Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بعد از اجرای بازی XBL قطع میشه!. ایراد از نت نیست چون روی یه سرویس دیگه امتحان کردم. کسی همچین مشکلی داره؟
من این مسکل رو با هیلو ریچ داشتم.دو سه هفته پیش.وارد بازی میشدم و یدفعه از لایو میپرید بیرون.
........
فرصت شد امروز خونه ی عرفان عزیز :d چند دقیقه بازی رو تست کردم.(بعد از امتحان ها میگیرم)
اولین چیزی که دیدم،احساس کردم منوی و اهنگ منوی نسخه قبلی یه چیز دیگه بود.اینم خوبه ولی منوی اون عالی بود.
گرافیک روی xbox عالی؛عالی بود.اتمسفر هم عالی بود.امتیازی هم که از گیم اسپات دریافت کرد (9) نشون میده که این از بازی هایی مثل halo 4 , farcry 3 , bioshock چیزی کم نداره.
به همه توصیه میکنم حتی به خودم:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
بازی رو تموم کردم همه چیش عالی بود فقط یکم پایانش ناراحتم کرد دوستان میتونن برن ببینن بازی مثل شماره قبلش چند پایانس یا فقط یه پایان داره؟

بازی هنوز به دستمون نرسیده اونوقت شما تمومش کردید!:d

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
اخه من نسخه ی ps3 رو که چند روز زودتر لیک شده بود بازی کردم انقدرم از بازی خوشم اومد که اصلا نتونستم جلوی خودمو بگیرم و یکله تمومش کردم. من فهمیدم بازی دو تا پایان داره ولی نمیدونم برای اینکه پایان خوب رو ببینی باید چکار کنی کسی اگه میدونه لطفا تو اسپویلر بگه.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
مثل اينكه بازى داراى صحناتى غير اخلاقى هست:dدوستانى كه به اين قسمت رسىدن بفرماين كجاي بازى هست چون ما بايد مواظب باشيم:d(خيلي ممنون ميشيم حدود ساعتش رو بفرماييد يعنى چه مدت بعد از شروع بازي)

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
مثل اينكه بازى داراى صحناتى غير اخلاقى هست:dدوستانى كه به اين قسمت رسىدن بفرماين كجاي بازى هست چون ما بايد مواظب باشيم:d(خيلي ممنون ميشيم حدود ساعتش رو بفرماييد يعنى چه مدت بعد از شروع بازي)

خودم که هنوز بازیش نکردم :d
ولی اینو از اینجا برداشتم:

A scene in a brothel allows the player to choose to have a lap dance in which a topless woman with a heaving bosom sits and grinds the protagonist's lap. The player views this from a first-person perspective. Women with large, bouncing breasts perform on stage in a chorus line and around a pole in lacy, see-through underwear. Women's lightly distorted naked forms can be seen through clear shower curtains.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
مشکل من حل شد. کش کنسول رو پاک کردم الان دیگه متصل میمونه.
خود بازی فوق العاده ست. باعث شد یک از 1 ماه درست بشینم پای گیم و بعد از مدتها کنسول رو روشن کنم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
chapter 15 فكر كنم.البته دلبخواهيه و مجبور نيستي تو اين كار شركت كني

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,282
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی باگ داره ؟!

یه جایی هست سوار یه چیزی شبیه به واگن میشیم میریم بعد میرسیم به یه واگن دیگه هلش میدیم میریم جلو میرسیم آخر تونل دیگه هیچ راهی نیست . اون واگنی که من سوارش بودم هم میره تو اون واگن جلویی یه وضع خنده داری میشه :d
چه باید کرد ؟!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
بازی باگ داره ؟!

یه جایی هست سوار یه چیزی شبیه به واگن میشیم میریم بعد میرسیم به یه واگن دیگه هلش میدیم میریم جلو میرسیم آخر تونل دیگه هیچ راهی نیست . اون واگنی که من سوارش بودم هم میره تو اون واگن جلویی یه وضع خنده داری میشه :d
چه باید کرد ؟!
برای من که باگ نداشت.یادمه یک جا میری مسیر ریلو عوض میکنی و با همون چیزه میری جلو.البته دقیق یادم نیست ولی همین طوری بود

---------- نوشته در 02:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:13 AM ارسال شده بود ----------

آقا دمت گرم این آهنگش کاملتر از نیست؟چون اولین بار گوش میدم لامصب با روح و روان بازی میکنه:d
این ost بازی metro 2033.کامله گوش کنو لذت ببر:
Metro 2033 - OST.rar

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
والا بنظرم 7 8ساعت گیم پلی رو داشت تازه من چون میخواستم زودتر پایان بازی رو ببینم و بخاطر امتحانات گذاشتم رو درجه ی معمولی و هر کی جلوم قرار گرفت رو کشتم در حالی که مراحل رو میشه مخفی کاری هم رد کرد که خیلی لذت بخش تر از اینه که بری جلو و هرکی رو دیدی بزنی بکشی و زمان گیم پلی بازی هم این طوری بالا تر میره.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
بازی باگ داره ؟!

چه باید کرد ؟!

اره برای منم همینطوری شد تو فروما سرچ کردم نوشته بودن باگه،چک پوینت قبلی ریلود کنی درست میشه...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,282
نام
نـــــــویـــــــــد
اره برای منم همینطوری شد تو فروما سرچ کردم نوشته بودن باگه،چک پوینت قبلی ریلود کنی درست میشه...

آخه چکپوینتی که داده از همونجاس دقیقا . یعنی باید همون مسیر باز باشه تا بتونم برم یا باید برگردم عقب ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر