MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید

ریدم که میکنید میره یه صفحه دیگه اونجا هم روی confirm..... میزنید کد و برای ایمیلتون ارسال میشه ارسال میکنه.....
این احتمالم هست که ایمیل و اشتباه دادید که خدا کنه نباشه :D

منم دقیقا همین کارو میکنم ولی چیزی نمیاد تو ایمیلم! نه ایمیلم هم درسته.
همون لحظه کد میاد تو ایمیلمون یا طول میکشه؟
قبلا ی 100 گرفتم اینطوری نبود همونجا کد رو میداد!

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
منم دقیقا همین کارو میکنم ولی چیزی نمیاد تو ایمیلم! نه ایمیلم هم درسته.
همون لحظه کد میاد تو ایمیلمون یا طول میکشه؟
قبلا ی 100 گرفتم اینطوری نبود همونجا کد رو میداد!
واسه من که همون لحضه اومد.....
منم صدتا گرفتم.....

parsaskyrim

کاربر سایت
May 19, 2012
24
سلام دوستان .
من چند روز پیش با مرورگر گوگل کروم توی این سایت عضو شدم .
الان با اینترنت اکسپلورر میرم اون تولبار بینگ نمیاد که نصبش کنم .
الان باید کجا برم که بتونم این تولبار رو نصب کنم ؟؟

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
بزارید اوکی شیم !
اگه وی چیز ان ندارید از شیلتر شکم(:d)
Download fg730p.rar
استفاده کنید
در زمان :
کردیت گرفتن با سرچ ...
خرید با استفاده از کردیت...
فعال کردن اکانت ...
نیاز هست
در موقع خرید محصوا رو انتخاب می کنیم
سپس redeem
بعدش confirm ...
و همونطور با *** یا شیلتر شکمتون
وارد hotmail.com
میشین و here your....

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من هنوز نمیتونم پروفایل لایو بسازم اگه بشه بهم بگید
شما زمانی که Join Reward که می زنی وارد صفحه LIVE میشه ،به دوبخش تقسیم شده سمت راست برای log-in است و سمت چپ برای ساخت اکانت لایو شما وارد سمت چپ شو و اطلاعات را بده و هر email :ه میخوای را هم بدی برات یک میل میاد به همان email :ه دادی اینجا باید شیلترشکم یا چیز پی ان را بزنی بعد اون لینکی که توی mail است را کلیک کنی بعدش خودش تو را Join می کنه.و باقی داستان.اگر ارور location داد از همان شیلتر شکم که بالا دوستان قرار دادن استفاده کن.
موفق باشید.

DirecX

کاربر سایت
Aug 21, 2012
2
دوستان سلام.

من چند تا اکانت ساختم حالا امتیازشون به بیشتر از 150 رسیده و میخام به پوینت تبدیلشون کنم ولی هر چی میزنم هی توی اون قسمتی که واسه پیگیری درخواست گذاشته میزنه cancelled با چیز پی ان امریکا هم وصل میشم؟با دوتا اکانت اولم مشکلی نبود و complate زد ولی واسه بقیه ... .
به علاوه من حدود 30 تا اکانت ساختم بعد سه روز واسه 27 تاش این پیغام اومد که "ما اکانت بینگ ریواردز شما رو بستیم چون احتمالا یکی از قوانین ما رو نقض کردید"!
لطفا راهنمایی کنید دوستان.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان سلام.

من چند تا اکانت ساختم حالا امتیازشون به بیشتر از 150 رسیده و میخام به پوینت تبدیلشون کنم ولی هر چی میزنم هی توی اون قسمتی که واسه پیگیری درخواست گذاشته میزنه cancelled با چیز پی ان امریکا هم وصل میشم؟با دوتا اکانت اولم مشکلی نبود و complate زد ولی واسه بقیه ... .
به علاوه من حدود 30 تا اکانت ساختم بعد سه روز واسه 27 تاش این پیغام اومد که "ما اکانت بینگ ریواردز شما رو بستیم چون احتمالا یکی از قوانین ما رو نقض کردید"!
لطفا راهنمایی کنید دوستان.
خوب معلومه با یک IP وصل شدی اونم همه را بسته که دیگه از این کارا نکنی.بیشتر از 2 تا اکانت با یک IP را می بنده اونم اگر پشت سره هم وصل بشی.کاری نمی توانی بکنی .من 3 تا اکانت داشتم که یکیش را بست زمانی که براشون میل زدم همین جواب را دادن بهم که بهت گفتم استفاده از یک IP برای بیش از دو اکانت.

DirecX

کاربر سایت
Aug 21, 2012
2
خوب معلومه با یک IP وصل شدی اونم همه را بسته که دیگه از این کارا نکنی.بیشتر از 2 تا اکانت با یک IP را می بنده اونم اگر پشت سره هم وصل بشی.کاری نمی توانی بکنی .من 3 تا اکانت داشتم که یکیش را بست زمانی که براشون میل زدم همین جواب را دادن بهم که بهت گفتم استفاده از یک IP برای بیش از دو اکانت.

ممنون.

خاک برسر مایکروسافت!خوب شاید توی یه خونه چند نفر با هم زندگی کنن و چند تا اکانت جدا داشته باشن!

اما اون اکانت هایی که الان سالم دارم و ازشون امتیاز گرفتم چی؟
چرا اونها رو پوینت نمیده؟

rogersniper

کاربر سایت
Sep 15, 2011
15
سلام دوستان . یه سوال جالب و آموزنده !!!
gamescore پروفایلی که باهاش به live وصلمو میشه یه microsoft point تبدیل کرد ؟ اگه میشه چجوریاست ؟؟؟
اگه نمیشه من چجوری point باید بگیرم ؟؟
دمتون گرم !!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دوستان . یه سوال جالب و آموزنده !!!
gamescore پروفایلی که باهاش به live وصلمو میشه یه microsoft point تبدیل کرد ؟ اگه میشه چجوریاست ؟؟؟
اگه نمیشه من چجوری point باید بگیرم ؟؟
دمتون گرم !!

نه نمیشه.
یا می خری یا از بینگ به روشی که در صفحه اول http://forum.bazicenter.com/thread60454/ گفته شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر