نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2021 Press Conference

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
IMG_20210526_223451.jpg

[ویرایش]: مایکروسافت بطور رسمی از نمایش خود با نام Xbox & Bethesda Games Showcase پرده برداشت.

تاریخ مراسم: 23 خرداد ساعت 21:30

تمرکز مراسم: بازیهای Xbox Game Studios و Bethesda و همچنین پارتنرها و بازیسازان دیگر از سراسر جهان

زمان مراسم: 90 دقیقه.

این مراسم بصورت زنده از صفحات Xbox در:

Twitch
Youtube
Twitter
Facebook

پخش خواهد شد.

xbox-bethesda-e3-2021-plans.jpg

بعد از یکسال غیبت، E3 دوباره برگشته و به همین دلیل گیمرها شوق زیادی برای مراسم امسال دارند. هرچند با توجه به همه گیری ویروس کرونا قراره مراسم امسال با فرمتی کاملا آنلاین برگزار بشه و دیگه شاهد جمعیت و هیاهوی زیاد در کنفرانس ها نیستیم، اما این دلیل نمیشه که سیلی از بازیها و نمایش های جدید نبینیم.

IMG_20210516_083127.jpg

چه انتظاراتی باید از کنفرانس مایکروسافت داشته باشیم؟​

اولین چیزی که انتظار میره، یک نمایش از Halo Infinite به همراه تاریخ عرضه است. به همین شکل تریلری از بازی Grounded و اینکه چه زمانی از early access خارج شده و بصورت یک بازی کامل عرضه میشه. همینطور با توجه به اتمام پروسه ساخت Psychonauts 2 انتظار میره که تاریخ عرضه این بازی هم به همراه یک لانچ تریلر اعلام بشه. احتمالا نسخه کنسولی Microsoft Flight Simulator هم نمایش جدیدی همراه با تاریخ عرضه داشته باشه.

اما شاید مورد انتظارترین نمایش مراسم امسال، دستپخت جدید Bethesda Game Studios یعنی Starfield هست. بازی مرموزی که سه سال از معرفی اون میگذره و چندین ساله که بی سر و صدا در دست ساخته. با توجه به خریده شدن کمپانی بتسدا در سال گذشته، احتمالا مایکروسافت حساب زیادی روی این عنوان که اولین IP جدید Bethesda Game Studios در 25 سال اخیر هستش، کرده و همه منتظر یک معرفی کامل از اون هستیم.

عنوان بعدی که دوستداران سبک ریسینگ و ماشین سواری منتظر اون هستند، شماره بعدی سری Forza Horizon هست. با وجود اینکه شماره پنجم این عنوان هنوز معرفی نشده اما شایعات قوی و بسیار زیادی در چند ماه اخیر شکل گرفته و میتوان انتظار رونمایی از اون رو در مراسم امسال داشت.

به گفته اینسایدر و گزارشگر سایت Gamesbeat جف گراب، مایکروسافت اینبار قصد نمایش CG نداشته و احتمالا بیشتر تریلرها از بازیهای نزدیک به عرضه و بصورت گیم پلی هستند. به هرحال باید منتظر موند و دید از بین عناوین متعدد و زیادی که تا بحال از طرف Xbox معرفی شدند کدام بازیها نمایش جدید خواهند داشت.

غیر از عناوین فرست پارتی، انتظار میره مایکروسافت قراردادهای متعددی با استودیوها و ناشرهای third party هم داشته باشه و از اون ها بصورت day one on gamepass یا انحصاری پلتفرم های خودش معرفی کنه. تا بحال شایعات زیادی در این زمینه هم وجود داشته و باید دید تا چه حد این شایعات درست از آب درمیان.

امیدواریم که E3 امسال، شروع برگشت به شکوه گذشته این مراسم پرطرفدار باشه و تمام گیمرهایی که منتظر عناوین مورد علاقه خود هستند رو راضی کنه.

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,349
تنها مورد نگران کننده برای من میان نسلی بودن استارفیلد هست، مخصوصا و مخصوصا اگه بخواد 2022-2023 منتشر بشه.
بازی 2023 که بخواد روی کنسول 10 ساله، اونم x1 اجرا بشه.... :-??

واقعا امیدوارم فقط نسل بعدی باشه و از قدرت کنسول های نسل بعدی هم به خوبی استفاده کرده باشن، به خدا اون cpu ذغالی x1 دیگه پوسیده، نکنید این کار هارو :|
کرونا برنامه ها رو حداقل یکسال عقب انداخته یعنی اگه کرونا نبود جای 2023(بدترین شایعه مطرح شده) سال 2022 عرضه میشد که تقریبا تو همون بازه ی 2 ساله ی میان نسلی ها میوفته

============
انتظار معرفی sx دیجیتال رو ندارم به دلیل ضرر زیاد و تحت تاثیر قرار دادن ss ... شاید E3 بعدی باشه
ضمن اینکه با توجه به شایعات از نسل بعدی amd (افزایش دو برابری قدرت بخاطر ساختار multi- chiplet بودن ) و پتنت دو gpu یی که سونی ثبت کرده بود احتمال اومدن کنسول های میان نسلی خیلی زیاده
شاید بیخیال sx دیجیتال بشن بعد از معرفی میان نسلی همین sx رو به 400 دلار برسونن

سونی در پلی‌استیشن ۵ پرو احتملا از دو پردازنده گرافیکی استفاده خواهد کرد - زومیت
پرچمدار نسل جدید پردازنده‌‌های گرافیکی AMD سه برابر سریع‌تر از Big Navi RDNA 2 عمل می‌کند - زومجی

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,892
تو این سالیان هیچوقت مثل الان نبودم که کوچکترین هایپی برای e3 نداشته باشم.
نه که زندگی هامون خیلی لاکچری و پر از شور و اشتیاق بود این کرونا هم اومد رسمن تیر خلاص زد و رفت.
------------------------
توقعم از مایکروسافت اینه که اگر قرار بازی جدیدی رو نمایش بده، بیلدهای آخر بازی باشه. یه چیزی نشون نده که ملت دوباره بهش حمله کنن و بازی دوسال دیگه تاخیر بخوره.
در حال حاضر مهمترین چیز در صنعت، برگشتن به حالت عادیه و امیدوارم این مهم هرچه سریعتر به وقوع بپیونده.
از قرار معلوم که کار در محیط های بسته در آمریکا داره به روال عادی برمیگرده. حالا باید دید این خبر چه تاثیری در تاریخهای انتشار میتونه داشته باشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
چه وضعی شد تو دو هفته از اواخر 2021 رسیدیم به Q1 2022 به اواخر 2022 باز شایعه 2023 هم هست :D با این حساب که الدر میره اواخر نسل.

• Like
Reactions: gintoki

Carlos Oliveira

کاربر سایت
May 22, 2021
17
اخرین کنفرانس خوبه مایکرو که حسابی بازی برای معرفی داشت همون 2013 بود و تا حدودی 2015
به بعدش هیچکدوم در حد عالی نبودن
امسالم تهش یه هیلو یه هورایزن تازه اگر تاخیر نخورن

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین

Dwyer: Folks please, Starfield probably won't be out until 2023 it's far too early to start with the bullshit rumors. You're going to kill me.​

renderTimingPixel.png

Twitter

این چی میگه این وسط؟
مزخرفه

خود تاد هاوارد چند ماه پیش گفت به موعد نمایش بازی داریم نزدیک میشیم که خب تو کیس بازی های بتزدا ینی اواخر ساخت.
یه رویایی داشتیم که بازی ۲۰۲۱ بیاد که خب نمیاد. ولی قطعا از ۲۰۲۲ فراتر نمیره.

حتی با توجه به رویه بتزدا تو نمایش بازی ها فک کنم بهار ۲۰۲۲ محتمل تر از پاییز باشه.

باز تو e3 احتمالا تاریخ میخوره دیگه

یادمه اسکایریم 11.11.11 اومد

اینم بندازن 22.2.22 خوب میشه دیگه. :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
یادمه اسکایریم 11.11.11 اومد

اینم بندازن 22.2.22 خوب میشه دیگه. :D
منم نظرم همین تاریخ بود قبلا. اینجا گفته بودم:
ولی شرایر اومد زد تو کاسه کوزه تمام پیش بینی هامون:D وقتی میگه late 2022 یعنی دیگه بهترین حالت september و اینا. مگه اینکه منابعش اشتباه گفته باشن.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
من فکرئ میکنم چند تا کار خوب نشون بدن - اشکال نداره نیاد هم - بالاخره مشکلات زیاد بوده - من منتظر میمونم برای باز یهایی که توسعه اشن عقب بیافته ولی واقعاً نسل بعدی باشن
بتسدا و فرام سافت برای من مهم هستن.اگر از انحصاری های مایکرو استالکر یا بازی ابسیدن هم چیزی در بیاد خیلی خوبه -اتفاقا هیجان دارم برای e3 مثل اینکه ممکنه غافلگیر بشیم . من که امید دارم .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تو این سالیان هیچوقت مثل الان نبودم که کوچکترین هایپی برای e3 نداشته باشم.
نه که زندگی هامون خیلی لاکچری و پر از شور و اشتیاق بود این کرونا هم اومد رسمن تیر خلاص زد و رفت.
------------------------
توقعم از مایکروسافت اینه که اگر قرار بازی جدیدی رو نمایش بده، بیلدهای آخر بازی باشه. یه چیزی نشون نده که ملت دوباره بهش حمله کنن و بازی دوسال دیگه تاخیر بخوره.
در حال حاضر مهمترین چیز در صنعت، برگشتن به حالت عادیه و امیدوارم این مهم هرچه سریعتر به وقوع بپیونده.
از قرار معلوم که کار در محیط های بسته در آمریکا داره به روال عادی برمیگرده. حالا باید دید این خبر چه تاثیری در تاریخهای انتشار میتونه داشته باشه.
درود e3 امسال خوب خواهد بود مایکرو دست پر میاد . بازی های زیادن یکی یک دمو هم نشان بده خودش میشه هایپ - این دو سال که دنیا بهم ریخت کلاً نباید انتظارات جادویی داشت .بهرحال توسعه بازی کار بسیار سختی است اونم نه هر بازی این بازی هایی که قراره بزرگ و انحصاری و ... ولی فکر میکنم چند تا سورپرایز خوب داشته باشیم.

• Like
Reactions: z2s sas

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تنها مورد نگران کننده برای من میان نسلی بودن استارفیلد هست، مخصوصا و مخصوصا اگه بخواد 2022-2023 منتشر بشه.
بازی 2023 که بخواد روی کنسول 10 ساله، اونم x1 اجرا بشه.... :-??

واقعا امیدوارم فقط نسل بعدی باشه و از قدرت کنسول های نسل بعدی هم به خوبی استفاده کرده باشن، به خدا اون cpu ذغالی x1 دیگه پوسیده، نکنید این کار هارو :|
اشتباه محضه اگر استار فیلد بخواد روی نسل پیش باشه -چون نسل پیش نهایت توان موتور میشه 76 - اینا باید حتماً نکست جن رو هدف گرفته باشن و از ssd و سی پیو نهایت سریز ایکس نهایت استفاده رو ببرن. اگر نکست جن نباشه که فکر نمیکنم چون هاوارد گفت بازی نش آفرینی اپن ورد نسل بعدی دقیقاً جمله اش این بودحالا معلوم نیست نسل بعدی منظورش نسل بعد بازی های بستزدا است یا نسل بعد سخت افزاری ؟ ولی فکر نمیکنم نسل قبلی باشه چون اگر نسل قبلی باشه که هیچ - چون استفاده از نسل جدیده فقط برای افزایش رز و فریم نیست . اصلا طراحی گیم پلی با کمک ssd و سیپیو قوی کلاً دگرگون میشه چیزی که سی پی یو سریز ایکس رو هدف میگیره با چیزی که سی پسی یو وان ایکس رو زمین تا آسمون میتونه گیم پلیشون فرق کنه- به امید نکست جن بودن.

• Like
Reactions: Kurt117

amir reza1899

کاربر سایت
May 3, 2021
35
اشتباه محضه اگر استار فیلد بخواد روی نسل پیش باشه -چون نسل پیش نهایت توان موتور میشه 76 - اینا باید حتماً نکست جن رو هدف گرفته باشن و از ssd و سی پیو نهایت سریز ایکس نهایت استفاده رو ببرن. اگر نکست جن نباشه که فکر نمیکنم چون هاوارد گفت بازی نش آفرینی اپن ورد نسل بعدی دقیقاً جمله اش این بودحالا معلوم نیست نسل بعدی منظورش نسل بعد بازی های بستزدا است یا نسل بعد سخت افزاری ؟ ولی فکر نمیکنم نسل قبلی باشه چون اگر نسل قبلی باشه که هیچ - چون استفاده از نسل جدیده فقط برای افزایش رز و فریم نیست . اصلا طراحی گیم پلی با کمک ssd و سیپیو قوی کلاً دگرگون میشه چیزی که سی پی یو سریز ایکس رو هدف میگیره با چیزی که سی پسی یو وان ایکس رو زمین تا آسمون میتونه گیم پلیشون فرق کنه- به امید نکست جن بودن.
چیزی که مهمه اینه حالا درسته من خودم نسل نه ندارم :Dاما به نظرم دیگه انتشار بازی هایی که خیلی هایپ داره و به عنوان برگ برنده نامبرده میشه روی نسل قبل اشتباهه.این بازی اگه تو 2022 بخواد رو نسل هشت بیاد یه شکست بزرگه مثل سایبرپانک.الان سونی داره روند درست رو انجام میده دارک سولز و ریترنال و رچت اند کلنک رو نسل بعدی فقط و بازی گاد اف وار هم گفتن فقط نسل بعدی.

• Like
Reactions: darksider666

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
چیزی که مهمه اینه حالا درسته من خودم نسل نه ندارم :Dاما به نظرم دیگه انتشار بازی هایی که خیلی هایپ داره و به عنوان برگ برنده نامبرده میشه روی نسل قبل اشتباهه.این بازی اگه تو 2022 بخواد رو نسل هشت بیاد یه شکست بزرگه مثل سایبرپانک.الان سونی داره روند درست رو انجام میده دارک سولز و ریترنال و رچت اند کلنک رو نسل بعدی فقط و بازی گاد اف وار هم گفتن فقط نسل بعدی.
دقیقا موافقم- صحیح میگید گرامی - فکر نمیکنم مایکرو اشتباه کنه -بهرحال نیاز داره به فروش پلتفرم ولی از طرفی مایکرو زیاد اهمیتی نمیده به اینکه بازی روی چه پلتفرمی باشد چون برگ برنده اش گیم پسه زیاد براش فروش کنسول مهم نیست دیگه- البته برای اینکه نسل 9 اش فروش کنه از لحاظ سخت افزاری باید بازی های انحصاری نسل 9 رو بزنه تو گیم پس - بهرحال من نسلی 9 هستم امیدوارم چند تا نمایش خوب نسل 9 ببنییم. سایبر فقط و فقط نسل 8 داغونش کرد وگرنه نسل جدیدش درسته باگ داره اونم همه بازی ها دارن بعد فیکس میشن البته باگ خیلی زیاد هم دیگه قابل قبول نیست ولی این بازی سایبر از اونجا ضربه خورد که اصلا اجرا نمیشد روی نسل قدیم و دارندگان نسل قدیم دقیقاً حس کردند که کلاه سرشون رفته وگرنه همون بازی لانچ هم بدون هیچ پچی روی نسل بعد خیلی بهتر که هیچ زمین به اسمون اجرا میشد . اگر فقط نسل جدید بود نهایت میگفتن بازی باگ داره یا نهایت میگفتن بازیه خوبی نیست ولی دیگه برخورد ها فرق داشت نه بازی 60 دلاری خراب رو بفروشی به ملت بدون ریفاند بعد خراب طوری که غیر قابل اجرا باشه. این اشتباه فقط نسل قدیم کمر سایبر رو شکوند. ا یوزور بیس کم بود نسل جدید، پیشمون شدن گفتن بزنیم نسل قدیم بازی که واقعا نیازمند SSD است برای لود و کش تکسچر استرمینگ - بازی که سیپییو جگوار نمیتونه اصلا اجرا ش کنه باتل نک درست میشه در سیستم شدید .
امیدوارم نسل جدید باشیم.

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
من دلیل این فاز نا امیدی رو نمیدونم
قطعا دو تا از بهترین های مایکروسافت نمایش دارن
پلی گراند با fh5 و ابسیدین با گراندد
استدیو های دیگه هم به نظرم ماشین گیمز با ایندیانا جونز میاد و البته استارفیلد هم هست
استدیو سازنده هیتمن هم انحصاریشو واسه مایکرو نمایش میده
سورپرایز مایکرو هم همکاریش با کوجیما پروداکشن
این وسط بازی رمدی که fps بود هم قطعا نمایش داره
خب همینا بس دیگه
میشه یه نمایش عالی

• Poker Face
Reactions: Nameless King

Carlos Oliveira

کاربر سایت
May 22, 2021
17
من دلیل این فاز نا امیدی رو نمیدونم
قطعا دو تا از بهترین های مایکروسافت نمایش دارن
پلی گراند با fh5 و ابسیدین با گراندد
استدیو های دیگه هم به نظرم ماشین گیمز با ایندیانا جونز میاد و البته استارفیلد هم هست
استدیو سازنده هیتمن هم انحصاریشو واسه مایکرو نمایش میده
سورپرایز مایکرو هم همکاریش با کوجیما پروداکشن
این وسط بازی رمدی که fps بود هم قطعا نمایش داره
خب همینا بس دیگه
میشه یه نمایش عالی
همکاری با کوجیما یا ioi همشون در حد شایعه هستن
گراندد!!!!!!!!!!
بعد از 8 ماه یه دونه بازی انحصاری در خور سریز اکس نداشتن بعد دوباره بیان گراندد نشون بدن
امسال فقط هیلو فورتزا دارن برای انتشار استارفیلد هم که قطعا نمیرسه ایندیانا هم زور بزنن تریلر سینماتیک بدن
فقط امید به ولفنشتاین 3 هست که یکم لاین اپ اخر سال رو جذاب کنه

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
درود دوستان خبر های BF 6 رو باید اینجا دنبال کنم ؟
شنیدم قراره در e3 تریلرش بیاد اما تاپیک مرتبط باهاش رو نتونستم پیداکنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر