MGS: Ground Zeroes شامل چرخه شبانه روزی خواهد بود

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هیدئو کوجیما سازنده سری بازی های MGS، به تازگی گفته است که جدیدترین عنوان این سری به نام Metal Gear Solid: Ground Zeroes شامل چرخه شبانه روز خواهد بود.

Snake.jpg

با نشان دادن قسمتی از بازی برای سایت Eurogamer، کوجیما وجود چرخه شبانه روز را تایید کرد و افزود که این مورد، الگوی گشت و گذار نگهبانان را تغییر خواهد داد و همچنین دنیای بازی را به شیوه های دیگر نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.
علاوه بر این، Eurogamer گزارش داد که تریلر گیم پلی که کوجیما به این سایت نشان داده است، Big Boss را در حال نفوذ به پادگان نشان می دهد که پیش از این در دموی این بازی دیده شده است.
در پایان دمو نیز، Snake در حال مذاکره با مرد صورت زخمی برای آزادی Chico - پسر بچه ای که در قفس بود - مشاهده شده است.

منبع

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مطمئن بودم اینطوریه
یه چیری توو مایه های Red Dead باید باشه اما با جزئیات بیشتر چون کوجیما وسواس خاصی داره اونم رو جزئیات !
خدا کنه این OW بودن بازی تاریخ بازی رو زیاد عقب نندازه و حداکثر تا آخر 2013 بیاد !
چه شود وقتی استاد بخواد بازی Open Word بزنه اونم METAL GEAR SOLID !.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اگه واسه پی سی ندی من ............................. من میرم..................
یه پی اس 3 میخرم دیگه چاره ای نی

به احتمال زیاد برای pc هم میاد چون دموی اول بازی از یه کامپیوتر با یه سیستمی که شبیه به سیستم کنسولهای نسل فعلی بوده run شده.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
دقیقاً اطلاع کسب نکردم، اما اگه واقعاً داستان بازی بعد PW باشه و بخواد حول قضیه ZenzibarLand و Outer Heaven بچرخه، از الآن خودتونو برای گریه آماده کنید:d امیدوارم فقط به همین قضیه منتهی نشه آخر بازی، و اینکه دیگه از باس به عنوان یه مهره تاثیرگذار استفاده نکنن. در حد همون فلش بک بمونه. اصلاً دوست ندارم حس کنم که باس داره خز می‌شه ....

به اونجاها نمیرسه!
yahoo_4.gif
پونزده بیست سال فرقشونه!
yahoo_4.gif

خدا رو شکر!:d

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
دقیقاً اطلاع کسب نکردم، اما اگه واقعاً داستان بازی بعد PW باشه و بخواد حول قضیه ZenzibarLand و Outer Heaven بچرخه، از الآن خودتونو برای گریه آماده کنید:d فقط امیدوارم فقط به همین قضیه منتهی نشه آخر بازی، و اینکه دیگه از باس به عنوان یه مهره تاثیرگذار استفاده نکنن. در حد همون فلش بک بمونه. اصلاً دوست ندارم حس کنم که باس داره خز می‌شه ....

به اونجاها نمیرسه! :d پونزده بیست سال فرقشونه! :d

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
وجود چرخه شبانه روز را تایید کرد و افزود که این مورد، الگوی گشت و گذار نگهبانان را تغییر خواهد داد

از این قسمت ماجرا خیلی خوشم اومد.در کنار Open World بودن بازی قطعا باید هوش مصنوعی بسیار بالایی هم دارا باشند.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه واسه پی سی ندی من ............................. من میرم..................
یه پی اس 3 میخرم دیگه چاره ای نی
اومدن یا نیومدنش روی PC ذره ای برای ما فرقی نمیکنه چون اصل ماجری بازی داستانشه که وقتی ندونی جریان چیه، باید بچسبی به گیم پلیش.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
دوستان متال باز می دونن متال گیر یعنی چه 1, 2, 3, 4 که همه می دونن چه شاهکاری هستند
الان دارم Peace Walker می رم جلو استادانقدر ایتم و ابزار الات انداخته تو بازی که فقط می تونم تعظیم کنم دربرابرش
حالا حساب کنید این جدیده چی می خواد باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر