نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2021 Press Conference

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
IMG_20210526_223451.jpg

[ویرایش]: مایکروسافت بطور رسمی از نمایش خود با نام Xbox & Bethesda Games Showcase پرده برداشت.

تاریخ مراسم: 23 خرداد ساعت 21:30

تمرکز مراسم: بازیهای Xbox Game Studios و Bethesda و همچنین پارتنرها و بازیسازان دیگر از سراسر جهان

زمان مراسم: 90 دقیقه.

این مراسم بصورت زنده از صفحات Xbox در:

Twitch
Youtube
Twitter
Facebook

پخش خواهد شد.

xbox-bethesda-e3-2021-plans.jpg

بعد از یکسال غیبت، E3 دوباره برگشته و به همین دلیل گیمرها شوق زیادی برای مراسم امسال دارند. هرچند با توجه به همه گیری ویروس کرونا قراره مراسم امسال با فرمتی کاملا آنلاین برگزار بشه و دیگه شاهد جمعیت و هیاهوی زیاد در کنفرانس ها نیستیم، اما این دلیل نمیشه که سیلی از بازیها و نمایش های جدید نبینیم.

IMG_20210516_083127.jpg

چه انتظاراتی باید از کنفرانس مایکروسافت داشته باشیم؟​

اولین چیزی که انتظار میره، یک نمایش از Halo Infinite به همراه تاریخ عرضه است. به همین شکل تریلری از بازی Grounded و اینکه چه زمانی از early access خارج شده و بصورت یک بازی کامل عرضه میشه. همینطور با توجه به اتمام پروسه ساخت Psychonauts 2 انتظار میره که تاریخ عرضه این بازی هم به همراه یک لانچ تریلر اعلام بشه. احتمالا نسخه کنسولی Microsoft Flight Simulator هم نمایش جدیدی همراه با تاریخ عرضه داشته باشه.

اما شاید مورد انتظارترین نمایش مراسم امسال، دستپخت جدید Bethesda Game Studios یعنی Starfield هست. بازی مرموزی که سه سال از معرفی اون میگذره و چندین ساله که بی سر و صدا در دست ساخته. با توجه به خریده شدن کمپانی بتسدا در سال گذشته، احتمالا مایکروسافت حساب زیادی روی این عنوان که اولین IP جدید Bethesda Game Studios در 25 سال اخیر هستش، کرده و همه منتظر یک معرفی کامل از اون هستیم.

عنوان بعدی که دوستداران سبک ریسینگ و ماشین سواری منتظر اون هستند، شماره بعدی سری Forza Horizon هست. با وجود اینکه شماره پنجم این عنوان هنوز معرفی نشده اما شایعات قوی و بسیار زیادی در چند ماه اخیر شکل گرفته و میتوان انتظار رونمایی از اون رو در مراسم امسال داشت.

به گفته اینسایدر و گزارشگر سایت Gamesbeat جف گراب، مایکروسافت اینبار قصد نمایش CG نداشته و احتمالا بیشتر تریلرها از بازیهای نزدیک به عرضه و بصورت گیم پلی هستند. به هرحال باید منتظر موند و دید از بین عناوین متعدد و زیادی که تا بحال از طرف Xbox معرفی شدند کدام بازیها نمایش جدید خواهند داشت.

غیر از عناوین فرست پارتی، انتظار میره مایکروسافت قراردادهای متعددی با استودیوها و ناشرهای third party هم داشته باشه و از اون ها بصورت day one on gamepass یا انحصاری پلتفرم های خودش معرفی کنه. تا بحال شایعات زیادی در این زمینه هم وجود داشته و باید دید تا چه حد این شایعات درست از آب درمیان.

امیدواریم که E3 امسال، شروع برگشت به شکوه گذشته این مراسم پرطرفدار باشه و تمام گیمرهایی که منتظر عناوین مورد علاقه خود هستند رو راضی کنه.

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,044
نام
مصطفی
حالا همه هایپ هاتون خوابیده، بجاش من به شدت برای هیلو هایپم و واسه تریلر جدیدش دارم لحظه شماری میکنم :D
شرایر با خبرای استارفیلد هایپ خابوند که به نظرم بزرگترین لطف به مایکروسافت کرد.

sohrab12

کاربر سایت
Apr 22, 2012
1
به نظر من کیفیت نمایش ها و ریتم مراسم میتونه جوری باشه که بگیم wow عالی

یک نمایش ابرومند از هیلو اینفینیت (شخصا با نمایش پارسال امیدی به کیفیت عالی ندارم و در سطح اوکی باشه خوبه!)

یک نمایش نسل بعدی واقعی از استارفیلد حتی اگر تاریخ عرضه بره 2022! منظورم از نسل بعدی صرفا گرافیک نیست و از مکانیزم های گیمپلی که پیش تر قابلیت اجرایی نداشت صحبت میکنم

نمایش و معرفی طوفانی بتفیلد 6 که بالاخره بعد از یک نسل باز دار برمیگرده دوران مدرن و تایید عرضه day one روی گیم پس (هرچند ممکنه دی وان روی گیم پس تایید نشه و بک فایر بشه این شایعه!!)

اوردن کوجیما روی استیج و تایید رسمی همکاری XGS با کوجیما پروداکشن و یک تیزر از بازی احتمالی شون!! کوجیما استاد سرگرم کردن ملت قبل از عرضه بازی هست و مهم نیست بازی ش چقدر زودتر از موعد معرفی بشه (هرچند خروجی عالی ای داشتند در طول نسل هشت با تمام مشکلات پیش امده با کونامی)

پلی گراند و هرایزن 5 که طبق شایعات حضور دارند. سری هرایزن که در اصل اسپین اف سری موتوراسپورت بود الان به جایگاهی رسیده که واقعا با نماییش یک عده زیادی رو خوشحال کنه. اخرین امار رسمی پلیرهای 4 فکرکنم 24 میلیون بود که برای یک ریسینگ عالیه! به پلی گراند هم بشدت اعتماد داریم ولی خب مسله کرونا و یک بخشی از استدیو درگیر فیبل بودند (از جمله رالف فولتون) باید ببینیم در چه سطح از wow هست!

یکی هم بازی جدید آرکین یعنی omen زیر نظر هاروی اسمیت که شایعه اش مطرح شده و به نظر بازی اصلی شون هست. به این نمایش هم امید زیادی برقراره. از سال 2017 مثل اینکه در دست ساخت قرار داشته و آرکین کلا استدیو خفنی هست که حتی سونی به دنبال قرارداد زمانی دث لوپ بازی کوچیکتر شون رفته

واقعا میگم اگر همین نمایش های در سطح عالی باشند! میتونه در کنار باقی بازیها مثل crossfire از رمدی و عرضه کامل گراندد و ... یک نمایش خوب رو رقم بزنه ولی خب همیشه بحث کیفیت مطرح هست!

و اینکه از یکسری بازیهایی که پارسال و قبل تر نمایش داشتند چه خبری مطرح میشه مثل Avowed که به نظر در توسعه خیلی جلوتر از بازیهای دیگه است و یا هل بلید 2 که به نظرم نینجا تئوری میخواد تقریبا با فاصله کمی از پروژه مارا عرضه اش کنه و everwild (که البته به نظر در توسعه به مشکل خورده) و ...

از ایندیانا جونز هم بعید میدونم نمایشی داشته باشیم. براساس شایعه استدیو ماشینگیمز در ساخت دث لوپ به آرکین در حال کمک بوده و اون بازی هم که هی در حال تاخیر خوردن هست.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Hot Wheels Leak Also Confirms Forza Horizon 5 Launching Soon, Set in Mexico

یک سری ماشین hot wheels برای پیش خرید در دسترس قرار گرفته که در تاریخ سپتامبر سال ۲۰۲۱ منتشر میشن. از اونجا که این ماشین ها فعلا فقط با نام Forza horizon در دسترس قرار گرفتند، احتمال میره که مربوط به شماره جدید بازی باشند.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
همکاری با کوجیما یا ioi همشون در حد شایعه هستن
گراندد!!!!!!!!!!
بعد از 8 ماه یه دونه بازی انحصاری در خور سریز اکس نداشتن بعد دوباره بیان گراندد نشون بدن
امسال فقط هیلو فورتزا دارن برای انتشار استارفیلد هم که قطعا نمیرسه ایندیانا هم زور بزنن تریلر سینماتیک بدن
فقط امید به ولفنشتاین 3 هست که یکم لاین اپ اخر سال رو جذاب کنه
نه همکاری با ioi قطعیه و کار از شایعه گذشته.
ولی کوجیما آره

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
2 هفته قبل از E3 هست و خواستم بیام بگم که هایپ تون رو کنترل کنید تا سورپرایز شین
حرف افراد مختلف رو هم به عنوان گواه 100 درصدی در نظر نگیرین
برای مثال همین جف گراب هی میگفت استارفیلد فلانه بهمانه این سال میاد سال دیگه میاد ، بعد که جیسون شرایر از روش با لودر رد شد حالا چیزای دیگه میگه
جیسون شرایر هم خودش تو ردیت گفت مایکروسافت از عمد اطلاعات غلط منتشر میکنه واسه این هست که شایعه های مختلف هر روز میاد
مثلا جف گراب امروز هم تو پادکستش تو توییچ گفت که Avowed تو E3 نیست درحالیکه Sponger که قبلا هم درباره پروژه های Obsidian و Inxile تو رست ارا حرف زده بود اومد و گفت که اونطوری که به من گفتن قراره Avowed تو E3 باشه

SharedScreenshot.jpg
خلاصه و خلاصه به این شایعات تا وقتی که خود مایکرو و بتسدا چیزی نگفتن باور نکنین تا تو ذوقتون نخوره
پ.ن: چون جف گراب پادکستش تو توییچ بود فعلا نمیتونم قرار بدم

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
2 هفته قبل از E3 هست و خواستم بیام بگم که هایپ تون رو کنترل کنید تا سورپرایز شین
برای مثال همین جف گراب هی میگفت استارفیلد فلانه بهمانه این سال میاد سال دیگه میاد ، بعد که جیسون شرایر از روش با لودر رد شد حالا چیزای دیگه میگه
جیسون شرایر هم خودش تو ردیت گفت مایکروسافت از عمد اطلاعات غلط منتشر میکنه واسه این هست که شایعه های مختلف هر روز میاد
مثلا جف گراب امروز هم تو پادکستش تو توییچ گفت که Avowed تو E3 نیست درحالیکه Sponger که قبلا هم درباره پروژه های Obsidian و Inxile تو رست ارا حرف زده بود اومد و گفت که اونطوری که به من گفتن قراره Avowed تو E3 باشه

View attachment 207664
خلاصه و خلاصه به این شایعات تا وقتی که خود مایکرو و بتسدا چیزی نگفتن باور نکنین تا تو ذوقتون نخوره
دقیقا منم اومدم همینو بگم راجب حرف های اسپانجر:
I need to say that I'm a little bit confused with Jeff's statement that Avowed will not be ready for E3 as the info that I have is that "we'll have a trailer for our big game at E3" and "Avowed will be shown this year" and "game is in great shape, almost fully on schedule".

I didn't post it a week ago as you know how things can go crazy if you post anything.

Also, don't wanna speculate anything, as I know that Jeff has great record - it could be related to planning but game is in good shape and it will be shown this year. From the conversation I was convinced that it would be a gameplay trailer for E3. Now I'm pretty much confused.

کلا بابت کرونا یه کمی انتظارات رو معقول نگه دارید ولی گراب ترک رکورد خوبی نداشته اخیرا.

فعلا نتیجه گیری نکنید

و اینکه گراب گفت کنفرانس ۱۳ June عه. پس هفته بعد احتمالا باید اعلام کنن تاریخ رسمی رو

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
I need to say that I'm a little bit confused with Jeff's statement that Avowed will not be ready for E3 as the info that I have is that "we'll have a trailer for our big game at E3" and "Avowed will be shown this year" and "game is in great shape, almost fully on schedule".

I didn't post it a week ago as you know how things can go crazy if you post anything.

Also, don't wanna speculate anything, as I know that Jeff has great record - it could be related to planning but game is in good shape and it will be shown this year. From the conversation I was convinced that it would be a gameplay trailer for E3. Now I'm pretty much confused.

کلا بابت کرونا یه کمی انتظارات رو معقول نگه دارید ولی گراب ترک رکورد خوبی نداشته اخیرا.

فعلا نتیجه گیری نکنید

و اینکه گراب گفت کنفرانس ۱۳ June عه. پس هفته بعد احتمالا باید اعلام کنن تاریخ رسمی رو
من فکر میکردم دیروز دیگه بگن مراسم کدوم روزی هستش که یادم افتاد این پنجشنبه Inside Infinite ماه هستش و به احتمال زیاد با تیزر از هیلو و شاید استارفیلد (بتسدا حول و حوش آخرای می و اوایل ژوئن اگه تو E3 باشن یه تیزر میدن بیرون) روز دقیق مراسم رو اعلام کنن

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286

View attachment 207664
یادم رفت اینو هم بگم که جف گراب گفته که Hellblade هم تو E3 نیست ولی خود نینجا تئوری تو Dev Diary آخرشون گفتن که قراره درباره Hellblade به زودی اطلاعاتی رو منتشر کنن که این باز نشون دهنده اینه جف گراب چقدر اینسایدر خوبی هستش Lol

تنها چیزی که شاید از گفته های جف گراب که اخیرا گفته و شاید درست دربیاد همکاری کوجیما هست که دیگه زحمت کشیده چون مجسمه luden تو قفسه اسپنسر بود و منم میتونستم بگم که دارن با کوجیما همکاری میکنن

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

فعلا نتیجه گیری نکنید

من کم کم دارم فکر میکنم حالا که جف گراب گفته الدن رینگ به کنفرانس مایکروسافت نمیرسه، در واقعیت برعکسش اتفاق میوفته و اونجا یه تریلری شبیه تریلر رونمایی سکیرو میبینیم. :)) خیلی داره اشتباه میزنه انگار. :D

• Like
Reactions: Carlos Oliveira

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
من کم کم دارم فکر میکنم حالا که جف گراب گفته الدن رینگ به کنفرانس مایکروسافت نمیرسه، در واقعیت برعکسش اتفاق میوفته و اونجا یه تریلری شبیه تریلر رونمایی سکیرو میبینیم. :)) خیلی داره اشتباه میزنه انگار. :D
به نظرم گراب درست میگه مایکروسافت بازی زیادی امسال نداره که بخواد نمایش بده بازیای اصلیش از سال بعد میرسن.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,044
نام
مصطفی
فکر کنم بهش گفتن تا e3 هر روز یه چی بگو منتاقض که همه سردرگم شن =))
تا e3 اصلا به هیچ لیک و شایعه ای مخصوصا در مورد مایکروسافت اعتماد نکنید که از پشیمان شدگان خواهید بود.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
من اصلا با حرفای جف گراب کاری ندارم، واقعا احتمال نمایش هل بلید و Avowed خیلی کمه برای امسال. چون UE5 تازه یه ماهه آماده شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر