Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خوب بلاخره وقت شد چند ساعتی بازی رو پلی کردم ... اتمسفر بازی واقعا آدم رو تو خودش غرق میکنه ... گیم پلی بازی با اینکه سنگینه ولی مشکل ساز نیست و بهش عادت کردم
سیستم کرفتینگ بازی عالیه و کاستومایز کردن اسلحه ها حس خوبی میده ... انیمیشن در آوردن کوله پشتیش هم خیلی باحاله
تا اینجا داستان بازی خوب بوده و همون حس متروهای قبلی رو داره ... شوتینگ بازی مثل نسخه های قبلی خاصه و من هیچ ایرادی درش نمیبینم
مخفی کاری بازی به واسطه هوش مصنوعی نسبتا ضعیف بازی چندان خوب نیست ولی میشه باهاش کنار اومد
گرافیک هم برای من که روی کنسول معمولی بازی میکنم خوبه و فکر میکنم دیگه نهایت قدرت کنسول همینه ... فریم بازی هم اکثرا ثابته
این سندباکس شدن محیط هم به نظر من بازی رو جذابتر کرده و برای منی که عاشق محیطهای باز هستم حس کاوش و جستجو تو محیط بازی واقعا جذابه ... البته منکر این نمیشم که خطی بودن بازیهای قبلی و اون پیوستگی داستان اینجا کمرنگ تر شده
دوتا ضعف هم تا اینجا دیدم که یکیش بعضی مواقع صدای کاراکترها با حرکت لب همخوانی نداره و یکی هم صدای پای آرتیم که اصلا منطقی نیست

آخرین ویرایش:

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
سلام
لطف میکنید یک بیوگرافی کوچولو از شخصیت ها بگید چون من نسخه قبل بازی نکردم

دوست عزیز نیازی به آشنایی با شخصیتها ندارید برای لذت بردن از این بازی. من با اینکه هر دو نسخه قبلی رو تمام کرده بودم ولی چیزی یادم نمیومد ازشون و هیچ جای بازی احساس نکردم چیزی بوده که متوجه نشم به خاطر این موضوع.

توی همین نسخه با شخصیتها میتونید زمان زیادی بگذرونید، حرفاشونو بشنوید و باهاشون آشنا بشید. توصیه میشه برای گود اندینگ بازی حتما به خواسته هاشون گوش بدید.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,129
نام
حامد
منم امروز بازیو شروع کردم
دو ساعتی بازی کردم که خب گرافیک در حد نمایش هایی که ازش دیدم نیست.
گان پلی بازی خیلی کند و خشک هستش و تا اونجایی که یادم میاد گان پلی قسمت های قبلی روون تر از این بود.
شخصیت ها زیاد حرف میزنن و لیپ سینکشون هم جالب نیست و مصنوعیه
هوش مصنوعی دشمنا هم که خیلی ضعیفه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
منم امروز بازیو شروع کردم
دو ساعتی بازی کردم که خب گرافیک در حد نمایش هایی که ازش دیدم نیست.
گان پلی بازی خیلی کند و خشک هستش و تا اونجایی که یادم میاد گان پلی قسمت های قبلی روون تر از این بود.
شخصیت ها زیاد حرف میزنن و لیپ سینکشون هم جالب نیست و مصنوعیه
هوش مصنوعی دشمنا هم که خیلی ضعیفه
همه اینایی که گفتید هست + کلی مشکلات دیگه . منم چند ساعت اول بازی همش تو ذوقم میخورد ولی کمی بهش وقت بدید بازی هر چی میرید جلو تر جذاب تر میشه . کم کم خودشو نشون میده و خشک بودنش و مشکلات تکنیکی و اینا کم رنگ تر میشن .

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
خب بلاخره بازي رو تموم كردم. من كه از همون روز عرضه بازي رو شروع كردم يه چند ساعتي كه بازي كردم ديگه رغبتي به ادامه دادنش نداشتم اصن اون چيزي كه فكر ميكردم نبود . ولي هرچي جلوتر رفتم قضيه فرق كرد هم ماموريت ها جذابتر ميشه هم داستان و بلاخره اون چيزي شد كه ميخواستم. پايانشم واقعا فوقالعاده بود چون انتظار همچين چيزي رو نداشتم. اميدوارم كه اين فرنچايز بازم ادامه داشته باشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
آقا منم بازیو تموم کردم اولش یه جوریه ولی هر چی میره جلوتر قشنگ تر میشه آخراشم خیلی خیلی خوب میشه . واقعا خوشم اومد . موزیک و داستان خوبی داره فقط بازی مثل Souls ها میمونه چیز زیادی بهتون نمیگه .با کرکترهایی روبرو میشید نمیدونید خوبن بدن چیکار کنید . کلا حال هوای Souls ها رو برای من داشت و خیلی خوشم اومد . بهتر هم هست بازی رو رو هارد دفعه اول شروع کنید و تو آپشن هم علامت هدف گیری رو بردارید بازی قشنگ تر میشه .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
مرددم بازی رو بگیرم یا نه تو ایکس باکس تخفیف خورده شده 40 دلار ارزش داره بگیرم تا حالا هیچ نسخه ای از این بازی نکردم
من که از خوده بازی و داستان و گیم پلیش خیییییلی راضی بودم.مشکل بازی نرخ 30 فریم و باگ های زیادشه که توی ذوق میزنه ولی بازم مشکلات فنیش اصلا در حد عناوینی مثل فالوت نیست و قابل تحمله.گان پلی بازی خیلی واقع گرایانست و من توی کمتر بازی ای اینقدر از گان پلی لذت بردم.به نظرم اول سعی کن دو نسخه ی قبلی رو حداقل داستانشون رو از توی یتیوب بفهمی چون این نسخه به صورت مستقیم چسبیده به قبلی ها.در مورد قیمت هم اگر مرددی میتونی تا تخیفات E3 یا حتی بعدترم صبر کنی چون بازی هایی که فقط سینگل پلیر دارن ریزش قیمتیشون خیلی زیاد هست اما در کل هر وقت که برات جور شد این عنوان رو تجربه کن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
لال بودن ارتیوم هیچجوره قابل هضم نیست یکجاهایی میبینی مثلا طرف مقابل داره خیلی دیالوگ های عاطفی و یا سنگین میزنه بعد اینور انگار هیجی وجود نداره صامت بودن اونم تو سال 2019 دیگه معنی نداره و یکجاهایی واقعا این ضعف به چشم میاد زملنهایی که ارتیوم با آنا هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر