MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
همون روز 400 تا پوینت هر 10 تا اکانت رو برام فرستادند. قبلا هم 5 تا اکانت درست کرده بودم که پوینت اونا رو هم همون روزی که سفارش دادم برام فرستادند. اگه در استفاده از IP و اسم و آدرس آمریکایی سوتی ندی هیچ مشکلی پیش نمیاد.
ولی الان آدم پیر میشه تا امتیاز جمع کنه چون قبلا که اکانت باز می کردی 250 امتیاز میداد ولی الان فقط 20 امتیاز می ده. کلی طول میکشه تا به 500 برسه.
من که هرچی DLC میخواستم خریدم, دیگه بی خیالش شدم. :d

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman
https://ssl.bing.com/rewards/redeem/product/detail/2044913

Xbox LIVE 1 Month Gold Membership

999 credits
HOT DEAL! Now 500 credits!
Offer valid 10/3/2011 - 10/9/2011

3 روز دیگه دوباره می شه 999 credits !

اگه الان من اینو بگیرم، کی برام فعالش می کنه؟ (من عید یا تابستون می خوامش. الان نمی خوام!!)

آخرین ویرایش:

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان من تو همون سایتی که تو پست اول داده شده میرم تو و join bing reward را میزنم و در صفحه بعد i accept را میزنم و ازم میخواد که اگه windows live id دارم بزنم و اگرم نه بسازم که من همون ایمیلی که برای xbox live داده بودم میزنم با پسوردشو و بعد یه پیغامی میاد که من coninue را میزنم بعد میره تو و میگه داره account ساخته میشه و یه خطی هم هست که بالای نوشته تکون میخوره و بعد از چند ثانیه این پیغام میاد

Unable to complete your request.
This program is not available in your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support.

Message 8210

دلیلش چیه و من باید چه کار کنم ؟؟

البته من با ف_ی_ل_شکنم رفتم ولی میگه این سیستم تو منطقه شما نیست

لطفا راهنمایی کنید

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
دوستان من تو همون سایتی که تو پست اول داده شده میرم تو و join bing reward را میزنم و در صفحه بعد i accept را میزنم و ازم میخواد که اگه windows live id دارم بزنم و اگرم نه بسازم که من همون ایمیلی که برای xbox live داده بودم میزنم با پسوردشو و بعد یه پیغامی میاد که من coninue را میزنم بعد میره تو و میگه داره account ساخته میشه و یه خطی هم هست که بالای نوشته تکون میخوره و بعد از چند ثانیه این پیغام میاد

This program is not available in your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support.

Message 8210

دلیلش چیه و من باید چه کار کنم ؟؟

البته من با ف_ی_ل_شکنم رفتم ولی میگه این سیستم تو منطقه شما نیست

لطفا راهنمایی کنید
منم همين مشكلو دلرم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان یه سایت معتبر معرفی کنید برای خرید اکانتهای XLIVE .

جایی که خودتون خرید میکنید رو معرفی کنید PLS.

dani007

کاربر سایت
Aug 14, 2011
31
نام
Dani
آقا کمک ماله من این اررور رو میده هر کی بلده جواب بده لطفا.

This program is not available in
your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
آقا کمک ماله من این اررور رو میده هر کی بلده جواب بده لطفا.

This program is not available in
your area, or you do not meet the program requirements.
If you believe we have arrived at this decision in error, please contact customer support

باید v p n ا آمریکا داشته باشی

faro5

کاربر سایت
Nov 10, 2011
2
اقا من خودم این مشکلو داشتم اما حل شد به شما نیز می توصیمبرا اطمینان یه ای دی دیکه بساز مکان رو امریکا یونایتد استیتس بعد با چیز پی ان امریکا برو بینگ مراحلشو برو ببین چی میشه برای من درست شد در ضمن برا دفعه اول به چیز پی ان نیاز داری برا دفعات بعد بدون اونم بری حله اعتبارررر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر