Metroid Prime 3: Corruption

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
نه من که یه چند دفعه رفتم دات کام نداشت. تازه دات کام هم گفته میخواد سیستم آپدیدت Wii رو بیاره. چون بازیها فقط روی ورژن 2 که همه ی ما داریم اجرا نمیشه. مثلاً من یه بازی گرفتم، روی ورژن 2 اجرا نشد.

یعنی میخواد سیستم آپدیت رو بریزه رو DVD و بفروشه؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نه فکر نکنم روی DVD بندازه. البته درست نفهمیدم ولی فکر کنم باید دستگاه رو ببریم اونجا آپ دیت کنه.
حالا یکی یه توضیحی بده ببینیم اصلاض چی هست این سیستم آپدیت Wii...

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
سیستم نرم افزاری کنسول چند وقت یه بار آپدیت میشه که بازی های جدید روی سیستم اجرا شه . چطور یه سری بازیا فقط با service pack 2 اجرا میشن..اینم یه همچین چیزیه ، من مد چیپم وی کنه SSX رو که گذاشتم آپدیت شد..( یهو صفه سیاه شد داشتم سکته میکردم!!) :blink1:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نه اون آپدیتا الکیه. منم دو بازی ماریو پارتی و اگه اشتباه نکنم Transformers رو که گذاشتم اونجوری شد ولی اون ربطی به بالا رفتن ورژن دستگاه نداره.
حالا باید ببینیم اصلاً دات کام میاره یا الکی گفته.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
به نقل از آقای کنی یه سری مطالب انیجا میذارم محض تفنن!
1.یکی از ایراد هایی که از بازی گرفته نبودن Multi هستش در صورتی که برای نسخه دوم این بازی که Multi داشت گفت که Unnecessary هستش!
2.ایراد دوم اینه که گفته بازی شبیه نسخه های قبلیه!ایرادی که TP رو هم باهاش کوبوند و دوباره برمگیردیم سر این که اگه Sequel ها قراره متفاوت باشن،پس GTA و Halo چرا امتیاز میگیرن؟!تازه باز MP و LoZ:TP یه کنترل کاملا متفاوت ارائه کردن!
البته خوب فرقی نمیکنه از نظر بعضیا گیم اسپات مو لا درزش نمیره!
من همونقدر برای نظرات گیم اسپات ( به طور انحصاری و خدامنشانه) احترام قائلم که برای وجود مایکروسافت و جشنواره اسکار ( البته میدونم خیلیا هستن که با من هم نظرن ;) ) به طور کلی: مرگ بر انحصار طلبان خودشیفته!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
لطفا یه نفر در مورد نوآوری های game play در MP و استفاده هایی که از ویموتو نانچاک کرده صحبت کنه ، ممنون!

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
هنوز این بازی رو هیچ مغازه ای نیاورده که بخوایم در مورد گیم پلیش صحبت کنیم. ولی هر وقت آوردن، حتما اینجا توضیحاتی میدیم در موردش.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
هنوز این بازی رو هیچ مغازه ای نیاورده که بخوایم در مورد گیم پلیش صحبت کنیم. ولی هر وقت آوردن، حتما اینجا توضیحاتی میدیم در موردش.

نمیدونم چرا کسی این بازی رو نمیاره ؟! اگه تا الان یه بازی معروف برای Wii اومده باشه ، همین Metroid هستش.... (البته به جز Zelda)
حالا اگه کسی این بازی رو پیدا کرد ، بقیه رو لطفا بی نصیب نذاره...

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نمی دونم این متروید چه نحسیی با خودش آورده!!!
چون دقیقاً از زمان عرضه ی این بازی، همه ی مغازه ها دیگه بازیای Wii رو نمیارن!!! نمیدونم چه مرگشون شده...

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
دوستم از برام دانلود کرده (metroid) از سوئد این هفته با fifa 08 و boogieو چند تا بازی جدید که هیچ مغازه ای نداره برام میفرسته وقتی رسید بازی میکنم بهتون میگم چطوریه هر کس هم خواست براش میزنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر