Michael Pachter در مورد عرضه GTA V بر روی PC, PS4, XBOX ONE می گوید

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
GTA5_review-17.jpg

شرکت RockStar Games بازی GTA V که پر فروش تر از همیشه ظاهر شد را در 17 سپتامبر 2013 برای دو کنسول PS3 و X360 عرضه کرد.احساس می شود که یک پورت از این بازی را برای PC نیز منتشر کند،به خصوص در این سال،اما در مورد نسخه PS4 و XBOX ONE چگونه است؟ مایکل پچر می گوید نه به این سرعت!

هنگامی که GamingBolt از ایشان در مورد دو نسخه (PC و PS4/Xbox) و پورتهایش برای ماجراجویی جهان باز پرسید او اظهار داشت: نسخه PC خوب است و این را شما می دانید، من فکر می کنم آن یک پورت بسیار آسان خواهد بود، بنابر این من مطمئن هستم که آن عرضه می شود و من حاضرم در موردش شرط ببندم که در همین سال هم خواهد آمد، اما نسخه XONE و PS4 به این سرعت نخواهند آمد چرا که پورتی از 360 به ONE می باشد و احتمالن بسیار سخت است.به عنوان مثال اگر شما به TitanFall نگاه کنید آن به راه دیگری رفت.

بنابر این من حتی نمی دانم آیا آن ممکن یا عملی هست. من فکر می کنم آنها ممکن است نیاز به انجام دوباره کد نویسی داشته باشند که این کار ممکن است آنها به مدت طولانی، یک سال یا بیشتر، زمان و توجه خود را صرف آن کنند. بنابر این چیزی که من می توانم بگویم این است که راک استار مشغول کار کردن بر روی GTA Online است.من می گویم نسخه PC در این سال، به احتمال زیاد و نسخه PS4 و XBOX ONE در این سال؟ احتمالن نه!

اگر چه بازی ممکن است با آمدن بر روی PS4 و XBOX ONE کمک به سزایی برای فروش عاقلانه را دارا باشد، زیرا آن هنوز هم یک خرید با پتانسیل برای کسانی محسوب می شود که در حال گرفتن نخستین کنسول خود می باشند.بله و این منصفانه است.من فکر می کنم گروه کنونی که صاحبان XBOX ONE و PS4 هستند،هر کسی که در آن گروه ها هست در حال حاضر خواستار GTA V می باشد، منظور من بچه هایی هستند که سرشار از اولین محرک یک هاردکور می باشند.

پس از آن 30 میلیون نفر بعدی ممکن است آن را بخرند.بنابر این ممکن است یک عنوان قانع کننده در یک سال باشد. من فکر نمی کنم آنها مقدار زیادی از پولهای روی میز را نادیده بگیرند. به ویژه که در همین اواخر در آخرین چرخه کنسولی که به احتمال زیاد توسط همان بچه ها هم راه اندازی شد.

آیا شما با اندیشه های پچر موافق هستید؟در حال حاضر شایعه شده است که راک استار می خواهد پورتهای مربوط به نسخه های PC،PS4 و XBOX ONE را طی مقدماتی که تهیه دیده در E3 2014 نمایش دهد.

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این بابا همیشه نظریه هاش فقط به درد خودش میخوره :d

اما این یکبارو باهاش موافقم . gta v برای کنسول های نسل جدید و pc عرضه میشود :d

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
GamingBolt جدیدا ارزش سایتش رو داره میاره پایین ، مثل این تاپیک : Fallout 4: What If Bethesda Took A Turn Based RPG Approach? GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog
یا این یکی : Half Life 3′s Delay Somewhat Tied to Steam Machine’s Release: Michael Pachter GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog
هر هفته تقریبا یک تاپیک پر از مزخرفات ذهن Ravi sinha درباره این دوبازی زده میشه :|

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
در مورد خبر که خوب نمیشه نظر قطعی داد ... با Rockstar سر و کار داریم نه یه ناشر پول پرست حریص!
فقط گذر زمان و خود Rockstar می تونه پاسخ گو باشه.
جدیدا ارزش سایتش رو داره میاره پایین
مقاله های در رابطه با Half Life 3 و Fallout که همیشه به راهه اونجا و کاملا نظر شخصی نویسنده و فانتزی های اون هستش. به هیچ گونه خبری هم ربطی نداره که بخوایم سطح کل سایت رو پایین بیاریم:d
در مورد پکچر هم که خوب ظاهرا این بابا خیلی خوب به Gamingbolt پاسخ گو هستش. اینکه حالا یک سری از ما اون رو یک انسان بدبخت حساب می کنیم یا اینکه بقیه سایت های خارجی اون به می گند تحلیلگر بحثش جداست. :d
اتفاقا خیلی خوب این سایت مثل پنیر مصاحبه می کنه و همیشه توی Headline های اون یکی دو تا مصاحبه آماده هستش با افراد مختلف ولی خوب دیگه چنین چیزهایی هم داره که بخوایم حالا به حساب بد بودن بذاریم یا فعالیت.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
نکته مهم این که حتی حرف از یکدونه DLC هم نزدن؟!حتی راکستار هم بی خیال DLC نمیشه
بر طبق روال گذشته راکستار هم نگاه کنیم،همیشه GTA برای PC اومده و همیشه هم خبر تاییدش بعد از ریلیز بازی میومد اما تا الان که خبری نبود
پس فقط یک احتمال می مونه اون هم پورت بازی برای کنسول های نسل جدید که خوب مشخصا زمان بر
بعد از اون احتمال DLC و نسخه پی سی

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
راک استار کی توی E3 شرکت کرده که این بار دومش باشه ؟ :D
بعد از 8 ماه هنوز high life آپدیت رو برای کنسول ها منتشر نکرده! خوش خیالیه اگر فکر کنیم به این زودیا نسخه pc یا کنسول های جدید رو خواهیم دید
راک استار فعلا سرگرم GTA Online هست

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
دیگه اصلا مهم نیست. ایقدر Rockstar فس فس کرد که چند ماه قبل رفتم همون نسخه x360 را زدم تو رگ! ایشاالله واسه نسخه بعدی از اظهارات آقای Patcher فیض می بریم ... :">

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
راکستار باید بیخیال پورت GTA شه و بره سراغ یک RDR 2 بدون پسر جان که خیلی تفلونه .
یا بره manhount زنده کنه یا خبری از AGENT بده.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
خداییش ایشون اصلا قبول ندارم ندیدم حرفاش درست دراد
ولی راک استار باید برا pc بده دی ولی اخه شرکتی هم نیست پول پرست باشه اپه میبود الان رو pc میداد خب باید بره دنبال نسخه جدید بازی هاش یا یک ایپی جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر