Michael Pachter ، عنوانهای first-party نینتندو خیلی بهتر از دیگر شرکتهاست

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
292695.michael-pachter.fclrq_jpg_640x360_upscale_watermark-small_q85.jpg

همانطور که مطلع هستید چندی پیش از شرکت ماکروسافت اقای Dennis Durkin که رئیس بخش مالی کنسول Xbox میباشد در طی مصاحبه ای گفته بود این شرکت دارای بهترین بازیهای first-party میباشد .

بعد از گفتن این سخن از سوی سونی و نینتندو سخنی به بیرون درز نکرد تا با امروز که سایت IndustryGamers در طی مصاحبه ای با تحلیلگر معروف بازی اقای Michael Pachter نظرات وی را جویا شد ؛ عقیده وی بلعکس Dennis Durkin بود و وی بیان کرد بهترین بازیهای first-party ازان شرکت نینتندو میباشد ، شرکتی که با بازیهای زیبایی چون Mario, Zelda, Donkey Kong, Pokemon و دیگر عناوین جایگاهش را در این صنعت مستحکم کرده است ؛ Pachter در این مصاحبه قبل از هر چیز به تحلیل سخنان و شخص Dennis Durkin پرداخت و اذعان کرد :

Dennis انسان بزرگی است و برای صادق ماندن به خوانواده ماکروسافت ، تلاش و هزینه فراوانی میکند. به شخصه عقیده دارم first-party های شرکت Nintendo خیلی بهتر از دیگر شرکتهای ارائه دهنده این گونه بازیها میباشد ؛ و فکر هم نمیکنم دو شرکت Sony و Microsoft در این مسئله به جدل بپردازند .
وی در ادامه افزود : و در مورد اینکه کدامیک از دو شرکت Sony و Microsoft بهتر هستند هم واقعا نمیدانم چرا همه میخواهند نظر مرا جویا شوند ، من هر سه کنسول را دارم (360 ، PS3 , Nintendo ) ، به بازیهای first-party سونی چون God of War, Gran Turismo, Uncharted, Little Big Planet و Twisted Metal که به زودی در راه است علاقه فراوان دارم ؛ در مرو شرکت
Microsoft هم همینگونه میباشد ، بازیهای Halo, Forza, Fable, Alan Wake و Gears of War
را دوست دارم و بازی میکنم ، اما اینکه با این استدلال بگوییم کدامیک بهتر است ، به مانند است که بگوییم Ford بهتر از جنرال موتور است ! یا Wal-Mart بهتر از Target میباشد ؛ هر دوی اینها خوب هستند ، و مردم نیز دارای سلیقه های مختلفی هستند .

• Like
Reactions: Kavigne
قبل از اینکه ایکس باکسی وجود داشته باشه یا پلی استیشن همین نینتندو با کنسولای خودش مثل سوپر نینتندو و نینتندو ۶۴ داشت خدایی میکرد. همون موقع با نینتندو ۶۴ میشد ۴ نفره بازی کرد. همون کنسول و کنسول های حال حاضرش داخل ژاپن جزو اداب و سنن و رسمشون شده . فکر میکنید ایده بازی هایی مثل زلدا از کجا اومد ؟ اگه الان داری جلوی کینکتت حرکات موزون میکنی بدون ایدش برای نینتندو بوده .بیشترین نواوری ها برای نینتندو بوده اما رقباش به خصوص ماکروسافت که به دزد ایده معروفه ازش دزدید کردش کینکت. این دلیل نمیشه چون قبلا با نینتندو و کنسول هاش سروکار نداشتید درافشانی کنید.فعلا که کنسول جدیدش به گفته خود نینتندو یک برابر ونیم حداقل از ایکس باکس فعلی قویتر خواهد بود . کسایی که تا حالا دستشون فقط و فقط به ایکس باکس خورده و بس و هیچی ندیدن و نمیدونن و کنسولش رو هم نداشتن اظهار فضل نکنن که گوشمون پره از این حرفا .همون متروید پرایم ۱ نبود چشمات از کاسه زده بود بیرون !!!!ااااااااااااه عجب گرافیکی داره !!!!میخواااااام . !!!حالا نینتندو شد اشغال ؟ پارادوکس تا کی ؟؟؟؟ تفکرات فانتزی تا کی !!!

آخرین ویرایش:
خیلی جالبه ، بعضی از بچه ها از نینتندو و WII حمایت میکنند . در حالی که وقتی به پروفایلشون نگاه میکنی یا 360 دارند یا PS3 !!! خب اگه انقدر باهاش حال میکردید چرا WII نگرفتید؟!

اخه مسئله صرفا بازی کردن تک بعدی نیست.مهم پروفایل نیست.منم فردا میتونم برم از همون نینتندو اد بوقیم ی عکس بگیرم بزارم اونجا.این دلیل نمیشه . ی سری مثل خودم از نینتندو و بازیهاش از همون ماریو سال ۱۹۸۶ خاطره داره و خیلی بازی های دیگه که حتی الان از کنسولای فعلی مثل ایکس باکس هم جذاب تره.گرافیکی نداره اما خاطره انگیزه. این دلیلی بر دنبال کردن یک کنسول برای ابد نیست . خوشبختانه یا بلعکس جهت و سمت و سوی نینتندو به کار بردن خلاقیت بوده. (تا اینجاش به نفع همه بوده )حتی تا جایی که خواسته یا ناخواسته گرافیک رو فدای اوون کرده .(از اینجا به بعدش اشغال شده چون چون فقط چندتا تیکه کاغذ شاد بیشتر نیست).نه اینکه الان روی کینکت داری اند گرافیکو میبینی !!!!!!! . بهترین گرافیک بازی رو زمان خودش سوپر نینتندو داشت با بازی لاکپشت نینجا .بعید میدونم کسی این کنسول رو داشته قبلا که یادش بیاد . بعد از روی همون نسخه میکرو و بعدا سگا و غیره ساخته شد. میخوام بگم نینتندو تازه به دوران رسیده نبوده و نیست و ریشه داره کسی نمی تونه و دراین اندازه ها نیست که ببرش زیر سوال. منظورم شخص شما نیستید .
روی سخن من با اونیه که ی ایکس باکس دسته ۲ گرفته فکر کرده علامه دهر شده. بابا قبلت رو هم ی نگا بنداز گداگدل.

آخرین ویرایش:
میخوام بگم نینتندو تازه به دوران رسیده نبوده و نیست و ریشه داره کسی نمی تونه و دراین اندازه ها نیست که ببرش زیر سوال. منظورم شخص شما نیستید[/SPOILER]
کاملا موافقم!
اعتبار نینتندو خیلی بیشتر از این حرفهاست.از نظر نوآوری هم از همه جلوتره,تا جایی که با نواوریهاش صنعت گیم رو تغییر داده و توی خلاقیت پیشرو هست و بقیه(مخصوصا مایکروسافت)میان ازش تقلید میکنن:d!

نینتندو یک کنسول برای زیر 16 سال هست و محدوده ای رو که در نظر داره خیلی بهتر از سونی و مایکروسافت بهتر ساپورت میکنه ولی اگرکسی بگه که بهترین کنسول hardcore برای سنین بالای 16 نینتندو هست باید یکخرده به عقلش شک کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or