نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2015 Press Conference

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
3py08v7ftf98.jpg

p905qeskccp5.gif

hk8142v0jq19hvrbjye6.jpg

o80yart2l2fdss4y2zhc.jpg
wt128x455a7w.gif
0unlkdf66l0p.gif

7zv3ommzaevj.jpg
d43vtwi0dhsb.gif

ftifv7wcser7.gif
ddpd70uifgyz.gif

7iv7c0palsjpqw4ptc5k.jpg

tyw47st4huk4.jpg
lz3890y2wb3q.jpg
djlw78kmv2ah.jpg

mhhv1jjibigj.jpg
1o7nf72oro5i.jpg
0by52271kh7s.jpg

تشکر ویژه از
ヽ(。_°)ノ بابت طراحی بنر ها

تاپیک به مرور آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
لول :))

6l2r_gxoys8x.jpg

واقعا عوض کردن شخصیت اصلی رو
نگفتن چرا ؟
احتمال زیاد به خاطر هماهنگی با Live Action هست، من که مشکلی ندیدم چون این بابایی که آوردن حداقلش اینه که بازیگر خوبی هست :D البته به جای همین شخصیت قبلی میشد فیل اسپنسر خودمون رو بزارن ولی یه کم سنش بالا هست lol :D

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
کنفرانس عالی بود، بزرگترین نکته منفی اما نمایش احمقانه مالتی هیلو بود :| رسما کم مونده بود بالا بیارم :|
halo wars 2 و CA، به به چه شود :bighug:
گیر دادن به اسکیل باند هم تو سایتای خارجکی دشمن محور هم شروع شده ماشالله ;;)

حاجی سایز گولاخش رو نداری؟ :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
واقعا عوض کردن شخصیت اصلی رو
نگفتن چرا ؟

دلیلش واضح هست. از یک بازیگر برای بخش فیلم/سریال استفاده کردن و بازی هم باید همون کاراکتر قابل بازی باشه. در واقع با نشون دادن یک چهره غیر اصلی (که همه میگفتن شبیه فیل اسپنسر هست) داشتن بخش فیلم/سریال رو مخفی نگه میداشتن و امروز از هر دو قسمت رونمایی کردن. حرکتشون عجیب، ولی منطقی بود.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی ندیدم مثل بازی های رمدی تو یک صحنه این همه افکت به کار بره ! اصلا معلوم نیست چی به چی هست تا ادم میخواد به یه چیزی توجه کنه 10 تا دیگه میاد جلو چشش .
-----------------------------------

چرا قیافیه طرف یهویی این همه عوض شده ؟! قیافیه اول که خوب بود ( من بیشتر خوشم میومد ) ضد حال خوردم ! میتونستند هات ترش کنند ! نه اینکه بزنن به کل تغییر بدند !

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
دلیلش واضح هست. از یک بازیگر برای بخش فیلم/سریال استفاده کردن و بازی هم باید همون کاراکتر قابل بازی باشه. در واقع با نشون دادن یک چهره غیر اصلی (که همه میگفتن شبیه فیل اسپنسر هست) داشتن بخش فیلم/سریال رو مخفی نگه میداشتن و امروز از هر دو قسمت رونمایی کردن. حرکتشون عجیب، ولی منطقی بود.
حالا حیلی هم مهم نیست و رو ارزش بازی تاثیر نمیذاره ولی همون عجیب بود کارشون ولی منطقی
اسم بازیگر قبلی چی بود ؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
کنسل میشه؟!

بازی اکشن RPG هست شما انتظار H&S داری؟ فاز شما دقیقاً چیه؟

اتفاقاً حرکت جالبی بود. هر سه بازی مدت زمان زیادی بود معرفی شده بودن ولی نمایشی نداشتن و همون ابتدای کنفرانس هر سه رو نشون دادن تا دیگه فکر کسی سمتشون نره. طوری که بقیه کنفرانس رو با خیال راحت دیدیم و انصافاً چیزهای جدیدی هم برای دیدن داشت . KI3 و HW2 هم به خودی خود سورپرایزهای خوبی بودن.

