Michael Pachter ، عنوانهای first-party نینتندو خیلی بهتر از دیگر شرکتهاست

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
292695.michael-pachter.fclrq_jpg_640x360_upscale_watermark-small_q85.jpg

همانطور که مطلع هستید چندی پیش از شرکت ماکروسافت اقای Dennis Durkin که رئیس بخش مالی کنسول Xbox میباشد در طی مصاحبه ای گفته بود این شرکت دارای بهترین بازیهای first-party میباشد .

بعد از گفتن این سخن از سوی سونی و نینتندو سخنی به بیرون درز نکرد تا با امروز که سایت IndustryGamers در طی مصاحبه ای با تحلیلگر معروف بازی اقای Michael Pachter نظرات وی را جویا شد ؛ عقیده وی بلعکس Dennis Durkin بود و وی بیان کرد بهترین بازیهای first-party ازان شرکت نینتندو میباشد ، شرکتی که با بازیهای زیبایی چون Mario, Zelda, Donkey Kong, Pokemon و دیگر عناوین جایگاهش را در این صنعت مستحکم کرده است ؛ Pachter در این مصاحبه قبل از هر چیز به تحلیل سخنان و شخص Dennis Durkin پرداخت و اذعان کرد :

Dennis انسان بزرگی است و برای صادق ماندن به خوانواده ماکروسافت ، تلاش و هزینه فراوانی میکند. به شخصه عقیده دارم first-party های شرکت Nintendo خیلی بهتر از دیگر شرکتهای ارائه دهنده این گونه بازیها میباشد ؛ و فکر هم نمیکنم دو شرکت Sony و Microsoft در این مسئله به جدل بپردازند .
وی در ادامه افزود : و در مورد اینکه کدامیک از دو شرکت Sony و Microsoft بهتر هستند هم واقعا نمیدانم چرا همه میخواهند نظر مرا جویا شوند ، من هر سه کنسول را دارم (360 ، PS3 , Nintendo ) ، به بازیهای first-party سونی چون God of War, Gran Turismo, Uncharted, Little Big Planet و Twisted Metal که به زودی در راه است علاقه فراوان دارم ؛ در مرو شرکت
Microsoft هم همینگونه میباشد ، بازیهای Halo, Forza, Fable, Alan Wake و Gears of War
را دوست دارم و بازی میکنم ، اما اینکه با این استدلال بگوییم کدامیک بهتر است ، به مانند است که بگوییم Ford بهتر از جنرال موتور است ! یا Wal-Mart بهتر از Target میباشد ؛ هر دوی اینها خوب هستند ، و مردم نیز دارای سلیقه های مختلفی هستند .

• Like
Reactions: Kavigne
دود از کنده بلند میشه ؛ اگر احساس میکنید که ژاپنیها مشکل دارن ، در واقع مشکل از شماست ...
آیا میدانید از 10 بازی برتر تاریخ ، چند تای آن ژاپنی هستند ؟
آیا میدانید همین کنسولهای مزخرف ژاپنی پسند نینتندو ، در ایالات متحده امریکا چه فروش نجومی ای دارند ؟
آیا میدانید کاندولیزا رایس ، برای تولد جُرج بوش ، یک دی اس لایت کادو خرید ؟!
آیا میدانید امثال کلیف بلژینسکی که اکنون برایش دولا راست میشوید و در کارنامه خود ، گیرز را دارد و خدا است (!) ، از چه بازی هایی الهام گرفته است؟
هاردکُر بودن ، اونی نیست که بعضیها بهش فکر میکنن . خون ، قطع عضو ، اره برقی ، متحول کننده بودن و ... هیچ کدوم نمیتون دلیل بر هاردکُر بودن بازی باشه .
البته من که الآن دارم رجز میخونم اصلا از نینتندو و بازی های انحصاری Wii جز تعداد انگشت شماریشون (سوپر ماریو گلکسی و افسانه زلدا و آخرین داستان ) خوشم نمیاد ؛ اما دیدم یه عده دارن میگن هر چه گالن خون بیشتر باشه تو یه بازی بیشتر هاردکره که lol !

توب بحث فروش که فکر کنم هیچ شکی نیستش، کل بازی های 1st party سونی و مایکروسافت از بدو خلقتشون رو روی هم بگذارند(به غیر از GT :d)، به اندازه Mario Kart و New Super Mario Bros روی DS و Wii نمیشه. Pokemon هم به تنهایی، تاحالا 200 میلیون ازش فروش رفته.

توی بحث کیفیت هم، میانگین بازی های 1st party نینتندو از هر دو تاشون بالاتر.

تنها چیزی که بازی های نینتندو توش می بازند، که احتمالا تنفر عده ی زیادی از بازی هاشون هم به همین خاطر هست، درجه ی سنی بازی هاشون هست که به T هم نمیرسه :d

• Like
خیلی جالبه ، بعضی از بچه ها از نینتندو و WII حمایت میکنند . در حالی که وقتی به پروفایلشون نگاه میکنی یا 360 دارند یا PS3 !!! خب اگه انقدر باهاش حال میکردید چرا WII نگرفتید؟!

خیلی جالبه ، بعضی از بچه ها از نینتندو و WII حمایت میکنند . در حالی که وقتی به پروفایلشون نگاه میکنی یا 360 دارند یا PS3 !!! خب اگه انقدر باهاش حال میکردید چرا WII نگرفتید؟!
احتمالا امکانات نبوده :دی
دیگه گیر نده. این همه آدم تو روز حرف میزنن یه درصد بهش عمل نمی کنن این بنده خداها هم روش :دی
اینکه فعلا به این حقیقت رسیدن واسه خودش کلیه:دی

• Like
(منظورم شخص خاصی نیست)
من اصولا با تعریف گیمر حرفه ای که بعضی از دوستان ارائه میدن صددرصد مشکل دارم. مگر یک بازی هاردکور بازی نیست که قشر گیمرهای حرفه ای رو به سمت خودش جلب میکنه. این gears , cod , uncharted , halo رو که هر ننه قمری میتونه چشم بسته تموم کنه , اینا هاردکورن ؟ اصولا شما که خودتونو هاردکور میدونید, چند درصدتون میتونید new super mario bros ds رو تموم کنید ؟ امتحان کن تا بفهمی هاردکور نیستی.!!!!!!!
ایول به این دوستان ننه قمر که هیلو و گیرز رو رو درجه سختی آخر به راحتی تمام میکنند.(اونم چشم بسته):db-)
من ماریویی که شما میگی رو بازی نکردم ولی میدونم هر ننه قمری نمیتونه رو درجه سختی آخر هیلو و گیرز رو تموم کنه.

من خودم قبلا ds داشتم اما تو یه حادثه از بین رفت , حالا بازیهای ds , wii ,gba رو با شبیه ساز بازی میکنم . یکی از دلایلی که wii نگرفتم این بود که اگه زلدا و ماریو رو ازش بگیری هیچ حرفی برای گفتن نداره ولی ds قضیش کاملا فرق میکنه, در زمان حیات ds طرفدارن jrpg کاملا سیراب شدن.
ایول به این دوستان ننه قمر که هیلو و گیرز رو رو درجه سختی آخر به راحتی تمام میکنند.(اونم چشم بسته):db-)
من ماریویی که شما میگی رو بازی نکردم ولی میدونم هر ننه قمری نمیتونه رو درجه سختی آخر هیلو و گیرز رو تموم کنه.
اونی که شما میگید مربوط به مهارت در سرعت عمل و تصمیم گیری هستش , چیزی که من میگم پیچیدگی در گیم پلیه , مثلا ترکیب چند اکسیر یا متریای مختلف و بدست اوردن عنصر جدید مورد نظر .

ویرایش : ضمنا لذت بردن از بازیها کاملا سلیقه ای و من اصلا نمیخوام حرفامو تحمیل کنم , یکی زلدا و ماریو دو ست داره یکی gears و halo و یکی هم هردو دسته رو .

آخرین ویرایش:
در اینکه 1st Party های نینتندو کیفیت عالی دارن شکی نیست، ولی این که بگیم بهترینه کاملا چرنده. این موضوع برمیگرده به علاقه گیمر.
مثلا بگی قرمه سبزی بیتره. پس فسنجون چی میشه الان؟ :دی.

با سلام
کنسول wii بعد از امدن کینکت و موو داره بد جور ایکس باکس و ps3 کم میاره
من یک سوال دارم سال 2012 GTA V میاد برای ایکس باکس و ps3 و pc خوب شما
حاضر هستید GTA V رو از دست بدین و این کنسول مزخرف رو بخرید و ماریو بازی کنید!
الان 3ds حتا از psp هم شکست خورده چون یادم میاد psp فروشش تو ژاپن از 3ds جلو زد
نیتندو به کیفیت ارزش قاعل نمیشه الان همین wiiu قدرت سخت افزارش فقط 30 درصد بیشتر ps3 هست
اما اگر مایکرو یا سونی میخواست این کارو بکنند حداقل 3 برابر می کردند مثل psvita
شما که این همه طرف داری نیتندو می کنید چرا نمیرید یک wii بخرید و سیاره زلدا و ماریو بازی کنید
واقعا شما حاضر هستید با کنترل تلویزیون بازی کنید دسته ایکس باکس رو کنار بزارید!

منم از wii خوشم نمیاد ولی بازیهایی داره که به نوعی دوران شیرینی رو یاد آوری میکنه و خلاقیت توی بازیهاش موج میزنه . هر چند ما ایرانی ها فکر میکنیم هر کس به ماریو ( لوله کش عوضی):d علاقه داره از قشر کژواله و به نوعی برامون زشته کسی ما رو در حال بازی کردن این بازی ببینه :d
--------------
Nintendo.jpg

میدونستید توی http://www.Gamerankings.com/ رتبه اول تا سوم واسه چه بازیهایی هست ؟

۱. افسانه زلدا: اوکارینا آو تایم __ نینتندو ۶۴ (۹۷٫۴۸٪)

۲. سوپر ماریو گالاکسی __ نینتندو وی (۹۷٫۴۶٪)

۳. سوپر ماریو گالاکسی ۲ __ نینتندو وی (۹۷٫۱۲٪)

و همینطور رتبه 7
۷. متروئید پرایم __ نینتندو گیم‌کیوب (۹۶٫۳۰٪)

نینتندو دهه هاست که از یه قاعده ی خاص برای ساخت بازیهاش استفاده میکنه.خوب طبیعیه که یکسری از دوستان نتونن با این سبک ارتباط برقرار کنن و با توجه به قدمت این شرکت,بازیهاش و میانگین امتیازاشون من حرفایه این آقارو حداقل تویه این یه مورد قبول دارم.

کلا تو ایران فقط یه قشر بسیار کم از نینتندو و محصولاتش استقبال میکنن... کلا سبک بازی هاش زیاد به مذاق ما خوش نمیاد... البته یه موضوعی هم هست و اون هم قیمت عرضه زباله ای به نام wii در بازار های ایران هستش .... من به شخصه اصلا دوست ندارم 400 تومان پول یه آشغالی رو بدم که حتی خروجی 768*1024 رو هم نداره!:)).... دیدن چهار تا مکعب و مستطیل رنگی و شاد اصلا خوشایند نیست...خواهشا کسانی هم که تا الان حتی دسته یه کنسول نینتندو رو به دست نگرفتن از اظهار فضل کردن دست بردارند و فن بازی در نیارن/:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or