MGS:Peace Walker و 160 دقیقه Cut-scene

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
چه خوب باشه چه بد، بخش زیادی از سری بازی های MGS صرف Cut-Scene یا به اصطلاح میان پرده های بازی (که داستان بازی رو به تصویر میکشند) شده است. Peace Walker نیز از این قاعده مستثنی نیست و حاوی 162 دقیقه و 34 ثانیه Cut-scene میباشد درحالی که دو نسخه ی MGS 3 و MGS 4 به ترتیب حاوی 216 و 545 دقیقه Cut-scene بودند.

mgs-peace-walker.jpg

162 دقیقه Cut-Scene بنظر زمان خوبی برای Peace Walker می آید درحالی که این نسخه بر خلاف نسخ قبلی از مدت زمان گیمپلی بیشتری بهره میبرد...
MGS: Peace Walker در 8 June در آمریکا عرضه میگردد...
منبع: Examiner

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
163 دقیقه CS واقعی مثل mgs3 مثلا یا از اوون کمیک های مسخره ؟
160 دقیقه کمیک !!!!!! :biggrin1:فک نکنم ! چون اونجوری که کوجیما از این بازی تعریف می کرد و واسش نقش یه نسخه ی اصلی رو داشت فک نکنم cs هاش کمیک باشه!
دوستان take it easy ! اینجا هیچ ربطی به مقایسه ی دو تا بازی نداره !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بابا کیوان که گفت MGS4 90 دقیقه بیشتر Cute-Scene نداشت!!! این Peace Walker حدود دو برابر MGS4 ـه از این نظر!

PW هم 100% کمتر از اینه که گفتن...

163 دقیقه CS واقعی مثل mgs3 مثلا یا از اوون کمیک های مسخره ؟
تریکیبی از هردو... هم CS داره و هم کمیک.

پ.ن: لطفاً بحث VS رو ادامه ندید.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
mgs4 بیشتر از 90 دقیقه cutsceneداشت اون لینکی که اونجا هستش مال زمانی بود که شایعه شد یک cutscene حدودا90 دقیقه ای در بازی هستش( منظورشون cutscene اخر act3 بوده) mgs4 کمه کم بالای 200 دقیقه cutscene داره. uncharted 2 حودش به تنهای 90 دقیقه cutscene داره به نظر شما زمان cutscene هایUNCHARTED2 و MGS4 یکیه:eek:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
160 دقیقه کمیک !!!!!! :biggrin1:فک نکنم ! چون اونجوری که کوجیما از این بازی تعریف می کرد و واسش نقش یه نسخه ی اصلی رو داشت فک نکنم cs هاش کمیک باشه!
دوستان take it easy ! اینجا هیچ ربطی به مقایسه ی دو تا بازی نداره !

ولی من فک کنم منظور همون کمیک های تخیلی مزخرف باشه اصلا حال نمیده.ضد حال اساسیه.مثلا فک کنید یه صحنه از mgs3 بود eva از بالای یه ساختمون با یه پرش خیلی قشنگ میپره رو موتورش بعد با سرعت میکوبه به Ocelot فرض کنید این صحنه کمیک بشه کل کیف و حالش میپره.یکی بیاد بگه دقیق 163 دقیقه چیه؟:(:(:(

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه نکته ای وجود داره اینه که cs های PW همه به صورت کامیک نیستند و عموم cs هایی که مکالمه توش هست به صورت کامیک در اومده، مثلا توی همون دموی بازی اولش اسنیک میاد از موتور پیاده میشه میره تو ساحل سرباز ها رو میبینه و ... ولی چون هیچ دیالوگی نداشت کاملا Real Time بود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ولی من فک کنم منظور همون کمیک های تخیلی مزخرف باشه اصلا حال نمیده.ضد حال اساسیه.مثلا فک کنید یه صحنه از mgs3 بود eva از بالای یه ساختمون با یه پرش خیلی قشنگ میپره رو موتورش بعد با سرعت میکوبه به Ocelot فرض کنید این صحنه کمیک بشه کل کیف و حالش میپره.یکی بیاد بگه دقیق 163 دقیقه چیه؟:(:(:(
من که چیزی نگفتم :biggrin1: گفتم فک نکنم از اون کمیک ها باشه :biggrin1: آقا کیوان هم که گفتن مختلطه :biggrin1: خو حتما جاهایی که حرف زدن و این جور چیزاس که زیاد به حرکات فوق خفن مثل اونی که مثال زدی نیاز نداره کمیکه جاهایی هم که سوپرمن بازی داره انیمیشنیه دیگه .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
:lol:

این چرت و پرت ها چیه :D 545 دقیقه!!!! ارباب حلقه ها 3 قسمتش روی هم فکر نکنم 545 دقیقه بشه...
MGS4 سر جمع 90 دقیقه هم CS نداشت:

Kojima Productions Says "No MGS4 90 Minute Cutscenes"

این اعداد ساخته تخیلشونه...
والا من متن خبر رو ترجمه کردم. ولی فکر کنم بیشتر از 90 بودا... :D
اتفاقا CSـهای کمیک بدم نیست. اگه Portable Ops رو بازی کرده باشید میبینید که داستان بصورت Comic هم خیلی خوب میتونه روایت بشه. نمونش Infamous که همش Comic بود...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا من متن خبر رو ترجمه کردم. ولی فکر کنم بیشتر از 90 بودا... :D
اتفاقا CSـهای کمیک بدم نیست. اگه Portable Ops رو بازی کرده باشید میبینید که داستان بصورت Comic هم خیلی خوب میتونه روایت بشه. نمونش Infamous که همش Comic بود...
باز کمیک ها تو infamous خوب بود ولی تو Portable Ops دیگه خیلی درب و داغون بود :biggrin1: اگه کمیک مثل nfamous باشه خوبه ولی مثل Portable Ops اصلا خوب نیس :biggrin1: ولی خب تو چیزایی هم که از بازی نشون دادن توش یه سری دمو های ریل تایم بوده

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان من يادم مياد اون موقع هايي كه mgs4 اومده بود بهش ميگفتن فيلم هندي!! :d
اميدوارم كه اين نسخه هم مثل اون فيلم هندي بشه :d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
صادرات کردن دیگه :D
حالا از این چیزا وارد نکنیم، تا دلشون می خواد صادر کنن:D
دوستان من يادم مياد اون موقع هايي كه mgs4 اومده بود بهش ميگفتن فيلم هندي!!
خب تصویب شد ! هر چی طولانی تر هندی تر
ROFL

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
:lol:

این چرت و پرت ها چیه :D 545 دقیقه!!!! ارباب حلقه ها 3 قسمتش روی هم فکر نکنم 545 دقیقه بشه...
MGS4 سر جمع 90 دقیقه هم CS نداشت:

Kojima Productions Says "No MGS4 90 Minute Cutscenes"

این اعداد ساخته تخیلشونه...

عجب!
همچین خبری چندروز قبل ریلیز MGS4 گفته شد که من نمیدونم چجوری بعضی دوستان هنوزم باورش کردن
90 دقیقه چیه !!!
MGS4 حدود 500 دقیقه میان پرده (Cutscene) داشت! (قربونش برم اکثرش هم Real-Time نه کمیک!)
البته این شامل مکالمات از طریق Codec هم میشه که توی MGS4 خیلی کمتر بود
فقط نیم ساعت صحنه ی پایانی صحبت بین Snake , Big Boss ّبود
حدود 40 دقیقه هم فقط پایان Act 3 و رونمایی جناب Ocelot از ارتشش (Guns of the Patriots) بود!
فقط همین دوتا صحنه (از دهها صحنه ی بازی) حدود 60-70 دقیقه بود!
بعد اونوقت Peace Walker قراره بیشتر میان پرده داشته باشه؟!
من که دارم از این حرفا شاخ در میارم :frown:

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اگه یادتون باشه کوجیما تو یکی از خبرها گفت برای تمام کردن بازی به 100 ساعت وقت احتیاج هست!!!!!!!!:eek:(شاید هم 50 بوده ولی موقعی که من هم خوندم چشمام در اومد!!!)
حالا شاید 160 دقیقه ش دمو باشه!!!!:confused:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,037
نام
آریا
حالا مشکلش چیه ؟! کسی که از اولین نسخه MGS رو دنبال کرده باشه میدونه یکی از مهم ترین خصوصیات این بازی Cutscene هاش هست. همین Cutscene ها باعث شده شخصیت Solid Snake و Big Boss و ... انقدر محبوب بشن و طرفدار داشته باشن.
اگه یه موضوع جدیدی بود یه حرفی ! ولی هرکسی نسخه های قبلی رو بازی کرده با این ویژگی بازی آشنا هست و نیازی به شکایت نیست !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر