نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به نظر من کنفرانس با Red Dead 3 شروع میشه و با Half Life 3 هم به پایان میرسه، وسط کنفرانس هم Halo RPG معرفی میشه که کارگردانش کیسی هادسن هست.
چیزی زدی ؟ :D

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
به نظر من کنفرانس با Red Dead 3 شروع میشه و با Half Life 3 هم به پایان میرسه، وسط کنفرانس هم Halo RPG معرفی میشه که کارگردانش کیسی هادسن هست.
آره همينطور اعلام ميشه كه مايكروسافت Naughty dog رو خريده و Crash Bandicoot هم انحصاري X1 خواهد بود

• Like
Reactions: xbla69

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظر من بعد از یک تیزر کلی از بازیهای امسال که عرضه میشند بعد فرگوسن میاد روی سن و کنترلر رو دستش میگیره و یک گیمپلی خفن از گیرز 4 میبینیم که حجت رو تموم میکنه
بعد از این یک گیمپلی درست درمون یا از recore و یا از بازی Rare میبینیم (البته هر کدوم امسال عرضه بشند)
دوباره بر میگردیم به گیرز یک نمایش کوچیک از مولتی پلیر میبینیم
بعد از این میریم سراغ یکی دوتا بازی مولتی پلتفرم مثل بتفیلد 1 و deus ex
حالا نوبت ترن10 عزیز هست و معرفی FH3 و یک نمایش تو صحرای های شنی :D
بعد از این نوبت Id box میرسه معرفی یکی چنتا بازی ایندی خوشگل مشگل تاریخ عرضه اینساید و کاپ هد مشخص میشه (امیدوارم تو تابستون باشه که تا عید تخفیف خوب بخوره )
اینجاست که فیل دوباره بر میگرده روی سن با اون ژستیکه همیشه استین هاشو میزنه بالا و سینه سپر صداشو بم میکنه درباره اکوسیستم و ایناها صحبت میکنه و اکس باکس اسلیم رو با یک قیمت نازل معرفی میکنه ! و یکهو سوپرایز میکنه میگه تمام بازیهای Xbox از این پس از موس و کیبورد پشتیبانی میکنند تمام بازی ها قابلیت کراس پلی دارند با ویندوز10 !!!
حالا یکم مراسم باید خفن تر بشه معرفی رد دد بعدی رو داریم :D نسخه قبلی هم با بکوارد به صورت رایگان برای تمامی به ها دردسترس هست :D
یک نمایش دیوانه وار از گیمپلی اسکیل باند
پشت سرش بدون معطلی میریم سراغ هیلو وارز دو که دارند روی اکس باکس با کیبورد بازی میکنن :D
سوپرایز اخر هم بانی راس میاد روی سن که میخواد هیلو بعدی رو معرفی کنه پاش از لبه سکو سر میخوره میافته مغزش کف سالن پخش میشه :|
در نهایت SO 2 و Battletoads و Age of empires بعدی پشت بند هم معرفی میشند :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ماکان بدو زمینه های LSD اینطرف خیلی محیاست!
:)) تا تنور داغه شعبه و بزن :D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
این همه داستان بافتین از Age of empires هیچی نگفتین :D
آقا منم اون واگن آخری اگه خالیه جام بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,594
نام
Mehrdad
من از کنفرانس مایکروسافت یک age of mythology جدید می خوام. این بازی به تنهایی می تونه کار یک کنسول را در سرگرم کردن انجام بده.

• Like
Reactions: worm

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
XONE اسلیم یا بین نسلی هم با قیمت مناسب معرفی بشه حسابی سر صدا میکنه. مخصوصا اگه شایعات درست باشن و سخت افزارش اینقدر بهتر باشه. در این حد که راحتی میتونه در نیمه دوم PS4K رو بگیره.
اکس باکس اسکورپیو اگر همون چیزی باشه که میگن در مقایسه با XB1 کاملا نسل بعدی حساب میشه. 4 برابر قدرت 1.3tf vs 6tf. با هیچ معیاری بینابینی یا میان نسلی نیست :D.

بهترین سیاست ماکرو تا الان Cross-Buy و Cross-Play بوده و هست امیدوارم با همین فرمون جلو بره.

Crackdown 3 و Scalebound م 2017 میان به عنوان لانچ تایتل اسکورپیو.

Halo ODST جدید معرفی میشه "اول شخص/مخفی کاری/ماجراجویی" Coop ـخور ملس، ماموریتها در مناطق مختلف مثل Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands. ماموریت های خارج از برنامه مثل اکتشاف-شناسایی-مارک کردن منابع-استخراج دیتا از پایگاهای قدیمی و .... .

پ.ن. تمام توقع من از 343i-ماکروسافت همینه. واسه یه مدت هیلو شماره دار رو فراموش کنن. فرنچایزی که میانگین زیر 90 نداشت، کنسول سیلر بود داره تخریب میشه.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,520
نام
محمد
امیدوارم یه خبری از Inside بشه، از سال 2014 که معرفی شد دیگه هیچی ازش نشون ندادن. Below باز چند تا تریلر جدید داشته ولی اینم باید زودتر عرضه بشه. سلطان ایندی های عالم (!) یعنی Cuphead هم امیدوارم تاریخ عرضه ـش مشخص بشه :D

خداییش یکی بگه این بازی دارای یکی از بهترین گرافیک های هنری تمام تاریخ هست، اصلا بیراه نگفته :D

Cuphead_E3_06-1024x576.jpg

pic01.jpg

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
خوب خوب خوب :Thinking:
کنفرانس با یه تیزر خفن مثل سال قبل شروع یمشه و بازی های مهم رو توش نشون می دن :Closedeyes:
خوب از اینجا به بعد کنفرانس به صورت رسمی آغاز میشه و فیل میاد سخن میرونه و تشکر می کنه از ملت که تا اینجا بh xbox بودن :ninja: و بعدش می گه please witness da real mvp گاو4 و یه نمایش خیلی خفن از گیرز رو خواهیم دید که چشم ها رو تا 24 ساعت بعد اc دیدنش از حدقه بیرون نگه می داره :Shocked: بعد نوبت میرسه به فورتزا که اول کچل خودمون میاد و آخرین دی ال سی FM6 رو معرفی می کنه و می گه از همین الان به صورت رایگان دانلودش کنید :hide: و بعدش خیر مقدم عرض می کنه به رلف فولتون و حاجیمون میاد با اون لهجه خعفنش FH3 رو معرفی می کنه، رو تریلر مثل مال FH2 یه موزیک خفن گذاشتن باز و ملت به خاطرش فوج فوج به ویدئوی موزیک روی یوتیوب هجوم می برن و ابراز وجود می کنن :hide: بعدش نوبتی هم باشه نوبت یکی دو تا بازی مالتی پلتفرمه که اول بتلفیلد 1 (:eek:) رو نشون می دن که وسطش یا باطری دسته تموم میشه یا اون چیزی که دارن روش اجرا می کنن منفجر میشه و 5 6 دیقه همینجوری هدر می ره، بعد این که با هزار تا سلام و صلوات Bf1 تموم شد :Worthy: نوبت دیوث ایکس می رسه که اینم یه نمایش پشم ریزان خواهد داشت و دی ال سی های بازی یک ماه انحصاری ایک بوکس خواهند بود :yes: بعد نوبت به اولین مگاتون کنفرانس می رسه، بعله درست حدس نزدید، پیتر مولینو میاد رو سن با نشون دادن عدد 4 :Scare: درست حدس زدید اینبار، فیبل 4 :Neutral: رو معرفی می کنه و می گه I'm back bi*ches البته بعد 7 ماه بازی کنسل میشه پس زیاد دلتون رو خوش نکنید :Crying1: خوب بعدش نوبت می رسه به دومین مگاتون کنفرانس که تو الین حدستون حدس زدید، بله Read Dead 3 معرفی میشه و از گوشه کنار سالن صدای پاره شدن پیرهن و خشتک شنیده میشه حین نمایش بازی :yes: بعد نمایش RD3 فیل دوباره میاد رو صحنه و دوباره سخن رانی می کنه و تشکر می کنه از کسانی که تا به حال به Xbox وفادار بودن :love: و یهو Xbox one Slim رو از تو جیبش در میاره می گه look at this, now call xbox one VCR و می گه که با 249 دلار می تونید از همین امروز بخریدش :Closedeyes: بعدش که اینو گفت یه کنسول دیگه هم از پشتش که تو شلوارش قایم کرده بوده رو در میاره می گه and this is the most powerful console in the mankind's history و دو سه تا تیکه به پی سی گیمینگ و استیم و مخصوصا سونی از این به بعد مفلوک :Hurted1: می ندازه و قیمتش هم 349 دلار اعلام می کنه تاریخ عرضش رو نمی گه اما و موکولش می کنه به گیمزکام و اعلام می کنه که تا آخر عمر این کنسول جدیده از xbox one هم پشتیبانی میشه و همه بازیاش برا وان هم میاد :Lovestruck: از اون ته سالن صدا بزن بزن و دعوا میاد و بعضی ها شعار می دن :no: فیل هم همه رو به آرامش دعوت یم کنه و ازشون می خواد برای اولین بار گیم پلی recore رو ببینن، گیم پلی بازی به حدی خفنه که کسی که داری بازی می کنه از شدت خفن بوده پاهاش سست میشه :Camera: بعد ریکور نوبت می رسه به crackdown 3 و نمایش قدرت cloud و یه نمایش سوپر خفن می بینیم اینبار که بعد 10 دیقه چیزی از اون شهر نمونده :Headband: خوب نوبت 4 امین مگاتون کنرانس میرسه، بله کوجیما میاد رو سن و می گه fack sony, my game will be a xbox exclusive(با لهجه لطیفش :love:) و باز صدا بزن بزن و حتی تیر اندازی میاد :Hurted: بعد از این دان متریک :Shocked: میاد و به صورت رسمی از دوست دارای xbox عذرخواهی می کنه و طلب حلالیت می کنه :Crying1: و به سبک ژاپنی می خواد هاراکیری کنه که جلوشو می گرن و گریه کنان می برنش بیرون :crying: خوب نوبت می رسه به کامیا و یک نمایش خفن از SB اینبار رو کنسول جدیده می بینیم که گرافیکش با اون اولی که نشون دادن زمین تا آسمون فرق می کنه و چشما ها از حدقه بیرون موندنشون 24 ساعت تمدید میشه :Shocked: خوب نوبت رسید به ارضای عشاق سبک استراتژی و با نوشته Xbox
emoji-heart.png
Strategy به استقبال گیم پلی halo Wars 2 می ریم بعد هیلو وارز هم AoE4 معرفی میشه :Dancing::Camera: دیگه کم کم کنفرانس داره تموم می شه و فیل خداحافظی می کنه و می گه بعد خداحافظی من کنفرانس مال Rare هستش :Surrender: خوب نوبت به Rare می رسه و اول یه نمایش گیم پلی فوق تخیلی از Sea of theives می بینم بعد پشت سرش فوری Battletoads جدید با یه تریلر سینماتیک معرفی میشه (شایعه میشه که سبک بازی RPG هستش :eek:) بعد اون هم کیلر اینستینکت و مخلفاتش. بعد اون خانوم خوش صدائه:Blushing: تشکر می کنه از ملت و به پایان رسید این دفتر :Crying1:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,520
نام
محمد
من هم پیش بینی واقعی خودم رو از کنفرانس بزارم :D

اولش که با Red Dead 3 شروع میشه، اصلا رد خور نداره این قضیه :D
بعدش هم گیم پلی Gears 4 رو نشون میدن.
اونوقت بانی راس میاد رو سن و یه تریلر از Halo Wars 2 پخش میشه، بعدش هم کیسی هادسن رو صدا میزنه تا Halo RPG رو معرفی کنه!
نوبت نمایش Sea of Thieves میشه و بعد از نمایش بازی یهو Conker و Banjo و Blinx و Battletoads پشت سر هم معرفی میشن.
بعد از اون دن گرینوالت میاد و بعد از معرفی Forza Horiozon 3 میگه ما یه سورپرایز خفن دیگه هم داریم و اون چیزی نیست Project Gotham Racing 5 که توسط Codemasters ساخته میشه.
این بازی ها رو که نشون دادن فیل اسپنسر میاد رو سن و شروع میکنه به تشکر کردن از ملت (!) بعدش میگه شرمنده من جایی بودم و الان به جاش چند تا استراتژی خفن معرفی میکنم تا تلافی کار در بیاد! همون طور که حدس زدید Age of Empires و Age of Mythology و Rise of Nation معرفی میشن، تهش هم WarCraft 4 رو نشون میدن تا سالن بترکه.
در حالیکه حضار کف از دهانشون سرازیر هست نوبت نمایش ReCore میشه و بعدش هم Scalebound و Crackdown 3 نشون داده میشه.
فیل اسپنسر بر می گرده و میگه یه سورپرایز دیگه براتون دارم و Knights of Old Republic III رو نشون میدن و در حالیکه تماشاگرها در حال گریه کردن هستن یه تریلر هم از Jade Empire II پخش میشه تا ملت سکته کنن.
یه تبلیغ از بازی های Indie پخش میشه تا نفسی تازه کنن و منتظر سورپرایزهای آخر کنفرانس بمونن.
رییس Square میاد و علاوه بر معرفی Tomb Raider جدید، 5-4 تا JRPG درپیت انحصاری معرفی میکنه!
گیب تپله میاد رو سن و میگه شرمنده که اینقدر تنبل هستیم و برای خوشحالی شما عزیزان دهن هر چی 3 هست رو میخوایم سرویس کنیم! فلذا Portal 3 و Left 4 Dead 3 رو معرفی میکنه.
در انتها هم فیل اسپنسر میاد و تشکر میکنه و میگه امیدوار حال کرده باشید ولی خبر نداره همه عزیزان سکته رو زدن و کسی تو سالن زنده نمونده، ولی وقتی داره از سن خارج میشه، یهو گیب میاد پشت سرش میزنه و میگه شرمنده یه بازی دیگه یادم رفت و Half Life 3 هم معرفی میشه و کنفرانس به اتمام میرسه.

خارج از شوخی امیدوارم تا آخر نسل از این بازی هایی که Bold کردم و هنوز معرفی نشدن، حداقل یه دونه نسخه معرفی و عرضه بشه :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
خارج از شوخی امیدوارم تا آخر نسل از این بازی هایی که Bold کردم و هنوز معرفی نشدن، حداقل یه دونه نسخه معرفی و عرضه بشه :D
تا اخرین این نسل یه سال دیگه بیشتر نمونده، ظاهراً :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,520
نام
محمد
تا اخرین این نسل یه سال دیگه بیشتر نمونده، ظاهراً :D
همون کنسول های بین نسلی رو هم حساب کردم :D البته اگه یهو قیمتشون 600 دلار نباشه و رسما بشن نسل بعد.
محمد مارو سر کار گذاشتی ؟ :|
من کل خواسته هام از کنفرانس ها تا 5 سال آینده رو یه جا گفتم :D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر