نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2021 Press Conference

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
IMG_20210526_223451.jpg

[ویرایش]: مایکروسافت بطور رسمی از نمایش خود با نام Xbox & Bethesda Games Showcase پرده برداشت.

تاریخ مراسم: 23 خرداد ساعت 21:30

تمرکز مراسم: بازیهای Xbox Game Studios و Bethesda و همچنین پارتنرها و بازیسازان دیگر از سراسر جهان

زمان مراسم: 90 دقیقه.

این مراسم بصورت زنده از صفحات Xbox در:

Twitch
Youtube
Twitter
Facebook

پخش خواهد شد.

xbox-bethesda-e3-2021-plans.jpg

بعد از یکسال غیبت، E3 دوباره برگشته و به همین دلیل گیمرها شوق زیادی برای مراسم امسال دارند. هرچند با توجه به همه گیری ویروس کرونا قراره مراسم امسال با فرمتی کاملا آنلاین برگزار بشه و دیگه شاهد جمعیت و هیاهوی زیاد در کنفرانس ها نیستیم، اما این دلیل نمیشه که سیلی از بازیها و نمایش های جدید نبینیم.

IMG_20210516_083127.jpg

چه انتظاراتی باید از کنفرانس مایکروسافت داشته باشیم؟​

اولین چیزی که انتظار میره، یک نمایش از Halo Infinite به همراه تاریخ عرضه است. به همین شکل تریلری از بازی Grounded و اینکه چه زمانی از early access خارج شده و بصورت یک بازی کامل عرضه میشه. همینطور با توجه به اتمام پروسه ساخت Psychonauts 2 انتظار میره که تاریخ عرضه این بازی هم به همراه یک لانچ تریلر اعلام بشه. احتمالا نسخه کنسولی Microsoft Flight Simulator هم نمایش جدیدی همراه با تاریخ عرضه داشته باشه.

اما شاید مورد انتظارترین نمایش مراسم امسال، دستپخت جدید Bethesda Game Studios یعنی Starfield هست. بازی مرموزی که سه سال از معرفی اون میگذره و چندین ساله که بی سر و صدا در دست ساخته. با توجه به خریده شدن کمپانی بتسدا در سال گذشته، احتمالا مایکروسافت حساب زیادی روی این عنوان که اولین IP جدید Bethesda Game Studios در 25 سال اخیر هستش، کرده و همه منتظر یک معرفی کامل از اون هستیم.

عنوان بعدی که دوستداران سبک ریسینگ و ماشین سواری منتظر اون هستند، شماره بعدی سری Forza Horizon هست. با وجود اینکه شماره پنجم این عنوان هنوز معرفی نشده اما شایعات قوی و بسیار زیادی در چند ماه اخیر شکل گرفته و میتوان انتظار رونمایی از اون رو در مراسم امسال داشت.

به گفته اینسایدر و گزارشگر سایت Gamesbeat جف گراب، مایکروسافت اینبار قصد نمایش CG نداشته و احتمالا بیشتر تریلرها از بازیهای نزدیک به عرضه و بصورت گیم پلی هستند. به هرحال باید منتظر موند و دید از بین عناوین متعدد و زیادی که تا بحال از طرف Xbox معرفی شدند کدام بازیها نمایش جدید خواهند داشت.

غیر از عناوین فرست پارتی، انتظار میره مایکروسافت قراردادهای متعددی با استودیوها و ناشرهای third party هم داشته باشه و از اون ها بصورت day one on gamepass یا انحصاری پلتفرم های خودش معرفی کنه. تا بحال شایعات زیادی در این زمینه هم وجود داشته و باید دید تا چه حد این شایعات درست از آب درمیان.

امیدواریم که E3 امسال، شروع برگشت به شکوه گذشته این مراسم پرطرفدار باشه و تمام گیمرهایی که منتظر عناوین مورد علاقه خود هستند رو راضی کنه.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,639
نام
Mehrdad
2024-5 تقریبا تمام یا بخش بزرگی از بازی هایی که اینجا ازش حرف زده میشه منتشر شدند.. ارزش گیم پس اون موقع به شکل باورنکردنی زیاد میشه.. اصلا به نظرم اگه همه چی همینطور پیش بره تنها چیزی که میشه راجع به گیم پس گفت اینه:
Too Good to Be True

• Like
Reactions: mobin.hb96 and blak

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
کنسول بدون داریو فیزیکی فایده نداره - دیسک و آرشیو فیزیکی چیز دیگه است . دیجیتالی فقط به اسمش من فلان بازی رو دارم ولی فیزیکی بحث خود باکس اصلا داشتنشون جذابه ضمنا هر وقت آدم هم نخواست بازی خاصی رو میتونه عوض کنه بفروشه و ... ولی دیجیتالی آش کشک خاله است . از طرفی بحث دیسکانت ها و Deal ها هم هست در دیجیتالی ولی کلا حضور درایو بلو ری خیلی لازمه -اون درایو فیزیکی قیمتش خرده فروشی برای مایکرو یا سونی 20 دلار هم نمیشه -اینا کلا با ضرر میفروشن .سود فقط در نرم افزارشونه
سر X1 که من نیازی به درایو پیدا نکردم. XSX رو هم بیشتر به خاطر انحصاریای مایکروسافت باید تهیه کنم که روی گیم‌پس در دسترس هستند و برای همین به دیسک‌درایو نیاز نمیشه. وقتی سونی آپشن ۴۰۰ دلاری داره خوبه که مایکروسافت هم داشته باشه.
--------------
من احساس می‌کنم بازی جدید خفنی برای آخر سال ۲۰۲۱ معرفی نشه مگر نسخه کامل Grounded یا DLC برای SoT. در واقع اگر خبری بود، حتما تو همون زمان‌های ریلیز XS مایکروسافت خبرش رو می‌داد. ضمن اینکه با توجه به کرونا، کلا اگر قرار بود یه بازی به آخر ۲۰۲۱ برسه، احتمال زیاد تاخیر خورده... برای همین فکر می‌کنم اکثر بازی‌هایی که معرفی بشن برای ۲۰۲۲ باشن یا کلا تاریخی براشون اعلام نشه. فورتزای جدید برای اوایل ۲۰۲۲ و بقیه انحصاری‌ها نیمه دوم ۲۰۲۲.

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
سر X1 که من نیازی به درایو پیدا نکردم. X1 رو هم بیشتر به خاطر انحصاریای مایکروسافت باید تهیه کنم که روی گیم‌پس در دسترس هستند و برای همین به دیسک‌درایو نیاز نمیشه. وقتی سونی آپشن ۴۰۰ دلاری داره خوبه که مایکروسافت هم داشته باشه.
--------------
من احساس می‌کنم بازی جدید خفنی برای آخر سال ۲۰۲۱ معرفی نشه مگر نسخه کامل Grounded یا DLC برای SoT. در واقع اگر خبری بود، حتما تو همون زمان‌های ریلیز XS مایکروسافت خبرش رو می‌داد. ضمن اینکه با توجه به کرونا، کلا اگر قرار بود یه بازی به آخر ۲۰۲۱ برسه، احتمال زیاد تاخیر خورده... برای همین فکر می‌کنم اکثر بازی‌هایی که معرفی بشن برای ۲۰۲۲ باشن یا کلا تاریخی براشون اعلام نشه. فورتزای جدید برای اوایل ۲۰۲۲ و بقیه انحصاری‌ها نیمه دوم ۲۰۲۲.
موافقم

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,767

Dwyer: Folks please, Starfield probably won't be out until 2023 it's far too early to start with the bullshit rumors. You're going to kill me.​

renderTimingPixel.png

Twitter

این چی میگه این وسط؟

• Smile
Reactions: HIGH DEVS

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
2024-5 تقریبا تمام یا بخش بزرگی از بازی هایی که اینجا ازش حرف زده میشه منتشر شدند.. ارزش گیم پس اون موقع به شکل باورنکردنی زیاد میشه.. اصلا به نظرم اگه همه چی همینطور پیش بره تنها چیزی که میشه راجع به گیم پس گفت اینه:
Too Good to Be True
واقعا ماکرو سافت با گیم پس حال عظیمی به تمام گیمرا داد
چون یه جورای سایر رقبا رو مجبور کرد که اینجوری رفتار کنن
واقعا سیاست قشنگی بود یه جور برد برده

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
جدی داشتم نا امید میشدم بعد 6-7 روز و هر روز یک شایعه/لیک جدید اومدن امشب داشت بدون شایعه در مورد Starfield گذر میشد که خداروشکر به خیر گذشت...

جالبی کار اینجاست که Ed و جز کوردون و جف گراب مخصوصا و خیلیای دیگه که "احتمالات و نظراتشون" اینقدر ساده به عنوان لیک پخش میشه، چقدر راحت و ایزی، یک شبه توسط یکی مثل شرایر کلا کنسل میشه تمام حرفاشون :D
الانم که اصلا به 2023 داره میرسه شایعات :)) یکم جلوتر بره کلا همزمان با فیبل و PD برای کنسول میان نسلی میاد :))

پ.ن. جف گراب دیروز بعد حرفای شرایر:
1621622803384.png

جف گراب امروز :
1621622840881.png
1621622859883.png
اینم ریپلای جز کوردون:
1621622926795.png

یعنی لیترالی بلانسبت الاغ فرضمون کردن :) الانم باش فان میسازن :)

آخرشم بنظر کلا هایپ شدن برای این کنفرانس بنظر اشتباه محضه... ایشالا یک هیلو نشون میدن و شانس بیاریم و اگر نره برای 2022 و 2023، شاید یک فورتزاییم باشه... چیز بیشتریم باشه سوپرایز میشیم :D

--------------------------------------

ویرایش:
جیسون شرایر گفته هرچند بازی مال late 2022 عه، ولی بازم قراره توی E3 امسال (و تقریبا از 16-17 ماه قبل رلیز اونم تو دوران پاندمی و سختی دولوپ) تاریخ دقیق بخوره :|
و عجیب تر اینجاست که توی ریست ارا، شینوبی یک جورایی تاییدش کرد .یکی گفت غیر ممکنه اینم گفت نه اونقدر مثلا اسکایریم هم دقیقا 1 سال قبل عرضه تاریخ خورده بود :| .

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,120
نام
محمد علی
یادم نمیاد تا حالا قبل از E3 انقدر وضعیت خشکیده و پلاسیده باشه. عملاً همه مطمئن هستن که هیچ خبر خاصی نیست:D
E3 ای بوده که بعدش همه نالان یا ترول کنان بودن اما تا حالا این جوری قبلاً همه‌ی کشتی‌ها غرق و امیدها ناامید نشده بود.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یادم نمیاد تا حالا قبل از E3 انقدر وضعیت خشکیده و پلاسیده باشه. عملاً همه مطمئن هستن که هیچ خبر خاصی نیست:D
E3 ای بوده که بعدش همه نالان یا ترول کنان بودن اما تا حالا این جوری قبلاً همه‌ی کشتی‌ها غرق و امیدها ناامید نشده بود.
سونی که نیست
کرونا هم که کل صنعت رو درنوردیده
مایکروسافت هم که استادیو هاش در بهترین حالت اگر آخر 2022 یک بازی نسل جدید ازشون در بیاد. قبل از اون اگر چیزی هم در بیاد بین نسلی اه و IP جدید نیست.
تقریبا خروجی اکثر استادیو ها هم معلومه در آینده چیه

نکته مثبت E3 فقط اینه که بشینیم ببینیم به رسم چند سال اخیر Devolver چجوری ترول امون می کنه :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
کلا هایپ نشدن اتفاق خوبیه
ولی مشکل، فقط استارفیلد نیست، مشکل الدر و فال اوت بعدیه. اواخر 2022 شرایر میگه عرضه میشه ولی اگه بخوان از 2022 برن رو الدر 2026 اونو و فال اوت برا 2030، احتمالا، تو بهترین شرایط
باید یه فکر اساسی برا افزایش قدرت و نیرو بتسدا بکنه ماکرو .از ابسیدین کمک بگیره برا فال اوت بعدی ، یا نیرو بگیرن.
این همه نیروی rpg باز دارن ولی همشون چند تا new ip دارن، میگن avowed برا 2022-23، ولی الان یه ip جدید داره، دوباره ابسیدین.
یه ذره این نیروها رو متمرکزتر کنن، به بتسدا هم کمک کنن. همونطوری که تو اون استودیوها نیرو پخش میکنن، اینجا هم کمک کنن.
بتسدا بعد از فال اوت 4 ، vr الدر و فال اوت رو داد نسخه ریمستر الدر داد فال اوت 76 داد یه الدر بلیدز داد ولی از 2015 تا 2022 اگه تاریخ شرایر درست باشه.
تو عناوین اصلی فقط یه فال اوت 76 داده و استار فیلد 2022.
و با این تفاسیر، ممکنه فال اوت 5 با فاصله 15 ساله ببینیم.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من شخصا هایپ نیستم و زیادم امیدی به E3 امسال ندارم و به نظرم تا TGA خبری نمیشه ولی توجه کنید که هرچقدر هم توییت و شایعه زیاد باشه هیچوقت نمیان لو بدن که قراره تو کنفرانس چی بگذره
اگه میخواستن تو توییتر همه چیزو در مورد کنفرانس بهمون بگن که همون تو توییتر نمایشای بازیا رو هم میزاشتن دیگه نیازی به کنفرانس نبود وقتی سورپرایزی در کار نباشه :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تنها مورد نگران کننده برای من میان نسلی بودن استارفیلد هست، مخصوصا و مخصوصا اگه بخواد 2022-2023 منتشر بشه.
بازی 2023 که بخواد روی کنسول 10 ساله، اونم x1 اجرا بشه.... :-??

واقعا امیدوارم فقط نسل بعدی باشه و از قدرت کنسول های نسل بعدی هم به خوبی استفاده کرده باشن، به خدا اون cpu ذغالی x1 دیگه پوسیده، نکنید این کار هارو :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر