MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
بچه ها من اون 10 تا سرچشو نمی دونم چه جوریه باید تو سرچ کردن یه چیز هایی رو رعایت کنیم ؟ چجوریه اخه من یدونه از 10 تا رو گرفتم ولی یادم نمیاد چجوری گرفتم باید کلمات خاصی رو سرچ کرد جواب بدید لطفا؟ من از بینگ استفاده می کنم.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بچه ها من اون 10 تا سرچشو نمی دونم چه جوریه باید تو سرچ کردن یه چیز هایی رو رعایت کنیم ؟ چجوریه اخه من یدونه از 10 تا رو گرفتم ولی یادم نمیاد چجوری گرفتم باید کلمات خاصی رو سرچ کرد جواب بدید لطفا؟ من از بینگ استفاده می کنم.

شما برو تو قسمت image search و بعدش اینو بزن:mountainsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss که عکسی نمی اره و میگه چیزی پیدا نشد.حالا شروع کن به پاک کردن s ها و هر کدوم رو که پاک کردی بزن search کنه و این روند رو ادامه بده .... البته هدف از اینکه این کلمه بی معناست اینه که زود search اش تموم شه.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
داداش بستگی به وقت عزیز و امتحانات دانشگاه داره ولی حداقل 1000 point

خوب اخه هر روز تهش بتونی 10 تا credit جمع کنی (بعد از اون اولش که حدود 70 تا credit میشه جمع کرد)بعدش چیکار میکنی؟ از طریق refer a friend میری؟ یا تعدد acount ها که الان هنگام محصول دهی شون رسیده؟(به 125 رسیدن). حالا روزی 1000تا نشد نشد ما به 100 تا در روز هم راضی ایم.

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
بچه ها کمک من ویندوزم رو عوض کردم پریده انگار، 70 تا گرفته بودم الان دوباره سیگن این میکنم میگه باید دوباره بسازی چیکار کنم دیگه نمیاد؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بچه ها کمک من ویندوزم رو عوض کردم پریده انگار، 70 تا گرفته بودم الان دوباره سیگن این میکنم میگه باید دوباره بسازی چیکار کنم دیگه نمیاد؟

چه غصه ای داری خوب دوباره بساز و اولش که خوب می تونی credit جمع کنی(حدود 20 تا که اولش میده و حدود 40 تا هم که می تونی همون اول بگیری.بعدشم 20 تا search می زنی و درکل در همون روز اول 70 تا بدست می اری.)

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
آقا تو رو خدا یه مسلمون بیاد یا یه چیز پی ان بزاره . . . یا یه راهنمایی کلی و درست و دقیق بکنه که بقیه چیکار کنن . .. . الان چند وقته از زدن این تاپیک گذشته . . . ثواب داره به خدا .^:)^
اگه هنوز همچین قضیه ای وجود داره یه نفر بیاد یه راهنمایی کامل و به روز بکنه . . .

خود من همین امروز با *****شکنم آ پی رو به آمریکا تغییر دادم وو رفتم واسه ثبت نام . تا آخرای ثبت نام خوب جلو رفتم ولی بعد قبول کردن قوانین این ارور اومد .

Unable to complete your request.

This program is not available in
your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support

. اگه کسی میدونه مشکل دقیقا از کجاست یه راهنمایی کنه . کل تاپیک رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد .

ولی خواهش میکنم کسی که میتونه یه بار از اول یه راهنمایی کامل بزاره .

خیلی ممنون

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آقا تو رو خدا یه مسلمون بیاد یا یه چیز پی ان بزاره . . . یا یه راهنمایی کلی و درست و دقیق بکنه که بقیه چیکار کنن . .. . الان چند وقته از زدن این تاپیک گذشته . . . ثواب داره به خدا .^:)^
اگه هنوز همچین قضیه ای وجود داره یه نفر بیاد یه راهنمایی کامل و به روز بکنه . . .

خود من همین امروز با *****شکنم آ پی رو به آمریکا تغییر دادم وو رفتم واسه ثبت نام . تا آخرای ثبت نام خوب جلو رفتم ولی بعد قبول کردن قوانین این ارور اومد .

Unable to complete your request.

This program is not available in
your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support

. اگه کسی میدونه مشکل دقیقا از کجاست یه راهنمایی کنه . کل تاپیک رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد .

ولی خواهش میکنم کسی که میتونه یه بار از اول یه راهنمایی کامل بزاره .

خیلی ممنون

با سلام
کاری که من کردم این بود که به یکی که تو خارجه گفتم که user pass منو از اونجا بزنه که account تو bing فعال شه . بعدش از همینجا پی اش رو می گیرم.میگن که از ایران نمی شه و باید از v p n وی پی ان آمریکا استفاده کنی ولی اگه در خارج فامیلی آشنایی داری به ایشون بگو که بزنن و فعال شه و بعدش عادی...
حالا ثواب بردم؟؟؟

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
با سلام
کاری که من کردم این بود که به یکی که تو خارجه گفتم که user pass منو از اونجا بزنه که account تو bing فعال شه . بعدش از همینجا پی اش رو می گیرم.میگن که از ایران نمی شه و باید از v p n وی پی ان آمریکا استفاده کنی ولی اگه در خارج فامیلی آشنایی داری به ایشون بگو که بزنن و فعال شه و بعدش عادی...
حالا ثواب بردم؟؟؟

آره . دستت درد نکنه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر