نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2019 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پس از کنارکشیدن کمپانی بزرگ سونی از برگذاری کنفرانس خبری در E3 سال 2019 بسیاری نسبت به حضور مایکروسافت هم شک و شبه داشتند تا اینکه فیل اسپنسر رسما تایید کرد انها همانند تمام سالهای گذشته در E3 با کنفرانس خبری، حضوری قدرتمند خواهند داشت.

تاریخ برگذاری مراسم بیستم خرداد ماه ساعت 00:30 بامداد

لینک های تماشای پخش زنده:
میکسر
یوتیوب
توییچ
توییتر
فیسبوک

E3Briefing2019HERO-hero.jpg

343 Industries

استدیو 343 Industries در جریان مراسم E3 سال 2018 عنوان Halo Infinite را با یک نمایش فنی خارق العاده همراه با معرفی موتوربازیسازی جدید Slip Space به نمایش دراورد. بنا به گفته بانی راس رییس استدیو مذکور در E3 پیش رو شاهد نمایشی از انجین Slip Space خواهیم بود. این موتور جدید قرار است بستری برای اینده حداقل ده ساله سری هیلو باشد. عرضه هیلو اینفینیت در سال 2019 بعید به نظر میرسد و براساس پیش بینی ها در سال 2020 به همراه کنسول نسل بعدی اکس باکس منتشر خواهد شد.

The Coalition

استدیو د کوالیشن سال گذشته بازی Gears 5 را با یک تریلر داستانی که محوریت آن بر روی شخصیت کیت بود برای عرضه در سال 2019 معرفی کرد. حال امسال انتظار میرود با دست پر به E3 بیایند و شاهد یک تریلر گیمپلی طولانی تر از بازی و تاریخ دقیق عرضه بازی نیز مشخص بشود.
همچنین استدیو مذکور در همکاری با اسپلش دمیج بازی استراتژیک نوبتی گیرز تاکتیک را برای پی سی در دست توسعه دارد. و احتمال نمایش این اثر هم دور از انتظار نیست.
گفتنی است بعید است د کوالیشن بازی موبایلی گیرز پاپ را به کنفرانس خبری اصلی E3 بیاورد ولیکن در برنامه های جانبی ای تری همانند اینساید اکس باکس شاید شاهد اطلاعات بیشتری از بازی باشیم.

Rare

استدیو Rare در برنامه جدید اکس باکس گیمز استدیو قرار است دوباره تبدیل به کارخونه بازی سازی تبدیل بشود و در راستای این امر در یکسال گذشته حدود دو برابر تعداد اعضای استدیو رشد داشته و محل جدیدی برای گسترش فیزیکی استدیو ایجاد شده است. استدیو ریر در حال حاضر به چند تیم تقسیم شده و بخش قابل توجهی به پشتیبانی از بازی Sea of Thives ادامه میدهند و دو تیم دیگر مشغول ساخت بازیهای جدیدی هستند که شاید احتمال نمایش یکی از انها در E3 پیش رو وجود داشته باشد.
همچنین انها سال گذشته نسخه جدید Battletoads را با همکاری استدیو Dlala معرفی کردند که تاکنون این بازی در سکوت خبری به سر میبرده. انتظار منطقی وجود دارد که تاریخ عرضه دقیق این بازی همراه با نمایش گیمپلی مشخص شود.

Playground Games

استدیو پلی گراند گیمز پاییز سال گذشته عنوان فوق العاده موفق Forza Horizon 4 را عرضه کرد ولیکن تیم دوم بزرگ دیگر این استدیو از یک سال و نیم پیش در حال توسعه بازی جدیدی در سبک نقش افرینی جهان باز هستند که شاید احتمال معرفی کوتاه این اثر (براساس شایعه های معتبر فیبل 4) وجود داشته باشد. هرچند براساس نظر شخصی خودم بعید میدانم مایکروسافت از این برگ برنده بزرگ در سالی که سونی کنفرانسی ندارد استفاده کند.

Ninja Theory

استدیو نینجا تئوری سازنده بازی تحسین شده هل بلید حدود یکسال به صورت رسمی به خانواده اکس باکس استدیوز پیوسته ولیکن نمایش اثر جدید انها بسیار محتمل است. در انتهای سال گذشته میلادی فیل اسپنسر در پی پرسش مخاطبین اعلام کرد در سال اینده اطلاعاتی از بازی جدید استدیو نینجا تئوری منتشر خواهند کرد. براساس اطلاعات ثبت شده در لینکداین اعضای استدیو و دیگر منابع به نظر نینجا تئوری سالها در خفا مشغول توسعه بازی جدیدی به نام Bleeding edge بوده و حال شاید وقت نمایش عمومی این اثر مورد انتظار باشد.

دیگر استدیو های فرست پارتی در یک نگاه کوتاه:

استدیو Turn 10 باتوجه به اینکه دنبال گذاشتن زمان بیشتری برای توسعه نسخه بعدی فورزا است، پس از سالها حضور مداوم در E3 باید بگوییم امسال غایب خواهد بود.

استدیو کوچک Compulsion Games سال گذشته بازی We Happy Few را عرضه کرد و براساس منطق قطعا عنوانی در حد نمایش برای عموم در دست ندارد.

استدیو inXile Entertainment بازی Wasteland 3 را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم دردست دارد و احتمال نمایش این بازی در کنفرانس مایکروسافت وجود خواهد داشت. گفتنی است برایان فارگو موسس استدیو ساخت بازیهای جدید معرفی نشده را تایید کرده ولیکن نمایش انها به دور از منطق است.

استدیو Obsidian Entertainment بازی The Outer Worlds را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم در دست دارد و شاید مایکروسافت از نمایش این اثر در کنفرانس خبری خود استقبال کند. ساخت بازیهای جدید توسط استدیو مذکور تایید شده ولیکن نمایش ها تا قبل از عرضه The Outer Worlds عجیب خواهد بود.

استدیو تازه تاسیس The Initiative در حال عضوگیری و طی کردن مراحل اولیه شکل گیری است و باتوجه به سیاست های جدید مایکروسافت بابت عدم رونمایی زودهنگام بازیها، حضور انها در E3 پیش رو منتفی است.

استدیو Undead Labs سال گذشته بازی ضعیف State of Deacay 2 را منتشر کرد و نمایش بازی بعدی انها که نیز قسمت سوم همین مجموعه است قطعا در E3 2019 رخ نخواهد داد.

پ ن: تاپیک به مرور با اطلاعات کنسول نسل بعدی، خرید استدیوهای جدید و Xbox Global Publishing اپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
این بازی که خیلی وقته شایعه اش هست، الان هم فقط اسمش لو رفته، به نظرم خیلی هم بد نشد برای کنفرانس، چون الان عطش ملت برای دیدن تریلر به شدت بالا رفته. ولی خب اگه یهو معرفی میشد مسلما تاثیر بیشتری داشت ولی چون انحصاری نیست، رو کیفیت کنفرانس اونقدرها اثر منفی نمیزاره چون هنوز تریلر لیک نشده :D ولی با این فرمول که داریم میریم جلو احتمالا تا فرداشب چند تا سورپرایز دیگه هم لیک میشن متاسفانه :| لیک بازی نینجا تئوری خیلی ضایع بود، کل تریلر رو پخش کردن، فکر کن برای یکی دو تا انحصاری احتمالی دیگه هم این اتفاق بیفته، کل لذت زنده دیدن کنفرانس از بین میره.

به هر صورت فرق چندانی نداره. یعنی درسته که فقط اسمش لو رفته ولی تا الان کسی نمیتونست با قطعیت بگه اصلا این بازی واقعا وجود داره یا نه و مسلما دیدن تریلرش وسط کنفرانس میتونست هایپ و هیجان بیشتری داشته باشه. کلا اینجوری یه روز مونده به کنفرانس همه چی لیک شدن بده. هیجان کنفرانس رو کم میکنه. من هی تصمیم میگیرم اینجا نیام، یعنی کلا اینترنت نیام چیزی لو نره اما نمیشه:D بحث و کامنت دادنای قبل کنفرانس هم بخشی از لذت E3 ـه که نمیشه ازش زد:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
لیکها هم گلچین شدس دمشون گرم :D همونطور که هرسال مشخصه و بهش اشاره کردیم ، تا شروع کنفرانس لیست نمایشها هم کامل لو میره :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درمورد بازی جدید NT ناراحت نباشید توی قرار دادشون اومده که بدون دخالت ماکرو هرچیزی که دلشون بخواد میسازن. الانم چیزی که دلشون خواسته رو ساختن :D.
طراحی کرکترهاش فوق العاده ست خیلی فان بنظر میرسه ولی این رقم گیم ها واسه من نیست :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
مایکروسافت محتوای کنفرانسش رو نمی تونه دو روز مخفی نگه داره بعد ما انتظار داریم امسال که سونی نیست بیاد کار دوتا کنفرانس رو انجام بده!

انتظار ازشون زیاده ولی واقعا در حدش نیستن!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
مایکروسافت محتوای کنفرانسش رو نمی تونه دو روز مخفی نگه داره بعد ما انتظار داریم امسال که سونی نیست بیاد کار دوتا کنفرانس رو انجام بده!

انتظار ازشون زیاده ولی واقعا در حدش نیستن!
لیک بازی میازاکی کار خود باندای بوده، دیگه مایکروسافت باید چیکار کنه؟ :D همین بازی های خودش رو نگه داره تا لیک نشه هنر کرده :D

به هر صورت فرق چندانی نداره. یعنی درسته که فقط اسمش لو رفته ولی تا الان کسی نمیتونست با قطعیت بگه اصلا این بازی واقعا وجود داره یا نه و مسلما دیدن تریلرش وسط کنفرانس میتونست هایپ و هیجان بیشتری داشته باشه. کلا اینجوری یه روز مونده به کنفرانس همه چی لیک شدن بده. هیجان کنفرانس رو کم میکنه. من هی تصمیم میگیرم اینجا نیام، یعنی کلا اینترنت نیام چیزی لو نره اما نمیشه:D بحث و کامنت دادنای قبل کنفرانس هم بخشی از لذت E3 ـه که نمیشه ازش زد:D
حرفت درسته ولی چون بازی انحصاری نیست اون تاثیری که یه بازی انحصاری میزاره رو نداره. یعنی اگه انحصاری بود و لیک میشد دیگه خیلی ضایع بود :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
بازی جدید نینجا تئوری بدجور حالم رو گرفت آخه چرا چند نفره؟مرده شور روحیه آمریکایی رو ببرن , بابا ما که نمازهامون رو هم به جماعت می خونیم این قدر دوست نداریم بازی چندنفره انجام بدیم,اونوقت آمریکایی های سنت نشده ی تارک الصلاة روزه خوار...همه بازی هاشون به جماعته...
حیف شد واقعا اگه کسی می تونست کمر کریتوس رو بشکنه همینا بودن....حالا هی نیایین بگین تیم اولشون و 2014 و اینا ...اگه این بازی شون بترکونه , که می ترکونه ...اون 20 نفر تیم دوم رو هم میریزن تنگشون میرن برای شماره دوم قامت ببندن.....تکبیره الاحرام.....
دیروز با دیدن تریلر destroy all humans حس غریبی بهم دست داد که کاش روستا زندگی می کردم و با کمک یکی از گاوهای مهمون نواز اونجا و امکاناتی که در اختیارم قرار می داد ...!!سرم رو فرو می کردم یه جا که نبینم و نشنوم و حس نکنم چه بلایی سر نینجا تئوری آوردن....خبرهای فیبل 4 هم زیاد امیدوارکننده نیست بدون شمشیر و اول شخص و آنلاین...خجالت نکشین بانجوکازویییییییی رو هم MMO کنید و کانکر رو هم بتل رویال....
البته هر مراسمی یدونه خون می خواد , فقط نمیدونم چرا کنفرانس شروع نشده فیل اسپنسر سر نیجا تئوری رو گذاشت لب استیج و بسمل کردش , امیدوارم پایان کنفرانس شاهد دست به دست شدن راسته اینیشیتیو و دنبلان های پلی گراند بین مدعوین نباشیم....
ولی هنوز برای قضاوت زوده اگر ماکرو از battletoads یک brawlout آنلاین نکشه بیرون ندید بهترین کنفرانس رو داره البته بعد THQ.. (خودم می دونم کنفرانس نداره اِاِاِاِاِ.....:p
پ.ن:لطفا ریپلای نفرمائید من اینجا غریبم...!:-s

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
درمورد بازی جدید NT ناراحت نباشید توی قرار دادشون اومده که بدون دخالت ماکرو هرچیزی که دلشون بخواد میسازن. الانم چیزی که دلشون خواسته رو ساختن :D.
طراحی کرکترهاش فوق العاده ست خیلی فان بنظر میرسه ولی این رقم گیم ها واسه من نیست :D

فریدون این بازی از قبل اینکه مایکرو اینارو بخره در دست ساخت بوده:D الان تنها فرقی که کرده اینه که انحصاری شده. حالا بد یا خوب ربطی به مایکرو نداره و البته اینکه کنسلش نکردن کلا حرکت مثبته. چون قطعا تیم Hellblade هرچی بسازن برای نسل بعده و میتونن از اولین استدیویی که خریدن یه چیزی برای همین نسل بکشن بیرون:D

حرفت درسته ولی چون بازی انحصاری نیست اون تاثیری که یه بازی انحصاری میزاره رو نداره. یعنی اگه انحصاری بود و لیک میشد دیگه خیلی ضایع بود :D

من امیدوارم تا شب کل کنفرانس دوباره لو نره:D امسال به نظر میرسه از اون سالاس:D

• Like
Reactions: g4mer and Cj_sa

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
فریدون این بازی از قبل اینکه مایکرو اینارو بخره در دست ساخت بوده:D الان تنها فرقی که کرده اینه که انحصاری شده. حالا بد یا خوب ربطی به مایکرو نداره و البته اینکه کنسلش نکردن کلا حرکت مثبته. چون قطعا تیم Hellblade هرچی بسازن برای نسل بعده و میتونن از اولین استدیویی که خریدن یه چیزی برای همین نسل بکشن بیرون:D

من امیدوارم تا شب کل کنفرانس دوباره لو نره:D امسال به نظر میرسه از اون سالاس:D
آره احتمالش هست با جزییات و ترتیب و عکس و همه چی لو بره، مثل 2016 :)):D ولی اگه لیک ها دیگه ادامه نداشته باشه و محدود به همین چیزهایی که مشخص شده باشه، هایپ کنفرانس بالاتر هم میره، الان کنفرانس رو لبه تیغ هست lol

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بازی جدید نینجا تئوری بدجور حالم رو گرفت آخه چرا چند نفره؟مرده شور روحیه آمریکایی رو ببرن , بابا ما که نمازهامون رو هم به جماعت می خونیم این قدر دوست نداریم بازی چندنفره انجام بدیم,اونوقت آمریکایی های سنت نشده ی تارک الصلاة روزه خوار...همه بازی هاشون به جماعته...
حیف شد واقعا اگه کسی می تونست کمر کریتوس رو بشکنه همینا بودن....حالا هی نیایین بگین تیم اولشون و 2014 و اینا ...اگه این بازی شون بترکونه , که می ترکونه ...اون 20 نفر تیم دوم رو هم میریزن تنگشون میرن برای شماره دوم قامت ببندن.....تکبیره الاحرام.....
دیروز با دیدن تریلر destroy all humans حس غریبی بهم دست داد که کاش روستا زندگی می کردم و با کمک یکی از گاوهای مهمون نواز اونجا و امکاناتی که در اختیارم قرار می داد ...!!سرم رو فرو می کردم یه جا که نبینم و نشنوم و حس نکنم چه بلایی سر نینجا تئوری آوردن....خبرهای فیبل 4 هم زیاد امیدوارکننده نیست بدون شمشیر و اول شخص و آنلاین...خجالت نکشین بانجوکازویییییییی رو هم MMO کنید و کانکر رو هم بتل رویال....
البته هر مراسمی یدونه خون می خواد , فقط نمیدونم چرا کنفرانس شروع نشده فیل اسپنسر سر نیجا تئوری رو گذاشت لب استیج و بسمل کردش , امیدوارم پایان کنفرانس شاهد دست به دست شدن راسته اینیشیتیو و دنبلان های پلی گراند بین مدعوین نباشیم....
ولی هنوز برای قضاوت زوده اگر ماکرو از battletoads یک brawlout آنلاین نکشه بیرون ندید بهترین کنفرانس رو داره البته بعد THQ.. (خودم می دونم کنفرانس نداره اِاِاِاِاِ.....:p
پ.ن:لطفا ریپلای نفرمائید من اینجا غریبم...!:-s
داداش اخبارت رو از کجا دنبال می کنی؟!:D از توی همون جا؟:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من الان که دقت میکنم Elden Ring و Tales و Ni no Kuni هر سه تا واسه باندای نامکو بوده، یعنی واقعا هنر میخواد تو یک ساعت بتونی سه تا از بازی هات رو لیک کنی :D امیدوارم تا امشب دیگه چیزی لیک نشه، فردا لیک شد مهم نیست چون سعی میکنم تا شروع کنفرانس به اینترنت دسترسی نداشته باشم!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
میدونستم ولی اصلا یادم نبود! :D. اکثراً ماکرو واسه چیزهای مورد نفرین قرار میگیره که ربطی بهش نداره LOL.

درمورد ER و میازاکی و اینا، DS3 کیپ تا کیپ فن سرویس بود درمورد Sekiro هم چیزی نگم خیلی بهتره (:D) امیدوارم خودش/خودشون رو از این چهاردیواری غیر جذاب و کهنه بکشن بیرون. باز همون فرمول سولز رو قرقره نکنن. همون درجه سختی همون سیستم مجازات همون پروسه پیشروی و .... . یعنی کاری که Guerrilla Games کرد. تنها شباهت کیل زوون و هواریزن لوگوی PS روی باکس ارتشون بود :D

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
بجز bleeding edge اون 2تای دیگه لیک شدنشون ربطی به مایکروسافت نداره
البته بازی های مولتی پلتفرم هستن و اهمیتی نداره لیک شدنشون :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر