Microsoft: کنسول PS3 خود را بیاورید و برای خرید X1 صد دلار تخفیف بگیرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
16513356673909575228.jpg

درود.

ماکروسافت در یک اقدامی عجیب و در عین حال جالب، برای ترویج کاربران به خرید کنسول Xbox one ایمیلی را فرستاد با مضمون اینکه PS3 خود را به مغازه‌ها فروش دستگاه ببرید و برای خرید X1 چیزی معادل با 100$ دلار تخفیف بگیرید به عبارتی ماکروسافت به شما 100دلار اعتبار می‌دهد با این کار و شما می‌توانید کنسول X1 را 399$ دلار خرید کنید!. این خبر که به صورت رسمی منتشر شده است گفته می‌شود به زودی همین روش برای کنسول 360 نیز اعمال خواهد شد. در عکس بالا می‌توانید پیام را مشاهده کنید.

آخرین ویرایش:

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
من یه PS3 320GIG اسلیم کپی خور دارم که در حد آکه و حتی یه خش هم روش نیست.خدا شاهده 2روز پیش توی توپخونه تهران گفت بیارش 1200000تومن ازت میخرمش.ولی تا DLC آخرین ما رو نرم قصد فروششو ندارم.هر چند این قضیه ربطی به اون ور آب نداره ولی اینا پیش خودشون فکر کردن ملت خ.... مثل خودشون

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
من x1 رو میدم با صد دلار روش یه ps3 میگیرم:d

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
بعدش این PS3هارو چه کار میکنه ؟ :-؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
کنسولی رو که 8 سال باهاش بازی کردی و خاطره داشتی رو 100$ بدی بره که X1 بگیری؟ =; کلاً کاری به این حرف مایکرو ندارم ولی PS3 ممکنه دیگه از لحاظ سخت افزار و رو بورس بودن قیمتی نداشته باشه ولی واسه من هنوز با ارزشه.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
کنسولی رو که 8 سال باهاش بازی کردی و خاطره داشتی رو 100$ بدی بره که X1 بگیری؟ =; کلاً کاری به این حرف مایکرو ندارم ولی PS3 ممکنه دیگه از لحاظ سخت افزار و رو بورس بودن قیمتی نداشته باشه ولی واسه من هنوز با ارزشه.
موافقم, اونزمانی هم که مایکرو اعلام کرد ipad رو با Surface عوض میکنه هم خیلی ها گفتن خیلی اپ دارن روی دستگاه و 100$ ارزش عوض کردن نداره که خب حرف منطقی هست ولی گروه هدف این طرح بیشتر خانواده ها و کسایی هست که وفاداری به برند ندارن:d

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
هنوز واس خیلیا روده که بخوان در مورد سیاست های یه شرکت بزرگی مثل مایکروسافت اظهار نظر کنن
Keep up the good work

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
اقدام جالبه ، شاید به نظر مسخره بیاد ولی شرکت به این بزرگی بدون محاسبه کاری انجام نمیده ، میدونن دارن چیکار میکنن چون قبلا تجربشو داشتن
مسلما برای بعضی ها جواب میده ، مثل اونایی که PS4 دارن یا تو خرید X1 شک داشتن
دیگه عمر PS3 تموم شده و بازی انحصاری قرار نیست روش بیاد

PERONA 5
ATELIER ECHY AND LOGY
FF X-X-2 HD
THE WITCH AND HUNDRED KNIGHT
.
.
.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
جا این کارا کنسول رو بکنه 400 دلار اینقدر لمقه رو دور سرش نچرخونه :|

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
خیلی پیشنهاد مسخره ایه . خب هم PS3 رو نگه میدارم هم با اون 399 تا یه PS4 میگیرم .PS3 که بازیهای خوبی تو راه داره . x1 هم کنسول بدی نیست ... البته منهای کیفیت اجرای بازیاش
این FF13 رو دستم باد کرده راضی هستم اینو بدم یدونه از کنسولاشو بده ( ببرم بفروشمش:d)

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
ماکرو کلا برای هر چیزی که میبینه خیلی خیلی از خودش بالاتره این فنو میزنه

اون از قضیه ی تعویض ایفون با لومیا های نوکیا اینم از این :|
اخرش شکست میخوره

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
کلا فک کنم کار غیر اخلاقی باشه!
شاید سونی هنوز برنامه هایی برای ps3 داشته باشه و شاید هنوز هم رو فروش این کنسول حساب باز کرده ولی حالا مایکروسافت میاد تبلیغ منفی رو ps3 میکنه و پیشنهاد میده که این دستگاه رو بی خیال بشن یعنی اینکه اصلا به اهداف احتمالی سونی احترام نمی ذاره!
تبلیغ باید فقط مرتبط با محصول خودی باشه و اصلا پای برند و محصول غیر خودی رو باز نکنه!
واقعا کار زشتیه!

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
اینجور دعواها ولی سابقه داشته از قبل ، کوکا کولا و پپسی هم به طور مثال قبلا میگفتن قوطی های برند مقابل رو بیارید بهتون جایزه بدیم ! تازه یه شرکت مثل کوکا کولا یه زمانی اولین برند جهان بوده !
کلا بُعد اخلاقی ایناش زیاد اهمیت خاصی نداره اونجا ولی خب مسخره ست اینطوری بیای تو بوق بکنی عملا داری به شکست خودت اعتراف می کنی

Bec

عضو جدید
Apr 12, 2012
138
نام
رضا
این حرکت زشت (!) مایکروسافت شکست خورده (!) واسه کنسول های خودش هم هست.
For a limited time, bring in your PS3, Xbox 360 S or Xbox 360 E and receive $100 of Microsoft retail store credit

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر