نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

• Thread starter Thread starter Frobary
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Frobary

Loyal Member

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :دی
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:
این نسل رو هم که 100 درصد رمدی برا خودمون بازی می‌سازه، ولی من دوست دارم این روابط حسنـه تا ابد پایدار باشه !
این نسل آخرین نسلی هست که من کنسول می گیرم، تا اینجاش واسه من مهمه :دی ولی ایشالا تو نسل بعد هم واسه مایکروسافت انحصاری بسازه، نساخت هم واسه بچه هامون در موردش تعریف می کنیم lol :دی

*وضعیت من اگه این خبر به واقعیت تبدیل بشه*

0zgulj9e9zklaht9lscg.gif

ولی احتمالش خیلی کمـه متاسفانه !

=============

والا اگه معرفی بشه من 3 شبانه روز به صرف شام و نهار جشن می‌گیرم، ولی شما دیگه دارین خیال پردازی می‌کنین !
خوب معلومه معرفی نمیشه :d
اون خبره هم دوستمون گذاشته که مربوط به دو سال قبل:d
من برای امیدواری لینکشو گذاشتم
اگر معرفی بشه تا روزی که تو سایت فعالیت کنم اواتار AW می ذارم :(

آخرین ویرایش:
حالا همه منتظره یه بازی هستن من چند ساله منتظر اینم که فیل بیاد بگه رمدی حالا فرست پارتی مایکروسافت شده.
اون زمان بردگی برای دوره متریکِ مرتیکه بود :d
بیچاره داره انحصاری میسازه ,دیگه چکارش دارین :( میخواین بشه مثل rare ؟
روزی این اتفاق بیافته من میرم اون سمت :|
ولی احتمالش خیلی کمـه خوشبختانه !
====================================
اگر معرفی بشه تا روزی که تو سایت فعالیت کنم اواتار AW می ذارم
yahoo_2.gif
معرفی که میشه ولی نه تا وقتی که QB عرضه نشده.
اره دیگه من منظروم تو GC بود که غیر ممکنه معرفی بشه
تو یه اواتار خفن بساز,من تا روزی که توی سایت هستم همونو میزارم عوضش هم نمیکنم :دی کاری هم به معرفی و اینجور چیزا ندارم

آخرین ویرایش:
بیچاره داره انحصاری میسازی ,دیگه چکارش دارین :( میخواین بشه مثل rare ؟
روزی این اتفاق بیافته من میرم اون سمت :|

معرفی که میشه ولی نه تا وقتی که QB عرضه نشده.
اره دیگه من منظروم تو GC بود که غیر ممکنه معرفی بشه :d

AW2 که عمرا به این زودیا معرفی بشه :دی من به کالکشن AW هم راضیم :-"
--
ولی سوپرایز که گفتند هست میتونه خرید رمدی هم باشه :-" ولی احتمال میدم معرفی عنوان جدیدی از یکی از استدیو های اروپایی ماکروسافت باشه :دی لاین هید که عمرا تا زمان عرضه فیبل لجندز چیزی معرفی کنه میمونه بقیه :دی
البته با توجه به دوره قبل که دامین FL قبل نمایشگاه ثبت شد امسال هم ممکنه رخ بده :-"
درکل هرچی معرفی می کنند امیدوارم عنوان متفاوتی باشه :|

Remedy همین الانش هم با مایکروسافت همکاری کامل رو داره، هیچ جا بهتر از مایکروسافت هم گیرش نمیاد :دی بعد از جریانات Alan Wake من فکر میکردم مایکروسافت رابطه جالبی با Remedy نداره ولی وقتی بهشون اجازه داد Alan Wake رو برای PC خودشون منتشر کنن و تمام در آمدش هم واسه خودشون باشه، و بعدش هم Quantum Break برای Xbox One معرفی شد، متوجه شدم که روابط بسیار حسنه هست :دی الان هم امیدوارم QB هم از نظر فنی و هم از نظر فروش، موفق عمل کنه تا مشکلی واسه Alan Wake 2 و دنباله های احتمالی QB پیش نیاد. در کل Remedy یه استودیو خیلی خاص به حساب میاد، امیدوارم همیشه روابط خوبش با مایکروسافت پا برجا بمونه :دی

تمام حرفات درسته ولی جای بهتر از مایکروسافت هم برای رمدی هست:d کلا به نظرم اینکه مایکروسافت برای یک استودیو بهترین جا بدونیم غلته(البته اسپنسر داره این قضیرو 180 درجه عوض میکنه امیدوارم بکنه)...
قصدم به هم زدن جو نست لطفا قاطی نکنین...
get high with the hype

تمام حرفات درسته ولی جای بهتر از مایکروسافت هم برای رمدی هست:d کلا به نظرم اینکه مایکروسافت برای یک استودیو بهترین جا بدونیم غلته(البته اسپنسر داره این قضیرو 180 درجه عوض میکنه امیدوارم بکنه)...
get high with the hype

دقیقا قصدت همینه ، کسی که سونی فن اه و مایکروسافت هیتر دقیقا قصد دیگه ای نمی تونه داشته باشه ;)

T2 تنها ناشری هست که پروسه ی ساخت بازیها زیر نظرش خیلی کش میان, اما بازم استودیو سازنده B:I رو تعطیل کردن بعد اون کش و قوس.نمیدونم دیگه به جز مایکروسافت کی میتونست ناشر AW باشه
yahoo_4.gif

واقعا؟

واقعا

2121120-19.jpg

آخرین ویرایش:
تمام حرفات درسته ولی جای بهتر از مایکروسافت هم برای رمدی هست
:d
کلا
به نظرم اینکه مایکروسافت برای یک استودیو بهترین جا بدونیم غلته(البته اسپنسر داره این قضیرو 180 درجه عوض میکنه امیدوارم بکنه)...
T2 تنها ناشری هست که پروسه ی ساخت بازیها زیر نظرش خیلی کش میان, اما بازم استودیو سازنده B:I رو تعطیل کردن بعد اون کش و قوس.نمیدونم دیگه به جز مایکروسافت کی میتونست ناشر AW باشه:d

دقیقا قصدت همینه ، کسی که سونی فن اه و مایکروسافت هیتر دقیقا قصد دیگه ای نمی تونه داشته باشه ;)
واقعا؟

ولی سوپرایز که گفتند هست میتونه خرید رمدی هم باشه :-"
ولی احتمال میدم معرفی عنوان جدیدی از یکی از استدیو های اروپایی ماکروسافت باشه :دی لاین هید که عمرا تا زمان عرضه فیبل لجندز چیزی معرفی کنه میمونه بقیه :دی
البته با توجه به دوره قبل که دامین FL قبل نمایشگاه ثبت شد امسال هم ممکنه رخ بده :-"
درکل هرچی معرفی می کنند امیدوارم عنوان متفاوتی باشه :|
bt0i73o10vsstphk2dvq.jpg

:cry::d

Eden Falls یکی از اون سه تا پروژه ی خوف Lionhead بود که پیتر مولینو ایده ـش رو داده بود. خب هر سه تاش کنسل شد تا نسل هفتم، Lionhead فقط Fable بسازه! :|
بعد اخیرا مشخص شد Brimstone Interacitve داره یه بازی موبایل میسازه به اسم Eden Falls! بد یهو مایکروسافت حق امتیاز بازی رو خرید. شایعه شد مایکروسافت می خواد بازی lionhead رو احیا کنه. (چون اول شایعه شد که لاین هد داره روی بازی جدید به جز Fable Legends کار می کنه، بعد یه مدت رئیس استدیو تایید کرد.)
بعد از E3 بود فکر می کنم که رئیس Brimstone Interacitve درباره ی انتقال حق امتیاز بازی به مایکروسافت توضیح داد و گفت ظاهرا بازی داره توسط Lift London ساخته میشه!
Lift هم از 2011 تاسیس شده و بازی ـی معرفی نکرده.. 2012 تغییر اسم دادن فکر کنم پارسال بود که به استدیوی جدید منتقل شدن. هدفشون اول ساخت بازی بر اساس کلود و بازی های تبلت و این داستان ها بود ولی شاید تغییر روش دادن؟! :-/
حالا با توجه به این تفاسیر فکر کنم بازی درحال ساخته... شاید با همکاری Lift و Lionhead . :-/ امیدوارم حداقل طراح های هنری لاین هد دخیل باشن! :d

تمام حرفات درسته ولی جای بهتر از مایکروسافت هم برای رمدی هست
با این سطح از حمایت بعید میدونم :دی حالا شاید یکی دیگه ناشر بازیهاش شد وضع بهتر هم بشه ولی چیزی که من می بینم بعیده بهتر از مایکروسافت گیرش بیاد :دی البته من فقط منظورم Remedy هست و به صورت کلی چیزی نگفتم.

bt0i73o10vsstphk2dvq.jpg

از روی همین آرت‌ها مشخصـه که پتانسیل تبدیل شدن به یه بازی خوب، به همراه اتمسفر خوفناک رو داره. امیدوارم این پروژه احیاء شده باشه و در آینده ای نزدیک شاهد رونماییش باشیم.

==========

چند تا عکس از Lift London و اعضاش . . .

- لگو استودیو

- اعضای استودیو

- یه عکس دیگه از 1/2 اعضاء از نمایی نزدیک تر

- کارگردان استودیو (Mike Rouse) [راست] در کنار Simon Carter (از اعضای سابق لاین هد)

- یه عکس نسبتاً قدیمی. قسمتی رو نشون میده که بر و بچ درگیر انتخاب اسم بودن برای استودیو !

حالا با توجه به این تفاسیر فکر کنم بازی درحال ساخته... شاید با همکاری Lift و Lionhead .

:-/

لیست یه سری از اعضای Lift London رو که نگاه کردم اکثرا تو سونی کار میکردن :دی ولی بیشتر تو بخش بازی های خانوادگی مثل Sing Star و کتاب توهم (!) و این چیزها. دقیق نمیشه نظر داد دارن روی چی کار میکنن ولی تو معرفی استودیو اینو گفته بودن :دی
Microsoft announces Lift London, a new developer focused on cloud games for tablets, mobiles and TVs

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or