آخرش با اون 6 ترا فلاپس جبران کردن :smile: اگه قیمت مناسبی داشته باشه عالیه. راستی قیمت اسلیم هم خیلی خوبه، 300 دلار :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازیها 6/10 ، کنسول 10/10 .
دومی به اولی میچربه مسئله اینجاست به همه ی بازیهاش انگ EXCLUSIVE میچسبوند پشت بندش W10 میومد . هایپ کنفرانس با اینکه مشخص بودو کنسول برد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر