Microsoft E3 2015 Press Conference

به نظر شما کنفرانس چگونه خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    368

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,376
سوال امروز :

کارایی که الان داره انجام میده خوبه
شاید یکی دو تا عنوان دیگه Rare رو زنده می کردم مخصوصا Perfect Dark
تولید یه عنوان مشابه Uncharted رو کلید می زدم یا TR رو بالکل انحصاری می کردم :d
یه نقش آفرینی خفن غربی و یه نقش آفرینی خفن شرقی رو به طرفدارا معرفی میکردم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,721
نام
ماکان
Blinx رو کی تو گزینه ها گزاشت؟ خرابم کرد اصلا!

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
667
نام
امیرحسین
1-کنسول اسلیم رو معرفی میکردم و قیمت کنسول های فعلی رو 250$ میکردم :-"(البته قدرت انجام این کارو نداره ظاهرا ) :D
2-با راک استار قرار داد میبستم که RDR بعدی انحصاری باشه
3-از بین IP های استراتژیک حداقل یکی رو امسال معرفی میکردم
4-کالکشن Gears رو معرفی میکردم نه صرفا Remake نسخه اول رو :|
خراب گزینه ی 2 ات ام!
اگر کل دارایی های مایکروسافت هم بدن به راکستار 2 حالت داره:
1_قبول نمیکنه
2_بالا میکشه یه آپم روش :d(اصلا منظورم Agent نبودا|-))
که هیچ کدوم محتمل نیست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,721
نام
ماکان
کلا خودم و خودت به Blinx رای دادیم :-"
Xbox لامصب یه سری بازی داشت که من عاشق تک تکشونم. از Ninja Gaiden که بهترین HnS تاریخ هست، تا همین Blinx که من یه مدت شبا خوابش رو میدیدم!:D البته من گربه اینا کلا خیلی دوست دارم!:D

مایکرو حال بده کانکر یا بانجو یا بلینکس یا پرفکت دارک معرفی کنه من همون فرداش X1 خواهم خرید!:D البته gears هم همینطور!:D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,777
سوال امروز :

اول از همه کلا کاری به کار رمدی نداشتم.
استودیوهای تازه تاسیس رو مسئول ساخت ای پی جدید میکردم نه ادامه ای پی های قدیمی.

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,144
نام
میلاد
اولین قدم با Obsidian یه قرار خفن برای ساخت یه فرانچایز RPG می بستم.
دلیل: 1. اینکه استدیو از نظر مالی وضعیت خوبی نداره و به یه ناشر خفن احتیاج دارن. اینم که بخوان مستقل کار کنن همش حرفه! :d
2. استدیو از نظر استعداد و نیروی انسانی فوق العاده است و تنها استدیویی هست که می تونه RPGـی برای رقابت با غول های این سبک بسازه.
3. اصلا نمی ذاشتم کیسی هادسن توی کارشون دخالت کنه! :d افت داره براشون! :-":d

بعد IPـهای Wet و The Sabotuer رو می خریدم! :d
دلیل: IPـهای تقریبا متوسط در نتیجه ارزون و تا حدودی فرامشو شده ـن که راحت و با قیمت مناسب میشه به دستشون آورد ولی خب پتانسیل بالایی دارن. مثلا Sabotuer بازی هست که با یه سرمایه گزاری مناسب حالا نه در حد GTA ولی می تونه در حد Mafia و SainRow باشه!
یکی از دلایلش هم استیل هنری خاص بازی و مکانیزم های وابسطه به اون که نظیر نداره.

چنتا طراح گیم پلی برای Lionhead استخدام می کردم! :|
این استدیو فوق العاده است حیف IP جدیدشون هم از ضعف گیم پلی رنج ببره.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,626
Xbox لامصب یه سری بازی داشت که من عاشق تک تکشونم. از Ninja Gaiden که بهترین HnS تاریخ هست، تا همین Blinx که من یه مدت شبا خوابش رو میدیدم!:D البته من گربه اینا کلا خیلی دوست دارم!:D

مایکرو حال بده کانکر یا بانجو یا بلینکس یا پرفکت دارک معرفی کنه من همون فرداش X1 خواهم خرید!:D البته gears هم همینطور!:D
دقیقا. امیدوارم حداقل یکی دوتا از این بازیهایی که بهشون رای دادیم رو معرفی کنند کیف کنیم

Lord XONE

کاربر سایت
Nov 13, 2014
82
گیم پلی گیرز 1 رو می بینیم، اما گیم پلی گیرز 4 صفر درصد :biggrin1:
اون رو که میدونم :D اما چرا نیابد گیم پلی گرز اکس باکس وان رو نبینبم ؟ بازی نزدیک به دو سال هست داره ساخته میشه یعنی نمیتونند یک دمو 5 ددقیقه ای پری-الفا از توش در بیارن ما از خماری در بیایم ؟ :(

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
1,179
نام
تهمورث
CD Projekt Red رو می خریدم.تا می شد RPG بزنه باسه کنسول.
یک آی پی خوب توی سبک AA معرفی می کردم که انحصاری باشه ، حالا یا خرید TR یا ساخت یک آی پی جدید.
از همه مهم تر ، هر 1.5-2 سال یکی از ای پی های قدیمی Rare رو عرضه می کردم.
(همین سه تا آرزو و بس !)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
7,207
نام
ali
سوال امروز :

من اگر به جای اسپنسر بودم دست از سر این روش های گلخانه ای بر میداشتم. یک باغ واقعی میساختم انحصاری کردن زمانی این چیزا نسل قبل زیاد داشتیم ولی الان ثمرشون مساوی صفر بوده ولی اگر به جای همین کار ها یکسری استدیو بازی سازی بزرگ میساخت خیلی دستشون جلو تر بود بهترین مثالش از هم خوده مایکروسافت turn10 هست یک استدیو ایجاد شده در طول زمان گسترده تر شد حالا هر اتفاقی بی افته این استدیو مثل یک ستون محکم شده فرض کنید مایکرو آون زمان به جای ساخت این این استدیو میرفت دنبال بستن قرداد ها با استدیو های ترد پارتی محتوای انحصاری این چیزا.
مایکروسافت سرمایه اش رو داره فیل باید اینکار رو بکنه و شواهد داره نشون میده واقعا همچین هدفی انگار داره همین که یک استدیو برای ساخت دوباره عنوان های استراتژیک برپا کرده نشونه خوبی هست.
در کل یک کاری کنه سونی کلا کنسول ساختن رو فراموش کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