نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
لعنت بهشون ک این نسل رو کردن 3 سال در اصل و دارن کنسول جدید میدن من شخصا گرافیک گیرز 4 رو کنسول one s ببینم خیلی فرق کنه با one خو حالم بهم میخوره دیگه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
کنفرانس سوپرایزی نداشت اسکورپیو هم احتمالش میرفت باشه!نسل واقعا مسخره ای شده میمردن همینارو اول عرضه کنن؟
نمایش recore و sb که جالب نبود اصلا!geow4 و هورایزن 3 فوق العاده بودن!گوینت ویچر هم که با تاخیر برای ps4 میاد و خیلی جذاب بود.کنفرانس خیلی خوبی نسبت به پارسال بود با اینکه همه چی لو رفته بود نمایشها جذاب بود

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,922
نام
مهراد
واقعا کنفرانس دهن پر کن و عالی بود مخصوصا برای PC گیمر ها که براشون حسابی بازی معرفی شد و قابلیت کراس بای و قابلیت های XLive هم بسیار عالی بود. از مشخصات کنسول جدید هم بسیار شگفت زده شدم. امیدوارم قیمت کنسول جدید هم خوب باشه Monster میتونه لقب این ابر کنسول باشه ... دمت گرم مایکرو و عمو فیل

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خب کنفرانس برای من و احتمالا برای همه pc گیمرها خوب بود . خیلی بهتر از کنفرانس های دیشب بود .

ایکس باکس جدید هم لازم نیست بخرن . ایکس باکس جدید هم 2017 میاد ولی ایکس باکس وان هم هست و بازی ها برای هر دو عرضه میشن .

باید منتظر موند و دید در اینده از ps4k چه اخباری منتشر میشه . در کل با توجه به قیمت بالا فک نکنم اندازه کنسول های فعلی فروش بکنن

• Like
Reactions: NO ps3

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که خیلی با کنفرانس حال نکردم بالای ۸۰ درصد بازی هایی که نشون دادند توی ای تری پارسال هم نشون داده بودن چیز جدیدی نبود.dr4 هم فکر کنم انحصاری نبود اخه اولش ننوشت انحصاری حالا مطمئن نیستم.برای من بهترین جای کنفرانس گیم پلی گیرز ۴ بود که واقعا فوق العاده بود.دیگه رسما ایکس باکس و پی سی گیمینگ هم یکی شدند

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
گفت 6 ترافلاپس قدرت داره و 4k با فریمریت 60 بازیها رو می تونه اجرا کنه. تعطیلات 2017 هم میاد... فقط قیمت رو نگفت.
خب این اطلاعات رو که همه میدونستن:D اصلا معرفیش ی جوری بود به نظرم باید وقت بیشتری برای اطلاعات بیشتر روش میزاشتن !:D

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خب الان از معرفي كنسولاي دوباره چه واسه سوني چه واسه ماكرو هر چقدرم قوي باشن خوشحالين؟! :|
مسخره ترين كار ممكنه اين كار
فرض كن نسخه ي اسليم هم معرفي كني بعد مثلا Neo يا scorpio با فلان قدر قدرت شاخ تر! :|
مارو گير اوردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر