Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter SAMUEX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام. منم میخوام این بازی را بخرم. با توضیحاتی که آقا بهرام دادن فکر کنم بازی باحالی باشه مخصوصاً که آخر الزمانیه :d
فقط یه سوال. اگه شماره 1ش را بازی نکنیم اتفاقی میافته :-/ داستاناش به هم مرتبطن؟

سلام. منم میخوام این بازی را بخرم. با توضیحاتی که آقا بهرام دادن فکر کنم بازی باحالی باشه مخصوصاً که آخر الزمانیه :d
فقط یه سوال. اگه شماره 1ش را بازی نکنیم اتفاقی میافته :-/ داستاناش به هم مرتبطن؟
اول بازي توضيح ميده.تو خوده بازي نشون ميده بعد پايان شماره قبلي چي شده.البته اگر بازي كني كه خيلي بهتره چون واقعا ارزش داره

مثه اینکه حتما باید برنرمکس باشه..
وگرنه مثه بایوشاک یا اولش یا بعدِ 20 دقیقه بازی کردن ارور میده

---------- نوشته در 01:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

اول بازي توضيح ميده.تو خوده بازي نشون ميده بعد پايان شماره قبلي چي شده.البته اگر بازي كني كه خيلي بهتره چون واقعا ارزش داره
آقا بهرام سایتِ معدن بازی قابل اطمینان هست یه نه؟؟

خب منم بازی رو انجام دادم ,97 درصد بدون هیچ مشکلی اجرا شد.
خدا رو شکر جوش تغییری نکرده و هنوز جو عجیبه..بعضی موقع ها فقط باگ های بازی روی اعصاب میره..
موسیقیش هم عالیه:x

دوستانی که بازی کردن گرافیک بازی چطوره؟همونی هست که توی دموها نشون میدادن؟
من امروز چند تا دمو ديدم تا با خود بازي گرافيكو مقايسه كنم.مطمئنا اون دمو ها روي يك PC قدرتمند اجرا ميشن پس 100% بهترن ولي گرافيك Xbox خيلي خوبه و راضي كنندست
تا اين جا فقط يك چيزي كمي عجيبه كه مراحل بازي به سرعت تموم ميشن و وارد مرحله بعد ميشي حتي ممكنه يك مرحله 5 دقيقه طول بكشه

من الان وسطای بازیم البته من نسخه ی ps3 بازی رو دارم بازی میکنم بازی از همه نظر خیلی پیشرفت داشته از گرافیک بگیر که تو شماره قبل ریش ادما مثل یه تیکه مقوا بود که به صورتشون چسبونده بودن ولی تو این شماره صورت ها خیلی بهتر کار شدن تا هوش مصنوعی بازی که تو شماره قبل خیلی وضعش خراب بود ولی تو این شماره عالی شده دیگه دشمنا الکی نمیتونن موقعیتت رو پیدا کنن مثل شماره قبل که واقعا ادم رو تشویق میکنه که مراحل رو با مخفی کاری بره افکت نور و باران بازی دیونه کنندست اسلحه های بازی خخخخخخیلی باهالن و داستان بازی که تا اینجایی که من رفتم دیوانه کننده بوده و شوتینگ بازی هم بهتر شده و مثل شماره قبل اذیت نمیکنه ادمو و گرافیک هنری و اتمسفر بازی رو هم که تا حالا من تو هیچ بازی ای به این خوبی ندیده بودم خلاصه اگه از طرفدارای stalker یا شماره قبلی این بازی هستید که تهیه ش از واجبات است اگر از طرفدارای این نوع بازی ها هم نیستید که بازم تهیه ش از واجبات است به این واقعا میگن بازی نه اون tech demo هایی که crytek و guirrila games جای بازی به خورد ادم میدن (اشاره به crysis 3 و killzone3 ) دلم برای thq خدا بیامرز هم میسوزه اگه این بازی زودتر اماده شده بود شاید میتونست خودشو سرپا نگه داره و ورشکست نمیشد.

ای بابا این فروشنده کلاهبردار محلمون :d بازی را نیاورده بود. میگه برنرش فردا پس فردا میاد و بدون برنر نمیشه و از این حرفا؟ راست میگه :-/
منم تصمیم گرفتم بازی کنم ولی امروز یکی دو تا اسکرین شات از ش دیدم که فکر کنم کلاً بازی اکشنه؟ مطمئنیند خوبه؟ آخه من از بازیای اکشن صرف خوشم نمیاد که یه نفر بی کله با یه تفنگ بره همه را بترکونه :d مخصوصاً شاتگان (my favorit)
>:)

ای بابا این فروشنده کلاهبردار محلمون :d بازی را نیاورده بود. میگه برنرش فردا پس فردا میاد و بدون برنر نمیشه و از این حرفا؟ راست میگه :-/
منم تصمیم گرفتم بازی کنم ولی امروز یکی دو تا اسکرین شات از ش دیدم که فکر کنم کلاً بازی اکشنه؟ مطمئنیند خوبه؟ آخه من از بازیای اکشن صرف خوشم نمیاد که یه نفر بی کله با یه تفنگ بره همه را بترکونه :d مخصوصاً شاتگان (my favorit)
>:)
اصلا بازي اكشن محض نيست.مثلا تو بازي حتي تير هم كم مياري و بايد با احتياط كامل بازي كني.(البته تا اينجا كه من بازي كردم تير زياد بوده)بازيرو هم ميشه مخفي كاري رفت.حتي يكي از اچيومنت هاي بازي هم تموم كردن بازي بدون كشتن هيچ إنساني هستش.

اصلا بازي اكشن محض نيست.مثلا تو بازي حتي تير هم كم مياري و بايد با احتياط كامل بازي كني.(البته تا اينجا كه من بازي كردم تير زياد بوده)بازيرو هم ميشه مخفي كاري رفت.حتي يكي از اچيومنت هاي بازي هم تموم كردن بازي بدون كشتن هيچ إنساني هستش.
پس این یعنی اینکه کلاً معما نداره دیگه. مثل سایلنت هیل و رزیدنت اویل. آخه من اکشن بدم نمیاد ولی اگه مثل دویل می کرای باشه. اما اینجوریشو...............
ولی از محیطش خوشم اومده :d مخصوصاً که اصلاً از اینجور داستانای آخرالزمانی اینا خوشم میاد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or