نکته مثبت کنفرانس هم نبودن FL بود که بیش از حد توی کنفرانسهاشون حضور داشت.

خخخخخ , اولین بار بود یکی بهم میگه "فازت چیه ؟" :d

نه دیگه نگفتم انتظار H&S دارم , درسته بازی ARPG هست منظورم اینکه میتونست بیشتر شکل H&S داشته باشه برای خوشگول تر شدن و باحال شدن دقیقا مثل Kingdom of Amular ....
ولی بازم چیزی بود که میشه یک خدا از توش در بیارن ولی یکم برای اولین شماره بنظرم باید بیشتر جاه طلبی کنن که دیگه اوکی میشه...
:bighug:

خخخخ , اره بعضی بازی ها بوی کنسل شدن میدن...
:-"

ولی از شخصیتش کلی میشه ART های باحال در آورد....
در کل میدونی دلم اینقدر دانته میخواد هم دارم این رو مثل دانته میبینم و هم میخوام گیم بلیش مثل دویل باشه...
خخخخخ...
:d

البته اضاف کنم من رو هوا ایکس وان رو گرفتم فقط بخاطر اسکیل باند واسه همین خیلی حساسم بهش...
:-" :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
QB علاوه بر خوفناک بودن تو گرافیک از بازیگرهای خیلی خوبی برای بخش Live Action استفاده میکنه که کیفیت کارش رو خیلی بالاتر میبره. شخصیت اصلی که خب مشخصه، حاجیمون (!) تو GoT هم که هست :D و البته Dominic Monaghan (بازیگر نقش مری برندی باک تو ارباب حلقه ها) لیست رو کامل میکنه. انتظاراتم از Remedy خیلی بالاست، ایشالا که همه ـش رو برآورده کنه :D
===
در ضمن تمام شخصیت ها Recast شدن، یعنی شخصیت منفی بازی (که Aidan Gillen نقشش رو بازی میکنه) هم در واقع عوض شده و قبلا یه شکل دیگه بود :D کلا همه چیزش انگار از اول معرفی شده و به نظرم دلیل اینکه رو بازی مانور نمیدادن همین بود چون اونجوری ملت دیگه خیلی نمیتونستن با عوض شدن شخصیت ها کنار بیان، در کل کار عجیب و غریب و در عین حال جالبی بود :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
مگه نگفته بودن بازي سه شخصيت داره؟؟ من فكر كردم اين شاون آشمور كاركتر دومه:دي اتفاقا به نظر من بهتر... كاراكتر قبلي اصلا فيسش و صداش به بازي نميخورد به نظر من :دي

ميشه يكي يك آواتار اختصاصي از اين پوستر جديد QB برام بفرسته؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مگه نگفته بودن بازي سه شخصيت داره؟؟ من فكر كردم اين شاون آشمور كاركتر دومه:دي اتفاقا به نظر من بهتر... كاراكتر قبلي اصلا فيسش و صداش به بازي نميخورد به نظر من :دي

ميشه يكي يك آواتار اختصاصي از اين پوستر جديد QB برام بفرسته؟
نه :|:d

پ.ن: به نظر من هم بهتر شده فیس جدید :d

@Bahram B
آواتار رو درست معلومه عجله‌ای با Paint ساختی:d
---
اومدن Cities:Skyline هم حرکت جالبی بود..

----
Scalebound، من فکر کنم کامیا داشت با God Mode می‌باخت :d
دقیقا. می خواستم سریع بزنمش به نام خودم :))

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
[MENTION=67822]Bahram B[/MENTION]
آواتار رو درست معلومه عجله‌ای با Paint ساختی:d
---
اومدن Cities:Skyline هم حرکت جالبی بود..

----
Scalebound، من فکر کنم کامیا داشت با God Mode می‌باخت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر