Michael Pachter در مورد عرضه GTA V بر روی PC, PS4, XBOX ONE می گوید

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
GTA5_review-17.jpg

شرکت RockStar Games بازی GTA V که پر فروش تر از همیشه ظاهر شد را در 17 سپتامبر 2013 برای دو کنسول PS3 و X360 عرضه کرد.احساس می شود که یک پورت از این بازی را برای PC نیز منتشر کند،به خصوص در این سال،اما در مورد نسخه PS4 و XBOX ONE چگونه است؟ مایکل پچر می گوید نه به این سرعت!

هنگامی که GamingBolt از ایشان در مورد دو نسخه (PC و PS4/Xbox) و پورتهایش برای ماجراجویی جهان باز پرسید او اظهار داشت: نسخه PC خوب است و این را شما می دانید، من فکر می کنم آن یک پورت بسیار آسان خواهد بود، بنابر این من مطمئن هستم که آن عرضه می شود و من حاضرم در موردش شرط ببندم که در همین سال هم خواهد آمد، اما نسخه XONE و PS4 به این سرعت نخواهند آمد چرا که پورتی از 360 به ONE می باشد و احتمالن بسیار سخت است.به عنوان مثال اگر شما به TitanFall نگاه کنید آن به راه دیگری رفت.

بنابر این من حتی نمی دانم آیا آن ممکن یا عملی هست. من فکر می کنم آنها ممکن است نیاز به انجام دوباره کد نویسی داشته باشند که این کار ممکن است آنها به مدت طولانی، یک سال یا بیشتر، زمان و توجه خود را صرف آن کنند. بنابر این چیزی که من می توانم بگویم این است که راک استار مشغول کار کردن بر روی GTA Online است.من می گویم نسخه PC در این سال، به احتمال زیاد و نسخه PS4 و XBOX ONE در این سال؟ احتمالن نه!

اگر چه بازی ممکن است با آمدن بر روی PS4 و XBOX ONE کمک به سزایی برای فروش عاقلانه را دارا باشد، زیرا آن هنوز هم یک خرید با پتانسیل برای کسانی محسوب می شود که در حال گرفتن نخستین کنسول خود می باشند.بله و این منصفانه است.من فکر می کنم گروه کنونی که صاحبان XBOX ONE و PS4 هستند،هر کسی که در آن گروه ها هست در حال حاضر خواستار GTA V می باشد، منظور من بچه هایی هستند که سرشار از اولین محرک یک هاردکور می باشند.

پس از آن 30 میلیون نفر بعدی ممکن است آن را بخرند.بنابر این ممکن است یک عنوان قانع کننده در یک سال باشد. من فکر نمی کنم آنها مقدار زیادی از پولهای روی میز را نادیده بگیرند. به ویژه که در همین اواخر در آخرین چرخه کنسولی که به احتمال زیاد توسط همان بچه ها هم راه اندازی شد.

آیا شما با اندیشه های پچر موافق هستید؟در حال حاضر شایعه شده است که راک استار می خواهد پورتهای مربوط به نسخه های PC،PS4 و XBOX ONE را طی مقدماتی که تهیه دیده در E3 2014 نمایش دهد.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
چرت گفته! اگه راکستار میخواست نسخه PC رو پورت کنه تا الان صد بار تایید شده بود و مثل نسخه قبلی بعد از 8 ماه میومد! اما هنوز تایید نشده!

بنظر من نسخه نسل بعدی در کاره و کنارش نسخه PC هم داره ساخته میشه و رو هر پلتفورمی که ساخته بشه برای پلتفورم های دیگه پورت میشه و همینطور بخاطر ارتباط نزدیکی که بین کنسول و PC های نسل جدید هست راحت میتونن پورت کنن و بالاخره یک نسخه تر و تمیز نسل بعدی از بازی میبینیم!
بنظر من که راکستار سر کل کل و رقابت با TLOU هم که شده یک نسخه نسل بعدی میده :D

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
این یارو تا حالا پیش بینی هاش به واقعیت هم تبدیل شدن؟:-?
در مورد اینکه ماکروسافت ایکس باکس رو به همراه کینکت عرضه می کنه جز اولین کسانی بود که این مساله رو بیان کرد،البته این رو در مورد دوربین PS4 هم گفته بود که بعدها به دلیل اینکه قیمت رو سونی پایین بیاره اون رو از توی جعبه کنسول حذف کرد. البته پیش بینی های دیگشم درست در اومده مانند قیمت کنسولها و اینکه گفته بود این بار بر خلاف نسل هفتم کنسولهای سونی و ماکروسافت نزدیک به هم عرضه می شن.در ضمن فکر کنم هنوز معنای تحلیلگر بین مردم ما جا نیوفتاده،مردم توقع دارن یک تحلیل گر (در هر موردی) وقتی حرفی می زنه همش درست و دقیق اجرایی بشه،ولی اونها تنها پیش بینی هاشون رو بر اساس تحقیقات و یافته هاشون و چیزی که منطقی هست بیان می کنند نه بیشتر.

داداش چقدر غلط املایی و نگارشی داری! سرم درد گرفت متنو خوندم!
غلط املایی ای ندیدم،در مورد بقیه موارد هم 6 صبح بود اون موقع چشمام به خوبی کار نمی کرد ولی الان تا جایی که به پایه خبر لطمه نزنه ویرایشش کردم

با Google Translate ترجمه کردی ؟!
لطفا خبری رو که میزارین قابل خوندن باشه
شما یک متن رو تو اون مترجم مسخره بزار ببین چی تحویلت میده بعد بیا چنین حرفی بزن،اتفاقن متن با اینکه یه مشکلاتی داشت منظور رو می رسوند

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,161
نام
∂αнмα
در مورد اینکه ماکروسافت ایکس باکس رو به همراه کینکت عرضه می کنه جز اولین کسانی بود که این مساله رو بیان کرد،البته این رو در مورد دوربین PS4 هم گفته بود که بعدها به دلیل اینکه قیمت رو سونی پایین بیاره اون رو از توی جعبه کنسول حذف کرد. البته پیش بینی های دیگشم درست در اومده مانند قیمت کنسولها و اینکه گفته بود این بار بر خلاف نسل هفتم کنسولهای سونی و ماکروسافت نزدیک به هم عرضه می شن.در ضمن فکر کنم هنوز معنای تحلیلگر بین مردم ما جا نیوفتاده،مردم توقع دارن یک تحلیل گر (در هر موردی) وقتی حرفی می زنه همش درست و دقیق اجرایی بشه،ولی اونها تنها پیش بینی هاشون رو بر اساس تحقیقات و یافته هاشون و چیزی که منطقی هست بیان می کنند نه بیشتر.

دیگه چیز که از بدیهیات رو که نمیشه گفت تحلیل منم میتونم بیام به عنوان تحلیلگر اینا رو به زبون بیارم کلا ایشون یه آدم بیکاره و یه چند تا سایت واسه این که یه چیزی واسه نمایش دادن داشته باشن میان حرفای این آقا رو بازتاب میدن :| همین حرف دوستمون منظور من رو میرسونه :

از کرامات شیخ ما چه عجب /پنجه را باز کردو گفت یه وجب از کرامات شیخ ما این است / عسل را خوردوگفت شیرین است

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دیگه چیز که از بدیهیات رو که نمیشه گفت تحلیل منم میتونم بیام به عنوان تحلیلگر اینا رو به زبون بیارم کلا ایشون یه آدم بیکاره و یه چند تا سایت واسه این که یه چیزی واسه نمایش دادن داشته باشن میان حرفای این آقا رو بازتاب میدن :| همین حرف دوستمون منظور من رو میرسونه :
خب اینکه پچر بی کاره (همکار با ما) و حرقهای چرت زیادی تا حالا گفته یک موضوع دیگست،من فقط خواستم این رو روشن کنم که تحلیلگرها در زمینه بازی صرفن مدیر و کارگردان یک شرکت بازی سازی نیستن که بخوایم از اونها توقع داشته باشیم حرفشون بی برو برگشت عملی بشه و تایید یک خبر باشه.اصلن شاید الان که ایشون با اطمینان گفته نسخه PC میاد شاید اصلن نسخه دیگه ای از GTA V در دست کار نباشه و راک استار هممون رو چیز گیر آورده،چون راک استار همیشه دو سه ماه بعد از عرضه نسخه کنسولی خودش خبر نسخه PC رو میداد و سر شش ماه که از عرضه اون می گذشت برای PC عرضه می کرد اما این بار محاسبات تغییر کرده

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
خب اینکه پچر بی کاره (همکار با ما) و حرقهای چرت زیادی تا حالا گفته یک موضوع دیگست،من فقط خواستم این رو روشن کنم که تحلیلگرها در زمینه بازی صرفن مدیر و کارگردان یک شرکت بازی سازی نیستن که بخوایم از اونها توقع داشته باشیم حرفشون بی برو برگشت عملی بشه و تایید یک خبر باشه.اصلن شاید الان که ایشون با اطمینان گفته نسخه PC میاد شاید اصلن نسخه دیگه ای از GTA V در دست کار نباشه و راک استار هممون رو چیز گیر آورده،چون راک استار همیشه دو سه ماه بعد از عرضه نسخه کنسولی خودش خبر نسخه PC رو میداد و سر شش ماه که از عرضه اون می گذشت برای PC عرضه می کرد اما این بار محاسبات تغییر کرده

ترجمه ای از مخلوط گوگل ترنسلیت و یک فردی که اینکاره نیست!
پکتر درستش هست نه پچر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر