MGS:Peace Walker و 160 دقیقه Cut-scene

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
چه خوب باشه چه بد، بخش زیادی از سری بازی های MGS صرف Cut-Scene یا به اصطلاح میان پرده های بازی (که داستان بازی رو به تصویر میکشند) شده است. Peace Walker نیز از این قاعده مستثنی نیست و حاوی 162 دقیقه و 34 ثانیه Cut-scene میباشد درحالی که دو نسخه ی MGS 3 و MGS 4 به ترتیب حاوی 216 و 545 دقیقه Cut-scene بودند.

mgs-peace-walker.jpg

162 دقیقه Cut-Scene بنظر زمان خوبی برای Peace Walker می آید درحالی که این نسخه بر خلاف نسخ قبلی از مدت زمان گیمپلی بیشتری بهره میبرد...
MGS: Peace Walker در 8 June در آمریکا عرضه میگردد...
منبع: Examiner

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
متاسفانه یک عده اصلا درباره چیزی که نمیدونن الکی حرف میزنن
یا از روی تجربه خودشون حرف میزنن حرف بقیه رو هم قبول نمیکنن
گفتم یک منبع پیدا کنم وگرنه بی فایده هستش اینم اطلاعات کامل و جامع:biggrin1:
منبع که ثابت میکن MGS4
545 دقیقه و 47 ثانیه لحظات اخر:biggrin1:
CS دار همچنین Metal Gear Solid: Peace Walker
162 دقیقه 34 ثانیه ودر مقایسه با Metal Gear Solid 3: Subsistence
216 min 34 seconds کات سینس دارد.
آفرين به شما که منبع پيدا کردي ولي دقت مي کردي اين منبع همون خبر اصلي تاپيک هستش که داره سرش دعوا ميشه !

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
فرين به شما که منبع پيدا کردي ولي دقت مي کردي اين منبع همون خبر اصلي تاپيک هستش که داره سرش دعوا ميشه

ما لینکی ندیدیم ولی خب بحث الکی دیگه درمورد CS :)

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
برای اینکه شبهات علما در این زمینه ی حیاتی تموم بشه...
این آمار رو خودم دوباره با چک کردن کل میان پرده ها (که جدا دارمشون) در آوردم
کسی بازم شک داره به تمام منابع اینترنت و حرف من میتونه دفعه ی بعدی که بازی میکنه یه ساعت بقلش باشه تایم بگیره
آمار زمان میان پرده های Act های مختلف در MGS4:

Act 1 > 1:12min
Act 2 > 1:37min
Act 3 > 1:28min
Act 4 > 1:13min
Act 5 > 2:26min

درکل 476 min

همون حدود 500ی که گفتم
آمار بر اساس میان پرده هاو مکالمات بازی با Codec میشه و البته تیتراژ پایانی
جاهایی که گفتن 540 بخاطر این بوده که مبارزه با باس هارو هم حساب کردن
اینترنت رو سرچ کنین میبینین یه سری فایل هست بعنوان میان پرده های MGS4 که حدود 550 دقیقه میشه ولی داخلش بعضی قسمتهای مبارزه با باس هارو هم داره اینها از روی اون میگن
من اونها رو کسر کردم!
PW هم همین قدری که گفتن باید داشته باشه...
فحش دادی الان! عنوان جانبی نیست عزیز، MGS5
خب توهم فحش دادی دیگه:biggrin1:
90 دیقه دیگه چی بود!

درمورد PW هم با احترام به علاقه ی هر کس به بازی مسلمه که بازی ای که شماره نداره توی هر سری از بازی چه MGS یا Resident Evil یا Final Fantasy یا GTA بصورت رسمی بهش شماره های فرعی میگن
ممکنه خیلی ها Code Veronica رو از تمام شماره های RE ّبیشتر دوست داشته باشن و ازنظرشون بهتر باشه ولی بازهم این شماره ی اصلی نبود و روایت فرعی بود
کوجیما هم برای کردیت دادن به بازیش گفته میتونست درحد MGS5 (یعنی عنوان اصلی باشه) ولی نیست!:biggrin1:

آخ که چقدر امروز حرف زدم
ویرایش:
رضا جان میشه بگی اون زمان ها رو دقیق چطور حساب کردی ؟
چون من برای بار اول روی درجه ی هارد ، اکت 1 رو حدود 1 ساعت و نیم تموم کردم. Cut-Scense ها رو هم Skip نکردم. اونوقت طبق گفته ی شما که اکت 1 یک ساعت و دوازده دقیقه کات سنس داشته ، من 20 دقیقه گیم پلی بازی رو انجام دادم ؟
گفتم که عزیز تمام میان پرده های بازی رو بصورت کپچر شده دانلود کردم (البته از بچه های سایت دانلود کرد کسی برام)
Act اول 1:25 ساعت کل زمان میان پرده ها بود که کلش رو دوباره چک کردم دیدم حدود 13 دقیقه از گیم پلی و مبارزه با باس هم داخلش بود که اون رو کم کردم از کل زمان
درنهایت Act 1 شد 1:12
دیگه چطور باید بگم ؟!
کف کردم

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,907
نام
کیارش
برای اینکه شبهات علما در این زمینه ی حیاتی تموم بشه...
این آمار رو خودم دوباره با چک کردن کل میان پرده ها (که جدا دارمشون) در آوردم
کسی بازم شک داره به تمام منابع اینترنت و حرف من میتونه دفعه ی بعدی که بازی میکنه یه ساعت بقلش باشه تایم بگیره
آمار زمان میان پرده های Act های مختلف در MGS4:

Act 1 > 1:12min
Act 2 > 1:37min
Act 3 > 1:28min
Act 4 > 1:13min
Act 5 > 2:26min

درکل 476 min
همون حدود 500ی که گفتم
آمار بر اساس میان پرده هاو مکالمات بازی با Codec میشه و البته تیتراژ پایانی
جاهایی که گفتن 540 بخاطر این بوده که مبارزه با باس هارو هم حساب کردن
اینترنت رو سرچ کنین میبینین یه سری فایل هست بعنوان میان پرده های MGS4 که حدود 550 دقیقه میشه ولی داخلش بعضی قسمتهای مبارزه با باس هارو هم داره اینها از روی اون میگن
من اونها رو کسر کردم!
PW هم همین قدری که گفتن باید داشته باشه...

خب توهم فحش دادی دیگه:biggrin1:
90 دیقه دیگه چی بود!

درمورد PW هم با احترام به علاقه ی هر کس به بازی مسلمه که بازی ای که شماره نداره توی هر سری از بازی چه MGS یا Resident Evil یا Final Fantasy یا GTA بصورت رسمی بهش شماره های فرعی میگن
ممکنه خیلی ها Code Veronica رو از تمام شماره های RE ّبیشتر دوست داشته باشن و ازنظرشون بهتر باشه ولی بازهم این شماره ی اصلی نبود و روایت فرعی بود
کوجیما هم برای کردیت دادن به بازیش گفته میتونست درحد MGS5 (یعنی عنوان اصلی باشه) ولی نیست!:biggrin1:

آخ که چقدر امروز حرف زدم
چون من برای بار اول روی درجه ی هارد ، اکت 1 رو حدود 1 ساعت و نیم تموم کردم. Cut-Scense ها رو هم Skip نکردم. اونوقت طبق گفته ی شما که اکت 1 یک ساعت و دوازده دقیقه کات سنس داشته ، من 20 دقیقه گیم پلی بازی رو انجام دادم ؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

metal-gear-solid-peace-walker-planned-as-mgs5-20100224005440089-000.jpg

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
960566_125544_front.jpg
^^ اول قرار بود بازی با اسم MGS5: PEACE WALKER عرضه بشه که اون عکس ثابتش میکنه. اما Konami نگذاشت، فقط به خاطر اینکه بازی روی PSP عرضه میشه.
بابا ترسوندیم
گفتم واقعا MGS5ـه و من خبر ندارم!
"اگر" رو هیدئو کاشت در نیومد!:biggrin1:
خوب کاری کرد کونامی!:biggrin1:
درهرحال اسمش اینه Metal Gear Solid (0) :biggrin1: : Peace Walker

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
^^ اول قرار بود بازی با اسم MGS5: PEACE WALKER عرضه بشه که اون عکس ثابتش میکنه. اما Konami نگذاشت، فقط به خاطر اینکه بازی روی PSP عرضه میشه.

درهرحال اسمش اینه Metal Gear Solid (0) : Peace Walker

همین به اندازه 10 تا Rising و خز بازی برای من ارزش داره :D

ببخشید چجوری از 100 دقیقه 160 دقیقش CS باشه؟

100 ساعت! نه 100 دقیقه...

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,326
نام
ماکان
حالا شاید 160 دقیقه ش دمو باشه!!!!

ببخشید چجوری از 100 دقیقه 160 دقیقش CS باشه؟:confused:

کیارش منم CS های بازی رو از یکی از بروبکس (فکر کنم علی رضا) گرفتم و الان چک کردم، تایمش همین هست!

ولی خوب هر چی CS بیشتر، لذت بیشتر! من که شخصا نتنها مخالف CS زیاد نیستم، بلکه خیلی هم دوست دارم! اتفاقا همین چند ساعت پیش نشستم همینجوری CS ابتدایی ACT پنجم بازی رو دیدم! خیلی حال داد!

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
الان واقعا حسرت میخورم که چرا چنین عنوانی روی PS3 نمیاد یا بهتر بگم روی PSN حیف نمیشه :biggrin1:

من با CS زیاد گاهی موافق و گاهی مخالف هستم اما MGS با داشتن CS زیاد بزرگ و .... ( این غیره هست ) :D بزرگ شده

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
:lol:

این چرت و پرت ها چیه 545 دقیقه!!!! ارباب حلقه ها 3 قسمتش روی هم فکر نکنم 545 دقیقه بشه...
MGS4 سر جمع 90 دقیقه هم CS نداشت:

Kojima Productions Says "No MGS4 90 Minute Cutscenes"

این اعداد ساخته تخیلشونه...
تو مطمئنی؟ 90 دقیقه؟
من خودم یکی از CS ها رو تایم گرفتم نزدیکای 1 ساعت شد!
یعنی کل CS های دیگه ی بازی 30 دقیقه نبودن؟!
همه ی صفحه ها رو بخونید ! با بحث بیاید جلو ! بعد ببینید طرفتون جوابشو گرفته یا نه ! بعد پست بدید !
حق با شماست،یه لحظه قاطی کردم!:D

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
تو مطمئنی؟ 90 دقیقه؟
من خودم یکی از CS ها رو تایم گرفتم نزدیکای 1 ساعت شد!
یعنی کل CS های دیگه ی بازی 30 دقیقه نبودن؟!
همه ی صفحه ها رو بخونید ! با بحث بیاید جلو ! بعد ببینید طرفتون جوابشو گرفته یا نه ! بعد پست بدید !

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
کسی از دوستان خبر داره که مدت زمان کل مکالماتی که بصورت Codec در MGS 4 بود چقدره؟ چون اونطور که بنظر میاد اینبار خبری از مکالمات Codecـی در Peace Walker نیست و تمامی مکالمات و راهنمایی ها در حین بازی انجام میشه. ( مراجعه به مرحله ی ساحل دمو و تریلر های پخش شده از بازی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر