MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

LiVeRp0oL

کاربر سایت
Dec 24, 2010
11
نام
جابر
من از این طریق 100MP گرفتم ولی الان نمی دونم چطوری ازش استفده کنم و چه کارهایی می تونم با این امتیاز انجام بدم یکی راهنمایی کنه لطفاً

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
یک روش دیگه:
فقط کافیه برین سایت microsoft که توضیحاتی درباره ی rewards داده . فکر کنم تو سایتش برین بقیه اش رو بتونین انجام بدین . آخرش هم تو email تون یک کد برای point می فرسته. البته فقط 160 تا.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
همون روش بینگ عالیه خودم تا حال 1700 تا باهاش در آوردم!800 تاش رو خرج کردم 900 تاش مونده!فقط باید چند تا اکانت داشته باشی تا به صرفه و گر نه زمان زیادی میبره من الان 7 تا اکانت دارم!
اگه خواستی بهت اون هایی که بدست آوردم رو بفروشم( این قسمت رو شوخی کردم)!

Ali Const4ntin

کاربر سایت
May 14, 2011
134
نام
λŁΙ
یک نکته ذکر کنم من تا حالا 4 تا 100MS (یعنی 400 Points) از این سایت گرفتم و کار میکنه....
این تاپیک تکراریه قبلا یکی این تاپیک رو زده بود.l-)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
سوال:در فرایند bing بعد از انجام کارها می زنه که در منطقه شما قابل اجرا نیست.حالا سوال اینجاست که اگه من با وی پی ان برم اونوقت جای این حرف چیکار میکنه ؟یعنی دیگه point ها رو میریزه یا اینکه باز هم باید کاری انجام بشه؟اینو پرسیدم چونکه می خواستم به یکی که در خارجه بگم که این فرایند رو بره:
1-www.bing.com/rewards
2-join bing rewards
3-i accept
4-زدن user و pass
5- تموم
این الان درسته؟قبلا هم رفتم تو email و فعالش کردم.

Ramtin_07

کاربر سایت
May 9, 2011
22
سلام دوست عزیز
ببینید برای بدست اورد پوینت ها فقط داشتن اکانت کافی نیست . ولی پیش نیازش داشتن اکانته
شما وقتی وارد اکانتتون میشید باید روزی ۲۰ تا عبارت رو در موتور جستجو گر بینگ سرچ کنید تا ۱۰ تا جایزه بینگ بگیرید و یکسری کار دیگه که خودش بهتون پیشنهاد میکنه .
روزی تقریبا ۱۰ تا ۱۲ تا جایزه بینگ میتونید بگیرید که وقتی به ۱۲۵ جایزه در بینگ رسید ۱۰۰ تا پوینت مایکرو میتونید سفارش بدید و بلافاصله به ایمیلتون میفرسته .
ولی همونطور که دوستان گفتند با یک اکانت نمیصرفه بهتره چند تا اکانت داشته باشید :)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دوست عزیز
ببینید برای بدست اورد پوینت ها فقط داشتن اکانت کافی نیست . ولی پیش نیازش داشتن اکانته
شما وقتی وارد اکانتتون میشید باید روزی ۲۰ تا عبارت رو در موتور جستجو گر بینگ سرچ کنید تا ۱۰ تا جایزه بینگ بگیرید و یکسری کار دیگه که خودش بهتون پیشنهاد میکنه .
روزی تقریبا ۱۰ تا ۱۲ تا جایزه بینگ میتونید بگیرید که وقتی به ۱۲۵ جایزه در بینگ رسید ۱۰۰ تا پوینت مایکرو میتونید سفارش بدید و بلافاصله به ایمیلتون میفرسته .
ولی همونطور که دوستان گفتند با یک اکانت نمیصرفه بهتره چند تا اکانت داشته باشید :)

مرسی.حالا با عضو شدن به من point نمیده؟یعنی تازه می بره تو جایی که هی باید search کنم؟مقدار اولیه ای نداره؟

behdad_judo

کاربر سایت
Mar 16, 2009
88
نام
بهداد
چرا 250 امتیاز اون اول بهت میده...
فکر کنم...
اغا جون عزیزتون مارو هم راهنمایی کنید که بتونیم این جایزه ها رو نقدش کنیم.
هرچی میزنم که مایکروسافت پوینت بده آدرس و شامره تلفن و زیپ کد و از این ات اشغالا میخواد.
بخدا مردیم از کف چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اغا جون عزیزتون مارو هم راهنمایی کنید که بتونیم این جایزه ها رو نقدش کنیم.
هرچی میزنم که مایکروسافت پوینت بده آدرس و شامره تلفن و زیپ کد و از این ات اشغالا میخواد.
بخدا مردیم از کف چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

در اولش که با acount live ات رفتی تو بعدش هم رفتی تو email و اونو فعال کردی و بعدش هم رفتی تو و sign in شدی و بعدش هم تونستی 125 credit جمع کنی و بعدش هم می ری قسمت redeem حالا میری مثلا شهرو میزنی new york شماره تلفن رو هم فقط عدد توش بریز. zip هم یک چیزی مثل(10001 یا 1001 )بزنو برو.اگه می خوای بسازی(یعنی علاوه بر اونی که در live داری) اگه کشور رو ایرن بزنی دیگه zip code نمی خواد شماره رو هم اونطوری که یادمه فقط عدد پر کردم.
حالا تو account هم برو قسمت discover و با کلیک کردن رو link هایی که زیرش زده earnd ... credit هم بزن و وقتی صفحه رو آورد بهت به تعداد ... credit میده. هر روز هم 20 بار قسمت search image برو وsearch کن تا 10 تا بگیری(بیشتر نمیده.).
در ضمن باید برای فعال شدن acount ات از وی پی ان استفاده کنی.
در ضمن اولش فک کنم 250 تا نده(یعنی من که الان acount دارم چیزی نداده.)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر