MGS: Ground Zeroes شامل چرخه شبانه روزی خواهد بود

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هیدئو کوجیما سازنده سری بازی های MGS، به تازگی گفته است که جدیدترین عنوان این سری به نام Metal Gear Solid: Ground Zeroes شامل چرخه شبانه روز خواهد بود.

Snake.jpg

با نشان دادن قسمتی از بازی برای سایت Eurogamer، کوجیما وجود چرخه شبانه روز را تایید کرد و افزود که این مورد، الگوی گشت و گذار نگهبانان را تغییر خواهد داد و همچنین دنیای بازی را به شیوه های دیگر نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.
علاوه بر این، Eurogamer گزارش داد که تریلر گیم پلی که کوجیما به این سایت نشان داده است، Big Boss را در حال نفوذ به پادگان نشان می دهد که پیش از این در دموی این بازی دیده شده است.
در پایان دمو نیز، Snake در حال مذاکره با مرد صورت زخمی برای آزادی Chico - پسر بچه ای که در قفس بود - مشاهده شده است.

منبع

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
هیچکی به کوجیما خورده ای نمیگیره چون تقریبا مطمئن هستیم تو سری بازی متال گیر از جونش مایه میذاره و هر تغییریم بده خوب از آب در میاد.
ولی اگه سازنده ی دیگه ای تو بازیش این تغییراتو ایجاد میکرد فحشش میدادیم.:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
یعنی استاد داره سنگ تموم میذاره ها :D

اگه دقیقا همون گرافیکی که تو تریلر دیدیم به علاوه ی یه محیط وسیع رو با چرخه ی شبانه روز رو کنسول های همین نسل اجرا کنه واقعا شاهکار کرده.

به داستان و گیم پلی بازی هم بدجوری امید دارم :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
مطمئن بودم اینطوریه
یه چیری توو مایه های Red Dead باید باشه اما با جزئیات بیشتر چون کوجیما وسواس خاصی داره اونم رو جزئیات !
خدا کنه این OW بودن بازی تاریخ بازی رو زیاد عقب نندازه و حداکثر تا آخر 2013 بیاد !
چه شود وقتی استاد بخواد بازی Open Word بزنه اونم METAL GEAR SOLID !.

کلمه به کلمه رو خودم ميخواستم بگم :d
فقط اينو اضافه کنم که کلا چيز مخفى تو متال گير ساده (ow نباشه) به شدت زياده. از اينکه توو متال 2 يه نفر توى جلسه با شرت اومده يا يه سرباز داره آهنگ گوش ميده يا اگه از فيلم سخنرانى عکس بگيرى توى عکس سايه ى کوجيما ميوفته و توى متال گير 4 انقدر چيزاى مخفى داره که من با اينکه 10 بار تمومش کردم هنوز از بعضى از دوستام يه چيزايى رو ميشنوم که کفم ميبره.

حالا اينايى که گفتم برا اون غير owهاش بود. حالا فک کنين بازى ow باشه :o

Sent from my LT15i using Tapatalk 2

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
البته Peace Walker هوش مصنوعیش فرق داشت، یعنی یه سری قابلیت‌ها مثل Fultun Recovery باعث می‌شد دشمنا خنگ جلوه کنن. ولی به نظرم هوش مصنوعی نسخه سوم بهتر بود.

فقط اينو اضافه کنم که کلا چيز مخفى تو متال گير ساده (ow نباشه) به شدت زياده. از اينکه توو متال 2 يه نفر توى جلسه با شرت اومده يا يه سرباز داره آهنگ گوش ميده يا اگه از فيلم سخنرانى عکس بگيرى توى عکس سايه ى کوجيما ميوفته و توى متال گير 4

پسر تو Peace Walker می‌تونی کوجیما رو استخدام کنی، کجای کاری تو:)):d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پسر تو Peace Walker ....

حاجی نگو این رو
بگذارش تو اسپویلر
برای من این زیباترین (Trophy) بود که گرفتم
نکنید...

مشکلى نداره چون توى خود تروفى ها هم نوشته (اگه اشتباه نکنم
yahoo_39.gif
)

خوب آخه سرور من،عزیز من خیلی ها نمیرن لیست رو چک کنن

کلاً میگذاشتن تو اسپویلر بد نبود

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
البته Peace Walker هوش مصنوعیش فرق داشت، یعنی یه سری قابلیت‌ها مثل Fultun Recovery باعث می‌شد دشمنا خنگ جلوه کنن. ولی به نظرم هوش مصنوعی نسخه سوم بهتر بود.

پسر تو Peace Walker ...

اينم ميخواستم بگم. تازه کلى ديگه هم ميخواستم از متال 1 و 3 بگم ولى به همينا بسنده کردم :d

فک کنم شما فقط peace walker رو بازى کردى. چون هر چى ميگى در مورد peace walkerه :-?

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اينم ميخواستم بگم. تازه کلى ديگه هم ميخواستم از متال 1 و 3 بگم ولى به همينا بسنده کردم :d

فک کنم شما فقط peace walker رو بازى کردى. چون هر چى ميگى در مورد peace walkerه :-?
دقیقا مثله خودمه:D
منم فقط PW رو بازی کردم...
هیچ گونه ادعای فن متال گیر بودن هم نداریم

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
یه پی اس 3 میخرم دیگه چاره ای نی

اومدن یا نیومدنش روی PC ذره ای برای ما فرقی نمیکنه چون اصل ماجری بازی داستانشه که وقتی ندونی جریان چیه، باید بچسبی به گیم پلیش.
من از یوتیوب کل بازی 4 رو دیدم در این حد نمیتونم یه پی اس 3 بخرم:p از پی اس 1 هم هرچی متال گیر اومد رو بازی کردن غیر peace walker و 4

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
هیچ گونه ادعای فن متال گیر بودن هم نداریم

رفيق اين حرفا چيه ميزنى :d ادعا و اين چيزا توو فن بودن نداريم. ممکنه يه نفر هيچ متال گيرى رو بازى نکرده باشه ولى با ديدن تريلر جديدش تبديل شده باشه به فن (معناى لغوى = طرفدار) متال گير و اگه شما هم بگى فن متال گير هستى از شما استقبال ميشه و به آغوش خانواده ى گرم فن هاى متال گير آورده ميشى :d

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
رفيق اين حرفا چيه ميزنى :d ادعا و اين چيزا توو فن بودن نداريم. ممکنه يه نفر هيچ متال گيرى رو بازى نکرده باشه ولى با ديدن تريلر جديدش تبديل شده باشه به فن (معناى لغوى = طرفدار) متال گير و اگه شما هم بگى فن متال گير هستى از شما استقبال ميشه و به آغوش خانواده ى گرم فن هاى متال گير آورده ميشى :d
نه اخه بعضیا فرق بیگ باس و سالید رو تشخیص نمیدن,بعد هی ادعای متالگیر باز بودن و ... میکنن.یا بعضیا که هنوز نمیدونن کدنیم همه ی کاراکتر های Play Able تو بازی(رایدن هم اسنیکه دیگه؟چون یه جا خوندم که اول بهش میگفتن اسنیک بعد شده رایدن)اسنیکه.بعد میگن مگه بیگ باس نیست این؟پس چرا نوشته اسنیک:|
کلا اینو گفتم بهم تیکه نندازن:D
دیگه بازی نکردن هم جرم شده اخه...:|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نه اخه بعضیا فرق بیگ باس و سالید رو تشخیص نمیدن,بعد هی ادعای متالگیر باز بودن و ... میکنن.یا بعضیا که هنوز نمیدونن کدنیم همه ی کاراکتر های Play Able تو بازی(رایدن هم اسنیکه دیگه؟چون یه جا خوندم که اول بهش میگفتن اسنیک بعد شده رایدن)اسنیکه.بعد میگن مگه بیگ باس نیست این؟پس چرا نوشته اسنیک:|
کلا اینو گفتم بهم تیکه نندازن:D
دیگه بازی نکردن هم جرم شده اخه...:|
ولی ربطی نداره !
به عنوان مثال داداش من از دست زن و بچش در میره میاد میگه فورزا بذار بازی کنم !
حتی نمیتونه کنسول رو روشن کنه و از تو منو های بازی بره و برسه به مسابقه !
ولی میری توی ریس و میدی دستش بازی کنه یک عشقی میکنه که نگو !!! :d
در کل علاقه به یک بازی دلیلی نمیشه که زیر وبمشو بدونی !! بعضیا هم فقط بازی رو اجرا میکنن و از لحظه لحظه ی بازی لذت میبرن
چه فرقی میکنه که اسنیک چیه و بیگ باس کیه و داستان چیه ؟؟ ;)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
گذر شبانه روز همون محیطه sand box هه دیه...

چیزه جدید و پیچیده ای نیست /:)

کسی گفته پیچیده اس ؟! یا جدیده ؟!

-----

احتمالا دوباره باید مار بخوریم !:d و برای پیدا کردن غذا هم به خودمون زحمت بدیم !
یا مثلا برای Save کردن هم توو جنگل کمپ بزنیم تا رئیس بزرگ استراحت کنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر